Skocz do zawartości
David85

Rezygnacja z Orange TV

Rekomendowane odpowiedzi

Ewentualnie jeśli wymieniasz sprzęt, to elementy których nie oddasz zostaną wzięte z opakowania nowego routera (w przypadku oddania starego i odbioru nowego w salonie w tym samym momencie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ostatecznie nie złożyłem wypowiedzenia umowy z Orange. Jestem ciekaw czy Orange walczyło o Wasze pozostanie ich abonentem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie walczyło ;-).W porównaniu z nc+ gdzie byłem bombardowany za pomocą smsów.

Edytowane przez lukimann

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

Nie chce zakładać nowego tematu, więc piszę tu. 

Posiadam Orange światłowód kablową z internetem 100mb, pakiet Bogaty, C+, Eleven, Polsaty Sport w cenie ok 210zł. Umowa do 16 grudnia 2018r.

Chciałabym przejść na pakiet LOVE ze względu na nowy sprzęt ICU100 i Funbox 3.0. 

To mi radzicie? Czy lepiej już napisać wypowiedzenie aby otrzymać lepszą ofertę czy od razu przejść na pakiet LOVE? Konsultant na czacie dzisiaj poinformował mnie, że już mogę uzyskać LOVE.

Jak wygląda temat negocjacji umów z Orange? Jaki pakiet Wam się udało wynegocjować i w jakiej cenie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma czegoś takiego jak "otrzymać lepszą ofertę".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W orange? 

Bo w UPC czy nc+ bez problemu otrzymywałam dużo lepszą ofertę podczas wypowiedzenia. 

Edytowane przez martusia83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Orange dostaniesz to co jest na stronie. I jak przejdziesz bez rozwiązania umowy to raczej nie dostaniesz ICU...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK dziękuję za informację. 

To w takim razie wypowiem umowę i może podpiszę nową z nowym sprzętem lub przejdę do Polsatu cyfrowego (mają całkiem niezłą ofertę)

Kiedy najwcześniej mogę wysłać wypowiedzenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Skoro konsultant na czacie twierdził, że jest oferta migracji do LOVE, to najlepiej idź do salonu i podpisuj aneks, dopiero jak na stole będzie ICU100.

Może to jakaś nowa oferta, regulamin na stronie nadal mówi, że z Światłowodem można migrować do LOVE 90 dni przed.

Edytowane przez Maker3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie światłowód z telewizją zmigrowali do Orange Love po 12 mies. 2-letniej umowy, też byłem zaskoczony. Jak Martusia przejdziesz do polsatu, jeśli do końca umowy masz jeszcze 8 miesięcy?

Raczej takim wypowiedzeniem ich nie postraszysz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak napisał @Maker3  podejdz do salonu Orange i dopytaj się o możliwość spełnienia Twoich oczekiwań dotyczących nowej umowy. Sam  w zeszłym miesiącu podobną sytuację przerabiałem , a dokładnie chciałem przejść z Polsatu ( umowa do końca Sierpnia ) do Orange i poprzez infolinię proponowali tylko i wyłącznie umowy przedstawione na ich stronie internetowej. W Salonie Orange po przedstawieniu sprawy miła Pani ;poszperała; w ofertach i wynalazła mi umowę TV , Internet , Telefon domowy na 24 m-ce z tego 6 miesięcy gratis. Warto się przejść i spróbować .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie światłowód z telewizją zmigrowali do Orange Love po 12 mies. 2-letniej umowy, też byłem zaskoczony. Jak Martusia przejdziesz do polsatu, jeśli do końca umowy masz jeszcze 8 miesięcy?

Raczej takim wypowiedzeniem ich nie postraszysz.

Jeśli Orange nic sensownego nie zaproponuje to wypowiem umowę i wtedy zobaczymy czy podpiszę nową na LOVE czy w grudniu wezmę Polsat. Wszystko zależy gdzie będzie taniej. Co do straszenia to nie miałam takiego zamiaru, przecież wiadomo, że taka firma jak Orange ma to gdzieś czy odejdzie jedna osoba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do osób, które wypowiadali umowę z Orange.

Moja umowa kończy się 8 grudnia 2018r. Kiedy najlepiej złożyć wypowiedzenie umowy? I czy to zrobić w placówce Orange czy listownie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie lepiej było @martusia83 zmieniając dekoder przedłużyć umowę na odpowiednich warunkach...?

A przy okazji zrezygnowałem z umowy  w grudniu i nie było żadnego odzewu, propozycji ze strony Orange.(Tak jakby się obrazili za rezygnację z Universala). Pierwszy raz się spotkałem z taką sytuacją u operatora, który oferuje tv/net.

Edytowane przez lukimann

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nie lepiej. 

Orange niestety nie wymienia FunBoxa2.0 na 3.0 podczas przedłużania umowy.

Wypowiedzenie tak czy siak złożę, w celu uzyskania lepszej oferty. Tak robię odkąd pamiętam. Jeszcze za czasów wizja TV/Cyfra+ później UPC i nc+

Wiem, że w orange jest to mocno utrudnione ze względu na politykę ORANGE (brak możliwości negocjacji cen). 

Wypowiem umowę i podpiszę na męża już nowymi sprzętami i możliwe, że z nr telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi