Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego miałoby to zniknąć? Skoro to jest dostępne na satelicie, to po co mieliby to usuwać? ;) Ale gdyby kanał nadawał z tp. Cyfrowego Polsatu, to tego na pewno by nie było.

Może dlatego że nie będą już współpracować z ITI. Wcześniej polskie wersje (lektor i napisy) były przygotowywane właśnie na zlecenie platformy N (nc+). Teraz pewnie będą na zlecenie AMC i podejrzewam że zostanie tylko lektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy formalnie /np. według licencji z Ofcomu/ kanał będzie się nazywać jako AMC czy jak u południowych i zachodnich sąsiadów (Holandia, Hiszpania, Portugalia. W Wielkiej Brytanii jest jako AMC from BT, jako element partnerstwa z BT TV i wyłączności u nich) AMC TV :) Niby pie#doła, ale jednak z tym "TV" dziwne trochę to wygląda :P Przynajmniej według mnie ;)

 

Ma wogóle coś wspólnego AMC z CBS? chyba średnio. Więc jakim cudem CBS Europa miałaby się zmienić w AMC... to tak jak teraz Polsat Sport News zmienia się w Super Polsat, a ktoś zapyta... a dlaczego nie w Super TVN

Ma. Kanały CBS są własnością AMC Networks International, tak jak i AMC poza USA, a tworzone rzekomo we współpracy z CBS Studios International/CBS Broadcasting /taka nazwa występujew stopce na stronach kanałów CBS/.

 

Może dlatego że nie będą już współpracować z ITI. Wcześniej polskie wersje (lektor i napisy) były przygotowywane właśnie na zlecenie platformy N (nc+). Teraz pewnie będą na zlecenie AMC i podejrzewam że zostanie tylko lektor.

Ale przecież przy obecnych pozycjach nie będą zmieniali wszędzie lektora by ten na końcu powiedział, że na zlecenie inne niż ITI :D Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież przy obecnych pozycjach nie będą zmieniali wszędzie lektora by ten na końcu powiedział, że na zlecenie inne niż ITI :D

A czy ja coś takiego napisałem? Pisałem tylko że zapewne usuną wybór polskich napisów z obecnych filmów a do nowych seriali i filmów w ogóle nie będą ich tworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMC 06.05.2016

 

6:00 Bitwa o Anglię

8:10 Jak wygrałem wojnę

10:00 Jak zamordować własną żonę

11:55 Wielki ekran

12:10 Świat przyszłości

13:55 Dobranoc, Signora Campbell

15:45 Fatal Instinct

17:15 Operacja "Bekon"

18:50 Wielki ekran

19:05 Parszywe dranie

21:00 Dorwać małego

22:50 Styczniowy człowiek

0:30 Harley Davidson i Marlboro Man

2:15 Rozróba w Harlemie

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to bardziej będzie kanał filmowy niż serialowy? 

Tak jak już wcześniej się pisało. On będzie przypominać rebranding TCM na TNT. Nowa marka, stara biblioteka pozostaje, ale dodane zostaną nowe pozycje w postaci nowszych filmów i seriali własnych.

AMC 06.05.2016

 

6:00 Bitwa o Anglię

8:10 Jak wygrałem wojnę

10:00 Jak zamordować własną żonę

11:55 Wielki ekran

12:10 Świat przyszłości

13:55 Dobranoc, Signora Campbell

15:45 Fatal Instinct

17:15 Operacja "Bekon"

18:50 Wielki ekran

19:05 Parszywe dranie

21:00 Dorwać małego

22:50 Styczniowy człowiek

0:30 Harley Davidson i Marlboro Man

2:15 Rozróba w Harlemie

Wyróżniłbyś audycje, których za MGM HD nie było? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, w linku poniżej są podobno wymienione wszystkie filmy jakie leciały na MGM

http://www.mgmhd.ovh.org/?przesun=0

 

a tu program na sb 07 maja

 

6:00 Wielki ekran

6:15 Świat przyszłości

8:00 Fatal Instinct

9:35 Operacja "Bekon"

11:15 Parszywe dranie

13:10 Wielki ekran

13:25 Skok na Brinka

15:10 Salomon i królowa Saby

17:30 Mr. Majestyk

19:10 Ludzie pracy

20:45 Wielki ekran

21:00 Fatalna namiętność

23:05 Ekipa wyrzutków

0:45 Barwy uczuć

2:20 Zakaz chodzenia w niebieskim

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, w linku poniżej są podobno wymienione wszystkie filmy jakie leciały na MGM

http://www.mgmhd.ovh.org/?przesun=0

Dziękuję :) Ciekawa strona i jak widać robiona przez wielbiciela/wielbicieli tej marki ;) Taki np. spis powinien być u każdego z nadawców filmowych i serialowych :)

 

Co do ramówki, to nowości zaczną się jak widać dopiero od poniedziałku 9 maja ;)

 

Będzie ;)

Obyś się nie mylił! :> Już widzę jak sobie oglądam Fear the Walking Dead na AMC HD na poz. 53 /lista ulubionych/, przed dwoma innymi filmowymi kanałami od AMCNI, czyli kolejno CBS Europa HD i Sundance Channel HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...