Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

piotr a pamietasz jak w czasie nie udanych sezonow wszyscy wieszali psy na malysza- i gdzie teraz on jest- wiec widzisz tak to jest- nie wiemy co bylo naprawde z jego bolidem- jezeli spojler to teamt dal [beep]- napewno byl problem z tylnymi kolami- wymiana 15s, widac tez skrzynia nie do konca dzialala dobrze- a moje spostrzezenie co do testow na kubicy- ten sam bolid zupelnie inaczej sie zachowuje- dlaczego?? nie uwazam sie za wielkiego nie omylnego znawce ale troszke obserwuje i wiem co jest 5 - po za tym nie cierpie komentarzy ala te z onetu bo nie udanym wystepie polaka- poprostu trza poczekac co sie stalo a nie z blotem bo tak wygodniej.

 

Dla mnie wielkim zaskoczeniem to silniki Mclarena w tym sezonie- widac duzo popracowali bo kto ogladal i byl na wyscigach w poprzednich sezonach- to na wybuch jednostki mclarena mozna bylo stawiac w ciemno. Gratulacje dla Mclarena- b. szkoda Ferrari - Massa przeszarzowal- Kimi tez nie najlepiej- start makabra. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - bo rozmowa w której jedna strona twierdzi bez żadnych dowodów że BMW ma jeden bolid do jazdy a drugi do testów do niczego nie doprowadzi. To tak jakby np. klasyfikacja konstruktorów nie miała żadnego znaczenia a BMW było jedynym teamem który musi testować znacznie więcej niż inni. Ja w to nie wierzę bo nie ma żadnych ku temu powodów.

 

 

 

Ktoś napisał że przy okazji następnego wyścigu BMW znowu popełni błąd: dopiero po 30 sekundach skapną się że zjechał do boksu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też to czytałem. Nie zmienia słaba jazda Kubicy faktu który od lat odnoszę do żużla a teraz też do F1: dać każdemu taki sam motor/bolid i dowiemy się kto jest najlepszy, czy np. Hamilton którego ponoć Polak objeżdżał jak chciał w jakiejś tam formule czy jednak Kubica.

 

 

Z drugiej strony ten fragment z Onetu mówi wiele:

 

Natomiast bolid Polaka na pierwszym zakręcie zniszczył przednie skrzydło, co zaburzyło aerodynamikę i miało wpływ na prędkość.

Podobno nie mogą się Kubica i bolid dogadać ze sobą i bolid złośliwie sam się uszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle gdybanie tym razem zawiniła klapka. To trzeba była taśma zakleić :wink:

 

Kubica:To był dla mnie i dla zespołu bardzo dobry weekend. Mam pierwsze punkty w tym sezonie i z tego powodu jestem szczęśliwy.

 

Niestety nie obyło się bez usterki. Klapka zamykająca wlew paliwa otworzyła się na początku wyścigu i nie chciała się domknąć. Nie dało się tego w żaden sposób naprawić. Jechałem przez to wolniej na szybkich zakrętach i podczas hamowania. Ale jestem zadowolony z dobrego tempa jazdy i niezawodności bolidu. Teraz czekam na dobry występ w Barcelonie interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to był rezerowoy dla Nicka :D Dlatego zanim nasz kierowca wsiadł do tego bolidu wymienili fotel i przesunęli pedaly dalej :D

 

 

edit.

 

 

czemu ocenzurowało słowo: [beep]??

 

Don_Mag: Jak widać jest to słowo uważane za wulgaryzm i radził bym unikać omijania cenzury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...