Jump to content

Recommended Posts

Na CBS Europa nie było filmów MGM, wiec porównanie nietrafione.

AMC teraz nadaje te same filmy, które były na MGM, plus własne seriale.

@Pawop nie zrozumiałeś. 

Napisałem, że filmoteka AMC to zlepek tego co już widzieliśmy w stacjach Zone Europa / CBS Europa i... MGM. Wiem, że MGM emitowało inne filmy (choć nie do końca, bo z tego co wiem to film "Na ostrzu" był już pokazywany i w CBS Europa, i w MGM i teraz pokazywany jest w AMC).

Wypiszę może filmy, które na bank były emitowane w CBS / Zone Europa:

"Na ostrzu"

"Była sobie zbrodnia"

"Inna kobieta"

"Spisek ośmiu"

"Pole"

"Hakerzy"

"Operacja Bekon"

"Tylko razem z córką"

"Chartum"

To tylko kilka filmów z tego tygodnia, które pokaże AMC, a które bardzo dobrze pamiętam z anten Zone Europa / CBS Europa

Edited by Project_ALF

Dobrze zrozumiałem, ale chaotycznie napisałem

AMC to praktycznie ten sam kanał co MGM, tylko że ze zmieniają nazwą plus kilka seriali AMC Studios.

To nie jest tak, że AMC pokazuje to co leciało na Zone / CBS Europa. To CBS Europa pokazywało niektóre filmy, które była na MGM / AMC.

Ale zmiana na plus mimo wszystko, bo inaczej nie byłoby ich seriali w Polsce jeszcze długo.

Szkoda tylko, że marka MGM w telewizji tal upadła. Ostatnio w Niemczech kanał MGM HD przeszedł właśnie do historii. Mimo że niemiecki MGM nie był objęty przejęciem przez Chellomedia. Tak jak amerykański.

Na szczęście reklamy są między filmami. :) Właśnie skończyłem przewijać film nagrany testowo z godziny 13:30 i zero przerw na reklamy (reklamy były dopiero po zakończeniu). :)

Przed i po reklamy mi nie przeszkadzają. Tak powinno być na wszystkich kanałach. :D

To dla ciebie lepiej by było, żeby np. HBO pokazywał reklamy?

Ha ha.

Widać, umiejętność czytania ze zrozumieniem to trudna sztuka...

To dla ciebie lepiej by było, żeby np. HBO pokazywał reklamy?

Ha ha.

Jemu chodziło,żeby wszystkie stacje które obecnie nadają reklamy, nie przerywali swoich programów reklamami.

Ostatnie zdanie można inaczej zinterpretować.

Edited by fan tv

Jemu chodziło,żeby wszystkie stacje które obecnie nadają reklamy, nie przerywali swoich programów reklamami.

Bingo! :D

Ale dobrze napisał. Przecież CANAL+ i HBO nie emitują reklam, a tutaj chodziło o kanały, które takowe emitują.

Wczoraj podczas serialu Humans leciały reklamy w trakcie serialu. Czyli wychodzi na to, że filmy nie przerywają reklamami, a seriale już tak.

Myślę, że to tylko kwestia czasu, aż reklamy pojawią się w trakcie filmów. :/ Przecież nie po to podpisali umowę z brokerem CP, aby teraz rezygnować z tak łakomego kąsku, jak kaska ze sprzedaży reklam. :mrgreen:

Reklamy na serialach przełknę, ale na filmach to już nie. Ale pewnie masz rację, że i one wkrótce na filmach się pojawią.

Edited by Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

Myślę, że to tylko kwestia czasu, aż reklamy pojawią się w trakcie filmów. :/

No i wykrakałeś, bo już się pojawiły. :/

Nie wiem, jak jest obecnie, ale wcześniej ten kanał nie zachwycał wynikami oglądalności i zasięgiem, więc nic dziwnego, że AMC chce na nim dodatkowo zarobić.

No, w końcu reklamy przynoszą zyski. Im więcej, tym lepiej dla właścicieli.

Guest dreamslon

No ale reklamy co 12 minut w trakcie serialu to jest przegięcie.

Edited by dreamslon

Nowe kanały, a tym bardziej filmowe zawsze zwiększają ciekawość widzów. Czasami jest ona chwilowa, a czasami trwa dłużej. AMC HD według przelicznika procentowego zyskał najwięcej widzów, ale to nie oznacza, że inne kanały filmowe nie zyskały więcej widzów według przelicznika liczbowego. W końcu to oczywiste, że kanał którego wyniki oglądalności wzrosły ze 100 widzów do 800 będzie miał większy wzrost procentowy, niż ten, którego oglądalność wzrosła z 50 000 widzów do 80 000. Tak, czy inaczej cieszy mnie poprawa wyników oglądalności AMC HD.