Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca cieszy mnie ta wiadomość ze względu na reklamy. MGM HD ceniłem za brak reklam, czyli w moim odczuciu zmiana na gorsze.

Programowow będzię dobrze, ale co do reklam nie mam pytań.. wczoraj oglądając H2 HD miałem wrażenie, że oglądam kanał z reklamami... więcej tego dziadostwa od Polsat Media niż programu. Co najlepsze, AMC ma wystartować jutro a na facebooku totalna cisza.. :D

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej interesuje, czy będzie oryginalna ścieżka dźwiękowa z możliwością wyświetlania napisów. Czy będzie to takie same g...o jak TNT, Paramount Channel i większość kanałów Filmbox.

Od profesjonalnego kanału filmowego oczekuję możliwości wyłączenia lektora. Dlatego tak bardzo cenię Ale Kino+, jedyny porządny kanał filmowy nie-premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie SatExpert, podaj źródło, bo jak narazie , na oficjalnej polskiej stronie AMC http://www.amctv.pl w zakładce "ZNAJDŹ NAS" widać, że kanał będzie dostępny w wybranych sieciach kablowych i w NC+ na kanale 58 a jakoś Cyfrowego Polsatu tam nie widzę.

Kanał AMC w dniu startu dostępny będzie tylko na platformie nc+. Niebawem ma trafić do wszystkich platform i sieci telewizji kablowej w całej Polsce.

 

http://naekranie.pl/aktualnosci/6-maja-startuje-w-polsce-kanal-amc-855146

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał AMC w dniu startu dostępny będzie tylko na platformie nc+. Niebawem ma trafić do wszystkich platform i sieci telewizji kablowej w całej Polsce.[/size]

 

 

http://naekranie.pl/aktualnosci/6-maja-startuje-w-polsce-kanal-amc-855146

Czyli od maja to nie znaczy, że od samego początku - szkoda :roll:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam    to MGM HD  było na wyłaczność  w N   MGM Channel Poland Ltd. joint-venture MGM Networks i ITI Neovision  .Potem  AMC  kupiło   Chello Multimedia. A kanały Chello  są w Polsacie  obecne wcześniej  ZONE   teraz ją  jako CBS.

 

U nas  AMC  International przedstawia się  tak:

 

 

W Polsacie jest  wszystko to co w NC+ poza JimJam .   Te Fine Living Horror i Outdoor to chyba w kablówkach.

 

Tak więc  rembranding     będzie i jestem ciekaw czy AMC  będzie w Polsacie.   A Jim Jam to mnie średnio interesi są dużo lepsze kanały bajkowe.

 

 

Nic to sobie poczekam na prasowe informacje czy się pojawi w CP.

Edytowane przez asiafan
ortografia + wypadało by podawać pełną informację a nie kawałek (pominąłeś CBS Europa i Sundance Channel)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SK mnie załamuje. W newsie o AMC wymieniają wszystko co ma Scripps w swoim portfolio, a do tego przypisali im Zoom TV. A dlaczego? Bo Zoom TV ma mieć wsparcie Onetu, który należy w 25% do TVN-u :lol2: Jaki to kurde ma związek? Żaden! Żałosne i głupie jest te wypisywanie co kto ile ma i w ilu procentach. Mogli jeszcze wymienić wszystko z AMCNI w Europie i na świecie oraz historię sprzedaży marki MGM do nich i jej rebrandingu zagranicą.

 

PS. Zapomniałbym. Oczywiście nie mogło zabraknąć kadru z jakąś panną półnagą. Brawo! :lol:

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wogóle będą? :P

 

Bo MGM HD to był kanał od ITI Neovision, a AMC HD to jest kanał od AMCNI - czyli od innego nadawcy, a że ten drugi nie stosuje w swoich kanałach napisów, to obstawiam że i w AMC HD ich nie będzie :) ale to nie problem, bo przecież jest to co najważniejsze czyli lektor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...