Skocz do zawartości

Rekompensaty dla abonentów platformy CANAL+


Bumerang
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam honor jednak jest dostępna. Ale tylko do 30 kwietnia 2017 r. Swoją drogą to ciekawe ,że mogą uruchomić kolekcje na starych dekoderach ale jednocześnie mówią,że nie będą ich wspierać(znaczy wgrywać na nie filmów i seriali).Pewnie chodzi  o to żebyśmy  przeszli na nowy sprzęt.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dostałem poniższego maila:

 

Szanowni Państwo,

w związku z Decyzją nr DOIK 3/2017 i uzgodnieniami z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów, pragniemy poinformować o działaniach podjętych przez ITI Neovision S.A. w konsekwencji stosowania zakwestionowanych przez UOKiK praktyk Spółki związanych z procesem zawierania umów na odległość.

Abonenci ITI Neovision S.A. będący konsumentami, tj. których umowa nie była związana z działalnością gospodarczą, a którzy zostali dotknięci skutkami poszczególnych praktyk we wskazanych w Decyzji okresach, są uprawnieni do skorzystania z rekompensaty.

Wobec powyższego została Państwu przyznana następująca rekompensata:

- dostęp do Opcji dodatkowej Eleven Sports na okres 2 pełnych miesięcy bez ponoszenia opłat.

Szczegółową ofertę programową kanałów Eleven Sports znajdą Państwo na www.ncplus.pl/eleven

Uprzejmie informujemy, że wskazana powyżej usługa jest już aktywna i mogą z niej Państwo korzystać do 30.04.2018 r.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 310 45 69, siedem dni w tygodniu, w godzinach 7:00-22:00 (koszt połączenia wg stawek operatora).


Z poważaniem
ITI Neovision S.A.

 

11-stki faktycznie świecą. Miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się tu przewinęło to w gratisów są te C+ seriale, HBO i podobno element. Przyznawane z tego co widać, losowo. Sportclub to kanał niszowy, także jeśli chodzi o cenę, więc nie nadaje się jako rekompensata :).

Niby sportklub faktycznie niszowy ale akurat tylko tego niemam ze sportowych 11 ma  a seriale+  mnie raczej nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tez dostałem pismo o rekompensacie ale jak mam z niej skorzystać jak już nie jestem od stycznia ich abonentem ?

 

Gdy miałem jeszcze możliwość, po zakoczeńczeniu umowy porozmawiać przez chat z konsultantami to mnie odsyłali na infolinię lub maile, które są od czegoś innego i nie odpisują.

Czyli dali mi rekompensatę z której nie mogę skorzystać. Dobrze, że oni nie skorzystają w najbliższych latach z mojego abonamentu.

 

Gdyby tam był jeszcze opcja, która by była ''opłacalna'' to bym poswięcił czas na dzwonienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Może ktoś z użytkowników pejsa mogłby przypomnieć, kiedy dokładnie słali te pisma i jak początek deklarowanej dostępności C+SE miał się do faktycznej możliwości korzystania z tego na Pace PVR?

Swój list niestety wyrzuciłem, bo nie spodziewałem się, że teraz mógłby się przydać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekujesz ze strony nadawcy po takim zgłoszeniu? Ja sądzę, że sami siebie słyszeli i liczę na to, że w przyszłości poprawią jakość odbioru porównując się choćby do załogi Eleven1, która również przebywała tam na miejscu w Barcelonie i im zdecydowanie wyszło to niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tomkowic napisał:

Jak myślicie opłaca się pisać maila ze względu na kiepski komentarz w El Clasico? 

Nie.

Przyzwyczaj się  ;)

Następnym razem przełączysz na Eleven. Ja tak zrobiłem. 

W przypadku El Clasico na Canal+ wyszedł przerost formy nad treścią. Odliczanie do meczu, studio itd.

A komentarz wyszedł  mega słabo.

Polecam oglądanie meczy w 4K, ale Premier League tam to lepiej wygląda. Nie ma takich spektakularnych wpadek. ;)

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz meila. Nie zaszkodzi. Oczyweiście nic nie dostaniesz w rekompensacie, ale za to może nc weźmie sobie do serca, że powinni popracować nad tym. Oczywiście przydałoby się minimum kilka setek takich meili ?

Edytowane przez ircios
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...