Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka zła punktacja była, a większość typujących brała udział do końca, bo nadal mieli szanse na dobre miejsce, a 7 osób realnie do końca walczyło o zwycięstwo? Rozumiem, że lepsza by była punktacja, gdzie po 5 wyścigach skończyłaby się rywalizacja? Wystarczy zobaczyć jakie różnice były w sezonie 2015. No ale okej. Ja nie mam zamiaru już się w to bawić, więc jak ktoś chce prowadzić takie typowanie to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie samo zdanie jak kolega wyżej, że punktacja w ostatniej edycji typowania była bardzo sprawiedliwa i walka o miejsca trwała do ostatniego wyścigu. Wątpię czy ktoś podejmie się poprowadzenia typowania, po swoich doświadczeniach wiem, ze to kawał ciężkiej roboty.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv masz moją zgodę ;) dzialaj chłopie bo czasu malo jak masz chęci oczywiście i czas. Zabawa sie przyda. Ale oby nie z tak marnw punktacja jak rok temu bo tam zero rywalizacji bylo. Top10 i za każde 1pkt to łatwo przewidzieć. Trzeba coś ciekawszego wymyślić.

 

PS. Jak sie nowy sezon podoba i otwarcie treningów?

A

Mi sie bardzo spodobało to jak pokazują teraz czasy mikrosektorow przy okrążeniu danego kierowcy. swietna sprawa, w dodatku pokazuje na którym miejscu z danym tempem okrążenia kierowca moze byc sklasyfikowany. W 1 treningu brakowalo ogolnej klasyfikacji generalnej kierowców w całym treningu, ale podczas drugiej sesji widziałem ze juz było i to. W dodatku po wypadnieciu Ericssona pokazali komunikat orzy VSC wiec poki co zmiany na tym polu na plus oceniam.

 

No,ale najważniejsze to co na torze będzie! Mercedes niestety znowu z przodu, ale wierzę w Czerwone bolidy.

Forza Scuderia Ferrari!!

 

PS. Na konferencji juz jaja były haha. Dziennikarz pyta co by chcieli dodać do tego sezonu.

Ricciardo: -wyścig w Las Vegas

Vettel: - wyścig w Niemczech

Alonso: -jednakowe silniki dla wszystkich

Hamilton: - pod warunkiem, ze nie bedzie to Honda

I wszyscy w śmiech hahahaha :D

Takie konferencję to sie chce oglądać.

Oj super sezon sie szykuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działam, mam już zgodę, niedługo wrzucę regulamin i od jutra głosujemy. W sumie tak dużo czasu nie mam, ale jak nikt nie poprowadzi to widać ja muszę. :D Ale ostrzegam, że wyniki mogą czasem nie być od razu (kilka godzin po) po wyścigu bo mogę nie mieć czasu. Ale maksymalnie będą kilka dni po, ale będe starał się jak najwcześniej.

 

 

..............................

Oglądałem 1 trening i dużą wadą był brak czasów po lewej stronie.

 

Ogólnie gdyby to nie był pierwszy trening w sezonie to by było dość nudno. 

 

W bolidach nie podoba mi się to dodatkowe tylnie skrzydło, niedługo komuś to odpadnie. :mrgreen:

 

I oczywiście wkurzały trzy bloki reklamowe w trakcie treningu.

 

II trening dopiero zaraz obejrzę.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robsonUnitedxD, przecież nie typowałeś wielu wyścigów, nawet pisałeś, że podobno przeze mnie, bo nie było powiadomień(WTF?), więc jak miałeś rywalizować o zwycięstwo? Zero rywalizacji, szkoda, że najwięcej do powiedzenia mają Ci co nie brali udziału, bo po punktach co innego widać. O czas można było się czepiać i tu przepraszałem za opóźnienia, które nie wynikały z mojego widzimisię.

