Jump to content

Recommended Posts

Chyba najlepszy prezent, jaki mogłem dostać na Święta od CP. :wink:

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Nareszcie, może dzięki temu coś się ruszy, bo jak na razie poza serialami AMC Studios to jest bardzo biednie.

Ja się cieszę głównie z powodu filmów. Seriale owszem też uwielbiam, ale nie daje rady ich oglądać o stałych porach i w tym przypadku niemal zawsze liczę na internet. 

Chyba święta prawosławne :P

Tak w ogóle, to od którego stycznia AMC będzie?

Nowy Rok to też dzień świąteczny. ;)

Ja się cieszę głównie z powodu filmów. Seriale owszem też uwielbiam, ale nie daje rady ich oglądać o stałych porach i w tym przypadku niemal zawsze liczę na internet. 

Filmy to produkcje MGM drugiej kategorii. Kanał nie powala.

Dla fanów starszych filmów zawsze znajdzie się trochę perełek, których nie ma nigdzie indziej w polskiej telewizji.

Ja liczę przede wszystkim na to, że nowe seriale AMC zapowiadane na 2017 rok ("Syn", "Terror") będą równolegle z USA jak FTWD.

Szkoda, że logo nie znajduje się, tak jak w amerykańskiej wersji, w prawym dolnym rogu. Jak na razie mają ciekawe filmy.

Edited by Solderowy123

Jak oglądałem Fear The Walking Dead, to były tylko krótkie autopromocje, reklam chyba nie było jako takich. Cóż, to było do przewidzenia. :P

A najgorsze w tych reklamach jest to, że zyski z nich nie pójdą na polepszenie ramówki, tylko jako zysk dla Polsatu.

MGM HD nigdy nie nadawało reklam. Tak też było po rebrandingu na AMC HD. Niestety, teraz to się zmieni. Szkoda, ale co zrobić. Było do przewidzenia, że sprzedażą reklam zajmie się Polsat Media, bo on obsługuje inne stacje AMC, jak np. CBS Europa.

No tak, sprzedaż czasu reklamowego na AMC HD była tylko kwestią czasu. A pojawienie się kanału w CP na pewno było związane ze współpracą z Polsat Media. Gdyby nie to, abonenci CP nie mieliby dostępu do tego kanału. Coś za coś. Zresztą zgodnie z zasadą CP - albo jesteś z nami, albo jesteś przeciwko nam.

MGM HD nigdy nie nadawało reklam. Tak też było po rebrandingu na AMC HD. Niestety, teraz to się zmieni. Szkoda, ale co zrobić. Było do przewidzenia, że sprzedażą reklam zajmie się Polsat Media, bo on obsługuje inne stacje AMC, jak np. CBS Europa.

Czasami podczas Fear The Walking Dead były reklamy, ale tylko reklamowali grę związaną z serialem.

Ale normalnych reklam nigdy nie było. Dopiero od jutra kanał zostanie nimi popsuty.

Nie przesadzaj. Popsuty byłby wtedy, jakby swoje seriale wycofali. Oczywistym było, ze będą reklamy. Może dzięki temu ramówka się poprawi, bo gdyby nie seriale, to AMC byłby bardzo przeciętny.

Reklamy są tylko dlatego, bo to było pewnie warunkiem wejścia do Cyfrowego Polsatu. A teraz to się idealnie zbiega ze sobą. Od stycznia w ofercie platformy, a od jutra w ofercie brokera. Gdyby nie to, to pewnie jeszcze długo nie byłoby AMC w Cyfrowym Polsacie.

Wycofali jeden kanał z reklamami (CBS Drama) to kwestią czasu było to, że w jakiś sposób trzeba wyrównać słupki w Excelu które są wysyłane do centrali :wink:

Nie przesadzaj. Popsuty byłby wtedy, jakby swoje seriale wycofali. Oczywistym było, ze będą reklamy. Może dzięki temu ramówka się poprawi, bo gdyby nie seriale, to AMC byłby bardzo przeciętny.

Oferta filmowa AMC do złudzenia przypomina dawny Zone Europa / CBS Europa i chyba też MGM. Bowiem z 90% ramówki to filmy, które widzieliśmy już na tych kanałach. Nie mam tylko 100% pewności co do filmów z MGM, bo tego kanału nigdy nie miałem.