Skocz do zawartości

Wideoklip + remix


asiafan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie cały rap to jest jeden wielki bełkot (szczególnie w wykonaniu czarnoskórych panów), a nie muzyka. Czasami tylko podkład jest w porządku, ale cała reszta to jakieś nieporozumienie. Ale gusta każdy ma różne ;)

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Racja , każdy ma swoje preferencje muzyczne. Moje od ponad dwudziestu lat kręcą się w klimatach dla wielu niezrozumiałych. ;)

Ważne , że żona rozumie. :P

Migos , Nicki Minaj, Cardi B- Motorsport

 

 

Migos , Nicki Minaj, Cardi B- Motorsport [VideoHub] remix .....Trapy.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dla mnie cały rap to jest jeden wielki bełkot (szczególnie w wykonaniu czarnoskórych panów), a nie muzyka. Czasami tylko podkład jest w porządku, ale cała reszta to jakieś nieporozumienie. Ale gusta każdy ma różne ;)

Można tylko  wymieniac  pokolei  że z całego tego  rapu   ile z nich  przetrwało. Każdy z wielkich raperów  ginie lub bankrutuje..   Nate Dogg  2pac      zbankrutował  50 cent.

Rap muzyka bez wymagań  statyczna. Jej główne pochodzenie to zachodnia Afryka  . Znajdzie się kilka krajów kolonii  Francuskiej

http://www.wispro.pl/rap-pochodzenie-charakterystyka/

Muzyka tak samo prosta jak Disco Polo  dlatego tyle  imbazy ją slucha bo jest statyczna.

 

Ja mam swojego  Xzibita  i Bhusta Rhymasa. Nie jestem ograniczony co do gatunków słucham dużo i wiele i nie lubie ograniczeń.

 

Krytykować nie można kogoś kto słucha tego czy tamtego bo każda muza jest dla wszystkich   . Można jedynie  krytykować kogoś kto słucha tylko 1 gatunku.

Warto jednak wiedzieć  do czego służa te panie w klipach?  Większy $$ niż panowie w którzy w nich występnuja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...