 

@fan tv, powodzenia i wytrwałości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sebastian Vettel odniósł 44 zwycięstwo w karierze wygrywając wczoraj GP Bahrajnu. Nie podobało Mi się, że Valtteri Bottas dwa razy przepuścił Lewisa Hamiltona bo inaczej tego nazwać nie można. Strategia Ferrari po raz kolejny okazała się skuteczna, Vettel potrafił przez cały czas utrzymywać dobre tempo i dodatkowo oszczędzać opony. O postawie Hamiltona nie chcę się wypowiadać po raz kolejny zachował się skandalicznie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa blokowanie Ricciardo to był perfidne zagranie Hamiltona! Szkoda ze Dan sam ostatnio cos słabiej sie prezentuje bo w wyścigu potem po zjeździe SC tez dal sie jak dziecko objechac...

 

A Bottas dal sie dwa razy wyprzedzić bo nie mial tempa, a Mercedes jeździ drużynowo jednak. Gdyby byl szybki to by go Lewis nie wyprzedził jednak.

No ale najważniejsze ze Ferrari triumfuje znowu! Forza Ferrari, Grande machina ;)

 

No i wyścig naprawdę znów świetny byl, a to najważniejsze. Nie mogę sie doczekać juz Rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie długo sie trzymal i nie dawal wyprzedzić Kimiemu wiec ja sie nie zgodzę kompletnie. Takze Ricciardo wyprzedził wtedy po zjeździe SC. Na starcie tez dobrze pojechał. Williams to jednak ciut slabsza maszyna niz Mercedes, Ferrari i Red Bull wiec 6 msc jwst dobre, a jechal na 4 przez jakiś czas nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po ostatnich ciekawych wyścigach i bardzo ciekawych kwalifikacjach w Rosji wyścig był mega nudny. To niesamowite, nie licząc piereszego okrążenia w całym wyścigu było tylko JEDNO wyprzedzanie! Dopiero zrobiło się ciekawie gdy Vettel gonił Bottasa. Fajnie, że wygrał Bottas, ale szkoda, że Massa blokował Vettela, żeby nie dogonił Bottasa. Moim zdaniem należała mu się kara za to jak było widać po wyscigu celowe blokowanie Vettela. Do tej pory bardzo lubiłem Massę, ale ostatnio w Bahrajnie i teraz w Rosji mnie rozczarowuje.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No coś Ty, Stroll? Ten dzieciak z kasą ojca? On to do podstawówki niech wróci lepiej,a nie pole position haha :D 

 

Lepiej się nie dało, duet Scuderia Ferrari pierwszy rząd, a tu jeszcze Kimi pole position, wow! Kwale mega, wynik mega, dziś więc do kompletu brakuje mega wyścigu, ale to jest Monaco, tu wszystko jest mega ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś Ty, Stroll? Ten dzieciak z kasą ojca? On to do podstawówki niech wróci lepiej,a nie pole position haha :D

 

 

Napisałem tak bo by były wtedy absurdalnie pokręcone kwalifikacje biorąc pod uwagę obecny poziom zespołów. Wyobraźcie sobię, że jakimś fuksem (awarie, wypadki, blokowanie, itp.) ustawienie na polach wygląda miej więcej tak: 1. Stroll, 2.Palmer, 3. Button, 4. Wehrlein, 5.Raikkonen, 10.Vettel, 11.Hamilton, 14 Verstappen, 17 Ricciardo, 20 Bottas. I tak na starcie gigantyczna presja na dwóch pierwszych, albo jadą mega ostrożnie i próbują się nie rozbić i wszystkich blokują, albo lekkomyślnie jadą i jest bum. Liderzy sezonu porozrzucani po całej stawce i się z dużym wysiłkiem przebijają, a Button tam po cichu, spokojnie jedzie po wysokie miejsce. Takie tam Science Fiction :D

 

Ale tak na serio wczorajsze kwalifikacje rewelacyjnie, kapitalnie się oglądało. Byłoby cudownie gdyby dzisiaj też tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...