Skocz do zawartości

VU+ Solo2 i VU+ Duo2


xxl_mercos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

mam pytanie bo przejrzałem już wszystkie fora i nikt nie zna odpowiedzi:

czy po włożeniu do VU+duo2 2 modułów NC+ i CP będę w stanie nagrywać jeden i odtwarzać inny program jednocześnie? czy zadziała PIP? czy ta jednostrumieniowość przeszkodzi?

 

Dzieki za odp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam . Mam olbrzymi problem . Zakupiłem dzisiaj Vu+ Solo 2 z Black Hole . Nie znam się w tej dziedzinie wogóle . Wiec przegladałem sobie wszystkie ustawienia w dekoderze itd. Chcialem sobie zmienić skore ktore były dostępne z poziomu dekodera. Zainstalowałem sobie jedną ... No i teraz dekoder włączyć się nie chce . Wyskakuje zielony ekran z błędami i co 10 sekund dekoder się restartuje. I tak w kółko ,,, Proszę bądzcie wyrozumiali i pomożcie. Dziękuje 

Edytowane przez Barti
Połączono wątki. W niniejszym dziale forum jest już wątek dotyczący tego tunera. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder wymieniony . Ale pojawił się nastepny problem ehh . Po kilku minutach działania restartuje sie i uruchamia ponownie . Nie znam się ale wygląda mi na to że coś się przegrzewa bo po dłuższym wyłączeniu działa troche. Pożniej jak pochodzi nie chce działać . Dekoder wrócił do sprzedawcy .Zobaczymy jutro ma podjechać z nowym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka . Jak w prosty (jeśli tak się wogóle da ) sposób wgrać pikony do Vu+ Solo 2 z Black Hole tak żeby nic nie popsuc jak to miało miejsce gdy zainstalowałem sobie skórke ehh... Chciałbym żebym mial pikony na wszystkich polskich kanałach jakie mam . Jak to zrobić ? Z góry dzięki 

Edytowane przez Kojakret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy w SOLO SE V.2 mogę mieć INFO EPG podobne do Mediaboxa nc+? Moja kobita bardzo przyzwyczaiła się do prostego INFO w dekoderze nc+ i szukam czegoś równie podobnego... Wciskam "info" potem kolejny raz i pojawia się bardzo czytelna informacja o aktualnej audycji. Także po wciśnięciu "info" mogę "zjechać" dolną strzałką i zobaczyć co będzie na następne 24 godziny na wybranym kanale. Chyba wiecie, co mam na myśli? A ci z Was, którzy mieli styczność z Mediaboxem to już na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Vu+Solo2 Twin biały z tego co widzę z bardzo dużą obniżką w pewnym sklepie  z 1329 zł aż na 949 zł i tym samym kosztuje tyle co Miraclebox  Premium Twin+.Dziwne rzadko sprzedawcy decydują się na taką obniżkę chyba że ten sprzęt to lipa w porównaniu do tego drugiego.Ale z tego co widzę parametry mówią co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mają dwie głowice i 4K tylko nie mają tyle wejść na moduły i karty.Może na moduły to tyle samo a na karty mniej.I ten Octagon to mam wrażenie że widzę poniżej 1000 zł chyba że to coś innego.EDIT ktoś chyba czyta forum bo dziś już powyżej 1000 zł ceny zmieniają się szybko :lol2:

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w sprzedaży jest Vu Uno 4K za 1200 zł - Dreambox 900 UHD za 1450 zł mają dwie głowice FBC oraz wchodzi pomału Octagon SF4008 UHD z dwoma głowicami dvb-s2X za około 1100 zł.

To i obniżki dekoderow HD będą - żeby nie zalegały na połkach :)

Chyba nie do końca trafiona tez jeden z nich podrożał o ponad 100zł. Nowy Rok nowe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Obajśnijcie mi, czy istnieje jakiś plugin czy inne oprogramowanie dające tunerowi VU+ DUO2 mozliwość wpsółpracy z modułami CAM CI+, ale z takimi kótre nie pracują w trybie legacy? Co by to ewetualnie miało być?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do właściwego działu i połączono z istniejącym już wątkiem o tym modelu tunera. Nie dublujemy wątków na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam

Udostępniłem na własne potrzeby streaming poza LAN. Jak wiadomo przed odpaleniem z zewnątrz trzeba podać login i hasło admina dekodera. Niestety od jakiegoś czasu ktoś z różnych hostów puszcza sobie streaming. Czy jest jakiś sposób na wyłączenie dostępu poza zablokowaniem przekierowania portów 8001, 8002 ? :-/

Używam najnowszego VTI, objaw widzę już od około roku, ale po prostu wyłączałem przekierowanie.

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tym modelu tunera już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich,

 

Czy Vu+ Duo2 pociągnie 2 moduły CAM w konfiguracji np. 1 moduł to TV kablowa DVB-C a 2 moduł to Tivusat włoskie ? Gdzieś wyczytałem, że kilka lat temu był problem z dwoma modułami CI/CI+.

Jakie są ograniczenia wynikające z użycia 2 modułów w Vu+ Duo2 jednocześnie ? Czy są wogóle przy obrazie VTI

Edytowane przez keramik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Od niemal dwóch lat używałem bezproblemowo Vu+ solo 2 (soft VTI) z kartą NC+ Nagravision.  Kilka dni temu wszystkie programy z mojego pakietu zniknęły. Karta (wraz z pakietem) działa tylko w tunerze nc+.

Zaktualizowałem uprawnienie, a ponieważ to nie pomogło, zadzwoniłem na infolinię. Konsultant powiedział, iż dokonują jakiś zmian w zabezpieczeniach i prawdopodobnie dlatego straciłem możliwość korzystanie z odbiornika spoza ich oferty.

Wczoraj zaktualizowałem VTI do najnowszej wersji i dalej nic. Czy ktoś może mi napisać, co mogę jeszcze zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz z karty Cameleon (po dawnej Cyfrze+) i karta ta "siedzi" bezpośrednio w czytniku kart twojego tunera?

Jeśli tak to najprawdopodobniej twoją kartę dopadło sławetne FEDC, które co do zasady umożliwia dalsze korzystanie z tej karty tylko w dekoderze dedykowanym platformy nc+. W przypadku tunerów linuksowych istnieje ponoć możliwość ponownego uruchomienia takiej karty w takim sprzęcie.

Poczytaj sobie kilka, kilkanaście ostatnich stron tego oto wątku: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/9789-nc-i-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-kart-nieparowanych-w-polsce/ . Tam ostatnio jest ten temat na bieżąco poruszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi napisać, co mogę jeszcze zrobić?

Zapoznać się z tematami jak uruchomić kartę która działa jako FEDC i przeczytać ze zrozumieniem. Soft nie ma nic do tego. Kartę da się uruchomić nie "ponoć" tylko na pewno.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...