Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawop nie zrozumiałeś. 

 

Napisałem, że filmoteka AMC to zlepek tego co już widzieliśmy w stacjach Zone Europa / CBS Europa i... MGM. Wiem, że MGM emitowało inne filmy (choć nie do końca, bo z tego co wiem to film "Na ostrzu" był już pokazywany i w CBS Europa, i w MGM i teraz pokazywany jest w AMC).

 

Wypiszę może filmy, które na bank były emitowane w CBS / Zone Europa:

 

"Na ostrzu"

"Była sobie zbrodnia"

"Inna kobieta"

"Spisek ośmiu"

"Pole"

"Hakerzy"

"Operacja Bekon"

"Tylko razem z córką"

"Chartum"

 

To tylko kilka filmów z tego tygodnia, które pokaże AMC, a które bardzo dobrze pamiętam z anten Zone Europa / CBS Europa

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiałem, ale chaotycznie napisałem

 

AMC to praktycznie ten sam kanał co MGM, tylko że ze zmieniają nazwą plus kilka seriali AMC Studios.

To nie jest tak, że AMC pokazuje to co leciało na Zone / CBS Europa. To CBS Europa pokazywało niektóre filmy, które była na MGM / AMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zmiana na plus mimo wszystko, bo inaczej nie byłoby ich seriali w Polsce jeszcze długo.

 

Szkoda tylko, że marka MGM w telewizji tal upadła. Ostatnio w Niemczech kanał MGM HD przeszedł właśnie do historii. Mimo że niemiecki MGM nie był objęty przejęciem przez Chellomedia. Tak jak amerykański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy na serialach przełknę, ale na filmach to już nie. Ale pewnie masz rację, że i one wkrótce na filmach się pojawią.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowe kanały, a tym bardziej filmowe zawsze zwiększają ciekawość widzów. Czasami jest ona chwilowa, a czasami trwa dłużej. AMC HD według przelicznika procentowego zyskał najwięcej widzów, ale to nie oznacza, że inne kanały filmowe nie zyskały więcej widzów według przelicznika liczbowego. W końcu to oczywiste, że kanał którego wyniki oglądalności wzrosły ze 100 widzów do 800 będzie miał większy wzrost procentowy, niż ten, którego oglądalność wzrosła z 50 000 widzów do 80 000. Tak, czy inaczej cieszy mnie poprawa wyników oglądalności AMC HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...