Skocz do zawartości

Rezygnacja z Orange TV


David85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukimann

Skoro w nagłówku treści listu mowa o Orange TV to skąd taka możliwość o rezygnacji z całego pakietu Love (w sumie na rękę byłaby mi możliwość rezygnacji też z internetu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Droga przez mękę...10 telefonów konsultantki do centrali w Punkcie Obsługi.

REZYGNACJA z całego Orange Love. Potwierdzam.

Niejasności pojawiły się w 2 punktach:

-czy można z całości w tym Internet

- jak to się ma do dodatkowych pakietów tel.

Udało się :-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie z całości, dlatego że to jest pakiet i masz umowę na pakiet, wypowiadasz którąkolwiek cześć pakietu to cały pakiet musi być odłączony, nie mogą Cię zmusić do pozostawienia któregoś elementu, bo nie na to jest umowa.

Dodatkowe też znikają bez kary, bo jak rezygnujesz z Optymalnego to w konsekwencji z telewizji, jak z telewizji to nie ma którędy świadczyć pakietów dodatkowych i też muszą zostać usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Pani była wyjątkowo słabo zorientowana w temacie.Powinni jakieś przeszkolenia przejść pracownicy w tym temacie ( treść listu).

Ogólnie obsługa na infolinii i w punktach to porażka.

Orange-nie polecam.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem we wrześniu 2016 umową na Supernova FunPack z pakietem optymalnym. Wczoraj dostałem pismo w związku z likwidacją kanału Universal. Generalnie chciałbym się pozbyć TV od orange, bo dekoder działa tragicznie i z niego nie korzystam. Zależy mi tylko na Internecie. Czy można zrezygnować z części umowy, czy trzeba (i może nawet lepiej by było) zerwać umową i podpisać nową na sam Internet?

Bo rozumiem, że ten pakiet, który mam kwalifikuje się to możliwości zerwania umowy, tak?

 

I jeszcze jedno: jak pójdę do salonu orange zerwać umowę to wypisuje jakiś formularz na miejscu czy muszę mieć przygotowane jakieś pismo. Sprzęt zabrać od razu ze sobą (dekoder, dysk, router/modem, i dwa urządzenia od światłowodu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Co do 2 części wypowiedzi.

Rezygnację podpisujesz na miejscu, plus odręcznie z treścią powodu do rezygnacji.

Sprzęt oddajesz po wygaśnięciu umowy.

Nastaw się na kłody przy składaniu wypowiedzenia.

Pracownicy Orange albo nie wiedzą o listach lub udają, że po raz pierwszy się z tym spotykają.Takie odniosłem wrażenie.Może się uda i klient się zniechęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Love to jest oferta łączona i jako taka traktowana jest jako "całość", jako jedna usługa. Obawiam się, że w takiej sytuacji nie będzie możliwości wcześniejszego rozwiązania umowy ze względu na zakończenie emisji kanału Universal Channel, gdyż musiałoby to za sobą pociągnąć rezygnację z pozostałych usług świadczonych w ramach oferty Orange Love. Co innego jednak, gdyby usługa TV w Orange była jako odrębna umowa to wtedy jak najbardziej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem umowę z Orange jako całość - telefon, internet i TV.Orange Love traktowana jest jako jedna umowa podzielona na poszczególne usługi. Sytuację już wcześniej opisałem. Universal, o ile mi wiadomo, w lipcu już w Orange nie był gwarantowany.

Powołałem się na list wysłany od operatora z uwagi na brak akceptacji zmian w ofercie z możliwością rezygnacji z usługi bez konieczności zwrotu na ulgi wcześniej przyznane.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie na wierzchu ale też nie za bardzo ukryte:

https://www.orange.pl/b/binaries/PL/684/cennik%20zestaw%C3%B3w%20instalacyjnych.pdf

 

za płytę i pudełko jak widać - nic, nie ujęta w cenniku tym samym nie maja prawa wołać zwrotu.

Chyba taniej będzie kupić brakujące elementy na "znanym portalu aukcyjnym" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...