Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lat temi ramowka Polsatu byla lepsza nie to co teraz,obecnie jak dla mnie stacja prezentuje bardzo slaby poziom a jakby tego bylo jeszcze malo te ich dlugie bloki reklamowe,jal dla mnie z polsatem jest coraz gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezgodzę się z Tobą. Teraz Polsat jest jakościowo znacznie lepszy. Chciaż by sport , filmy nie zawsze komercyjne a szczytem był serial Ekipa.

Szkoda że nie powstały kolejne odcinki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do sportu to sie z Toba zgodze masz racje.Ale na przyklad wezmy seriale ktore polsat produkowal pare ladnych lat temu,jak np. Miodowe Lata.Lubilem ten serial dopoki nie zaczela grac w nim żona Cezarego Żaka.Mysle ze Polsat niepotrzebnie zrezygnowal ze swoich produkcji ktore nie byly zle.A co do filmow,to mysle ze tez mogloby byc lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze seriale produkowane przez Polsat to:

= Rodzina zastępcza. Zdecydowanie najlepszy serial CP. Mądre dialogi i przyjemne przesłanie.

= Pierwsza miłość. Wysoki poziom. Wszystko konkretne. Fajni aktorzy i wciągająca fabuła.

Najgorsze seriale produkowane przez Polsat to:

= Kiepscy. Nie trafia do mnie ten denny humor wciskany na siłę. Dziwię się, że puszczają to w ogólnopolskiej tv.

= 13 posterunek. Nie mogę patrzeć na Cezarego Pazurę. Masakra!

= Miodowe lata. Sztuczny śmiech podpowiada mi kiedy aktorzy zrobili coś śmiesznego haha! Ja bym nie zauważył.

= Daleko od noszy. Denny nic się tam nie dzieję.

= Ojcowie. To samo co wyżej. Na pierwszy raz fajne potem już nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie Miodowe lata to najlepszy serial Polsatu, wręcz kultowy. Najlepsze były odcinki jak Karol i Tadzik razem coś wymyślali, najczęściej teksty piosenek. Pamiętacie Pieśń strudzonego renifera? Boskie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miodowe Lata to był dopiero kultuwo serial :). Potem dali Całkiem Nowe Lata Miodowe ale to juz niestety nie było to samo :(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętacie Reality Show Bar??? w telewizji było nadawanych 6.edycji! czy możecie je wszystkie ocenić ale tylko od 1-10!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś sobie przypomniałem że na Polsacie kiedyś leciał Gwiezdny Cyrk :). Czy może ktoś mi napisać dlaczego zdjeli ten Show z anteny ?.Ja za tym Show nie tęsknie tylko tak pytam z ciekawości.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi brakuje idź na całość dobry teleturniej i ten kot Zonk :D .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a teleturniej Piraci Show pamietam ze dzwoniło sie do studia i za pomoca cybermachiny podrózowało sie po europie i rozwiązywało sie rózne zagadki np gra w kulki ( trzeba było odgadnąć pod którym kuflem jest kulka lub wskazac prawidłowy klucz by uwolnic kucharza zakutego w dyby)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reality show Bar cieszył się popularnością w Polsacie i dlatego mam pytanie gdzie są odcinki baru w internecie (chodzi mi o wszystkie edycje)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A mi brakuje idź na całość dobry teleturniej i ten kot Zonk :D .

Ja również chciałbym powrotu na antenę "Idź na całość". Próżno szukać tak ciekawych porogramów na Polsacie po usunięciu tej pozycji :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ostatnio znalazłem kilka materiałów na kasecie wideo nagrywanych z polsatu w 1996 roku mam konana barbarzyńce w "starym"dublingu i zapowiedzi seriali i jakieś bajki o zołtych kulkach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja również chciałbym powrotu na antenę "Idź na całość". Próżno szukać tak ciekawych porogramów na Polsacie po usunięciu tej pozycji :(

A kto by to oglądał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous
jak dla mnie Miodowe lata to najlepszy serial Polsatu, wręcz kultowy. Najlepsze były odcinki jak Karol i Tadzik razem coś wymyślali, najczęściej teksty piosenek. Pamiętacie Pieśń strudzonego renifera? Boskie!

Zgadzam się w całej rozciągłości :smile: Świetny serial, fajnie się oglądało, niemal każdy odcinek trzymał dobry poziom, był po prostu (jak dla mnie) śmieszny:) Nawet teraz, jeśli mam trochę wolnego czasu to chętnie oglądam, dalej bawi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również bardzo lubię serial "Miodowe lata". Jednak oglądałem już chyba każdy odcinek i uważam, że Polsat przesadza z tymi samymi powtórkami tych samych seriali w każde wakacje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie Miodowe lata są good ;)

Ostatnio na Polsacie coraz mniej ciekawych pozycji... ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg. mnie lata świetności Polsatu były to 1998-2002. Programy po 8mln widzów... by się chciało tak teraz... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja przypominam sobie program kalambury prowadził go chyba Piotr Gąsowski ale nie pamietam o czym za bardzo był :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem od "Kalamburów" ciekawsza była "Piramida", którą prowadził najpierw Hubert Urbański, a potem Andrzej Strzelecki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skoro jesteśmy przy Kalamburach to jeśli pamięć mnie nie myli to ten teletrniej miał chyba swój odpwiednik dla najmłodszych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi