Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorne ''Informacje'' z 11 sierpnia 1997 roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze logo Polsatu 2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pełne wydanie ''Idź na całość'' z wiosny 2000 roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Końcówka ''Bumerangu'' z marca 2001 roku, jeszcze przed zmianą czołówki i studia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy tylko mi brakuje "Bumerangu" i wieczornych informacji z naciskiem na sprawy giełdowe? Pamiętam jak z mamą jako dziecko ślęczałem do 1.00-2.00 w nocy oglądając "Bumerang". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiło się pełne wydanie tanecznego show Marty ''Mandaryny'' Wiśniewskiej ''Let's Dance, czyli zrobię dla was wszystko'' z 2006 roku, które ze względu na zbyt niską oglądalność bardzo szybko wyleciał z ramówki Polsatu. ''Let's Dance, czyli zrobię dla was wszystko'' był również odpowiedzią na ''Taniec z Gwiazdami'', który wtedy był emitowany na TVN-ie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koncert z okazji szóstych urodzin Polsatu z 27 grudnia 1998 roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Główne wydanie ''Informacji'' z 1 stycznia 2004 roku. Prowadzi Jarosław Gugała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 6.01.2019 o 18:21, Frontowiec napisał:

Koncert z okazji szóstych urodzin Polsatu z 27 grudnia 1998 roku.

I tu mam pytanie a mianowicie czy były organizowane gale na 5 i 10 lecie Polsatu? Z tych jakie były do tej pory to licząc z tą powyższą chyba najlepiej wyszły te na 15 i 25 lecie stacji. Swoją drogą można rzec że temat przewodni gali ma swoje odzwierciedlenie w przyszłości, gdyż Polsat ma swój kanał z cyfrą 6 w nazwie. Co prawda nie jest to Polsat 6 ale TV6 choć ze względu na to że tym kanałem zarządza słoneczna telewizja na jedno wychodzi. Poza tym ta  piosenka na końcu zapowiada też niejako późniejszy fakt z przyszłości a mianowicie platformę cyfrową czyli obecny Cyfrowy Polsat i jego ofertę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pamiętam, że na 10-lecie Polsatu był konkurs, w którym można było wygrać np. Kolację z Kiepskimi, Wizytę na planie "Miodowych Lat".

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Częściowo cofam powyższe pytanie, ponieważ z tego co widzę w starych ramówkach, gala poprzedzająca tą powyższą, a więc ta na 5 lat Polsatu, była emitowana rok wcześniej w święta - bodajże 25 grudnia 1997 roku. W przypadku 10-lecia w ramówce na 11 grudnia 2002 roku jest wpisana 2-godzinna pozycja "Niespodzianka urodzinowa Polsatu", ale nie wiem, czy to była gala.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi