Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że w tym roku wreszcie nie przenieśli GP Kanandy tydzień do tyłu, ponieważ teraz koliduje z Euro. Dzieje się tak dlatego, że jak wiadomo jest spora różnica czasu i w Kanadzie sesje i wyścigi trwają między 16:00 a 22:00. Dziś kwalifikacje o 19:00, a jutro wyścig 5 minut po meczu Polaków na Euro a w czasie meczu Niemcy-Ukraina. :/

 

Pamiętam,że w 2008 roku jak Polsat pokazywał jeszcze F1 na żywo, to przez Euro 2008 F1 w Polsacie była pokazana dopiero około 1:00 w nocy.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@fan tv, 2008 to wtedy co Kubica wygrywal? No to pamietam ze lecialo live, chyba na tv4. Bo zaraz po F1 byl mecz Polakow z Niemcami.

 

GP Europy w Baku za nami. Najładniejszy w sezonie. W ogole ten tor mi sie wcale nie podoba. Ta dluga prosta jest po prostu za dluga. Nie ma to sensu. Mam nadzieje ze Baku szybko wypadnie z kalendarza na kolejne lata. Poza tym nie czuc tam czegos ekscytujacego.

 

Na takich torach jak w Austin czy Mwkayku czuc atmosfere wielkiego swieta i wydarzenia. W ten weekend w Baku tego w ogole nie czulem. A i dokladajac do tego nudny wyścig wyszlo kiepsko.

 

Dobrze ze lipiec i sierpien to czas klasykow. Będą RedBull Ring, Spa, Hungaroring. Potem Monza. Silverstone. Czyli wszystko co najlepsze! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv, 2008 to wtedy co Kubica wygrywal? No to pamietam ze lecialo live, chyba na tv4. Bo zaraz po F1 byl mecz Polakow z Niemcami.

Potwierdzam. Było dokładnie tak jak piszesz:

 

 

TV4 z dopiskiem "na żywo":

 

 

 

 

Polsat Sport z dopiskiem "na żywo":

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv, 2008 to wtedy co Kubica wygrywal? No to pamietam ze lecialo live, chyba na tv4. Bo zaraz po F1 byl mecz Polakow z Niemcami.

 

GP Europy w Baku za nami. Najładniejszy w sezonie. W ogole ten tor mi sie wcale nie podoba. Ta dluga prosta jest po prostu za dluga. Nie ma to sensu. Mam nadzieje ze Baku szybko wypadnie z kalendarza na kolejne lata. Poza tym nie czuc tam czegos ekscytujacego.

 

Na takich torach jak w Austin czy Mwkayku czuc atmosfere wielkiego swieta i wydarzenia. W ten weekend w Baku tego w ogole nie czulem. A i dokladajac do tego nudny wyścig wyszlo kiepsko.

 

Dobrze ze lipiec i sierpien to czas klasykow. Będą RedBull Ring, Spa, Hungaroring. Potem Monza. Silverstone. Czyli wszystko co najlepsze! ;)

Ja akurat pamiętam, że wyścig oglądałem po północy w Polsacie z logiem połączonym Polsatu i Euro 2008.

 

Najładniejszy to tak napisałeś ironicznie, czy co bo to nie pasuje do reszty twojego postu.

Mi ten tor się podoba, długa prosta dla mnie nie jest taka zła.Jest taka długa przez co doszło do karambolu przez nią w GP2.

Ale wyścig nie był ciekawy, ale mam nadzieję, że tak jak w Soczi 2 wyścig będzie ciekawszy.

 

Jeśli chodzi o kolejne tory to Spa, Monzę i Hokenheim uwielbiam, Hungaroring jest mi obojętny, a za Red Bull Ringiem i Silverstone nie przepadam.

 

A tak na marginesie to te tory nie wymieniłeś w dobrej kolejności.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Złośliwość losu? Raczej dobrze, że nie będzie wypadku, niech będzie bezpiecznie. Nie rozumiem kibiców, którzy chcą wypadków by było ciekawie... czy to jeszcze kibice w ogóle? 

Wyścigi to nie są wypadki, nie wiem kiedy ludzie to zrozumieją. 

 

Ja się nie mogę doczekać wyścigu, rywalizacja Red Bulli z Mercedesami zapowiada się bardzo ciekawie. Alonso tez stać na top6 dziś. 
Perez, Kimi czy Bottas walka o top10. Będzie ogień! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesja? A pamiętasz rok 2014 kiedy Ricciardo wygrał na Hungaroringu? Wtedy to był jeden z najlepszych wyścigów w ostatnich latach. Disiaj znowu wierzę w Daniela, C'mon Dan! 
Vertstappen też potrafił napsuć krwi na Silverstone Rosbergowi. Red Bullom ten tor będzie pasował, coś jak w Monaco. Będzie ciasno, będzie walka całej czwórki. Na starcie już będzie mega ciekawie. A z tylnego siedzenia jeszcze Sebastian Vettel będzie atakował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety dzisiaj mieliśmy jeden z najnudniejszych wyścigów w ostatnich latach i to nie chodzi o to, że nie było wypadków, ale za bardzo też nie było walki, Rosberg, Raikkonen czy Vettel byli blisko, ale praktycznie nic z tego nie wynikało. I niestety spełniły się moje przewidywania, że będzie porcesja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że samo studio było dość statyczne (mogliby się chociaż przemieszczać w czasie gdy lecą wcześniej przygotowane materiały), to oglądało się to milion razy lepiej niż to coś co było przed poprzednimi wyścigami. Mam nadzieję, że to tylko zapowiedź wyższego poziomu realizacji tych transmisji w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Nico Rosberg postanowił zakończyć karierę w F1, zawodnik ogłosił swoja decyzję w Wiedniu przed galą wręczania nagród FIA. Nieźle musiał Mu Lewis Hamilton uprzykrzać życie przez tyle sezonów, praktycznie przez cały okres bycie nr.2 w zespole jest bardzo trudne i Ja Rosberga za tą decyzje szanują. Jak dla Mnie nie powinno być w F1 tak Lewis Hamilton.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan TV chodziło Mi o postępowanie Hamiltona, to co wyprawiał w Abu Zabi nie miało nic wspólnego ze sportową rywalizacją, jak dla mnie jest osobą zbyt uprzywilejowaną jak na środowisko F1, zresztą za swoje czyny ma być ukarany tylko przez swój team, co robili sędziowie na torze to nie wiem. Nie wiem dlaczego tak się boja ukarać Hamiltona inny kierowca za dużo mniejsze przewinienia już zostałby ukarany.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił jedyną rzecz jaką mógł,  inna sprawa że Vettel walczył z Maxem, o walce z Rosbergiem pewnie nie myślał. A Hamilton? Trzymał nadzieję na mistrzostwo, odjechanie na kilka sekund różnicy nic by mu nie dało. Szkoda Rosberga. Ale jeśli tak było, to szanuję jego decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Punktacja mogłaby być taka jak w F1 25-18-15-10-8-6-4-3-2-1 i za wytypowanie kierowcy, który zrobił najszybsze okrążenie w wyścigu 10 punktów.

Jeżeli chodzi o typowanie przedsezonowe to za wytypowanie mistrza mogłoby być 50 punktów, a za wytypowanie zespołu również 50 punktów.

 

Jak ktoś ma pomysł na lepsze zasady to niech pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...