Jump to content
xxl_mercos

VU+ Solo2 i VU+ Duo2

Recommended Posts

Nie każdy podstawa to soft;) Napewno Atv działa tak jak wyżej ale czy na Vu też to nie wiem bo go juz nie posiadam;)Drugi soft to Openpli który teoretycznie też powinien dać rade.(ps mając dobrego wujka w cp można wyprosić go o ci plus dwu strumieniowy:) są takie partie dla kablowej tv ale ciii nic nie wiem:) )

Nie rozumiem sensacji. Ariva TT tak działała i dekodować też na niej można było (nawet zgrać na kompa), a tu cicho sza bo sprzęt na linuxie.

Dobra. Daję sobie spokój. Misiek, radź sobie sam :(

Wypróbuj sobie inne softy;) powinno być coś lepiej dodatkowo niektóre mają w ustawienioach dekodowania cos niecoś ( moze pomoże)

Witam. Wyczytalem na forum niemiecki, ze VU+duo z softem VTi "Vu+ Team Image" - v. 8.2.x - 03.04.2015 czyta takze CI+ moduly.

Pluginy jak już do obsługi CI+ ;)

wgrać po usb VTi - Vu+ Team Image Duo² - V 8.2.x - 03.04.2015, nie wiem czy to już gotowiec bo nie mam dekodera ale soft jest w sieci i z tego co piszą CI+ obsługuje.

Wystarczy najnowsze image by moduł działal.Czy CI+ to nie wiem Napewno inny model obsługuje.Do czytnika kart oscam ;)

Karta i moduł są parowane to można z czytać dane i potem korzystać z samej karty w czytniku, dekoder będzie działać szybciej i problem z gniazdem CI+ odpadnie.

Niestety w 50% lub więcej sprzęt brużdzi a tego nie załatwi nowy soft, moim zdaniem te 2 dekodery z tematu są dla wymagających użytkowników, a ci poradzą sobie z Linuks E2, zbędny będzie wtedy moduł CI a karta wyląduje w jedynym słusznym miejscu > czytniku ;)

Chodzi ci o co??Może sprecyzuj;)

EPG,nagrywanie,timeshift,timer, DUO2 jako server,dostep do NAS, karta ORF jaki softcam?

Pas Ratunkowy: Wlasnie wyczytalem na VTI Forum, ze modul CI+ od SKY dziala poprawnie tzn. nagrywanie i rownoczesne ogladanie programow SKY dzialaja, tylko koles przyporządkował kanaly do modulu bez podawania CAID. Nie wiem jak jest u ciebie dlatego pisze.

W wersji VTI 8.2.2 w ustawieniach common interface tam gdzie przyporzadkowanie programow. Wszystko bede mial ustawione w sobote to bede testowal.