Jump to content
mh_misiek

Hollex w Rzeszowie ???

Recommended Posts

Wczoraj w gazecie znalazłem ogłoszenie (poniżej na foto) i mam pytanie czy Hollex ma odział w Rzeszowie czy jest to ta sama firma co w Krakowie :?::?:

hollex.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli to inny Hollex :?: Byłem w nim i powiem, że widziałem tam antenę satelitarną z logiem krakowskiego Hollexu. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to to jest oddział czy nie????

 

Hollex jest sponsorem transmisji radiowej z żużla. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe co znaczy 'hollex" skoro dwie firmy mają tę samą nazwę i zajmują się tym samym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firma Hollex z Rzeszowa używa znaku towarowego Hollex i nazwy za zgodą macierzystej spółki Hollex Sat Systems, która jest właścicielem marki i znaku towarowego, zgłoszonego w polskim Urzędzie Patentowym. Właściwa firma Hollex mieści się w Krakowie przy ul. Anieli Krzywoń 14 i jest m.in. wydawcą magazynu SAT Kurier oraz prowadzi wiele serwisów internetowych, włącznie z opłacaniem serwera dla tego forum!

 

Firma Hollex x Rzeszowa od wielu lat działa na terenie Podkarpacia w pełni niezależnie i ma zupełnie inną ofertę towarową z branży tv-sat, która czasami się pokrywa z ofertą Hollexu z Krakowa, ale może być różna. Zwykle w Krakowie jest większe urozmaicenie pod klientów detalicznych, ale dobór produktów dla obu firm wynika raczej z różnych potrzeb klientów w Małopolsce i na Podkarpaciu.

 

O ile Hollex z Rzeszowa używa znaku towarowego za zgodą i wcale nie musi się obawiać, to istnieje klika firm/prywatnych osób, którzy próbują usilnie naśladować lub bezczelnie wykorzystywać markę bez zgody. Istnieją więc różne, najczęściej śmieszne w swoim rodzaju stronki internetowepodstawiające się jako hollex przez jedno "l" lub trzy "l" (dobrze, że nie przez cztery l!!) , które wkrótce mogą mieć prawne i finansowe problemy z prawnikami spólki Hollexu posiadającej prawo do znaku towarowego. Na cenzurowanym są m.in. strony A2c.pl oraz ...Allegro.pl , które bezprawnie korzystają z marki ...Hollex i spotka ich za to kara....jak to mówią licznik kasy leci-:)

 

Podobnie jest naśladowcami znaku towarowego satkurier, którzy mniej lub bardziej świadomie, zamiast wypromować własną markę, jedyne co umieją to skorzystać, po złodziejsku, z czyjejś uznanej marki. Z drugiej strony to tez świadczy o popularności marke hollex i satkurier, skoro są naśladowane i kopiowane na przeróżne sposoby mali Ci co tak czynią, ale co poradzić.

 

Ostrzegamy jednak tym sposobem wszystkich tychże pomysłowych internautów, że Internet jest przez nas nonstop monitorowany w sposób automatyczny lub półautomatyczny, a firmy lub osoby, które naruszą prawo do znaku towarowego hollex lub satkurier będą ścigane przez naszych prawników.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to ma zbieczność tematu ale chciałbym poinformować że stoisko Hollexa pojawiło się w sklepach Auchan szczególnie w Krasnem koło Rzeszowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ktoś wie czy salon Hollexu przy ul. Śniadeckich w Rzeszowie nadal działa, bo dziś byłem w pobliżu i wydawało Mi się, że tam jest już inny sklep i drugie pytanie czy w Rzeszowie są może jakieś inne salony Hollexu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jest sklep, nowy salon po przeciwnej stronie do dawnego. Jest też hurtownia na Boya-Żeleńskiego-HOLLEX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...