Skocz do zawartości

Dobry TV 50-55" z matrycą VA i 100 MHz do sportu i konsoli


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jakie są godne polecenia telewizory przede wszystkim do oglądania sportu w rozmiarze 50-55"? Planuję też podłączyć do niego PS4. Chciałbym aby miał natywne odświeżanie 100Mhz i matrycę VA. Natomiast druga połówka chciałaby żeby był czarny bo srebrny podobno nie będzie pasował :)

Na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo średnio bo tutaj to kwestia  input  Lagu.   Jeśli stawiasz na Panaska  nic poniżej serii   7xx 

 

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-55cx750e.bhtml#opis

W tym wypadku matryca   IPS  jednak nie zjeźdzaj poniżej serii  7xx.  A tak  w ogóle to nadchodzi seria  DX

 

Jednak nikt z was nie podaje budżetu

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, u mnie budżet również około 3000, no może do 3500 jeśli naprawdę warto. Jednak 6000 za przedstawionego wyżej Panasonica to zdecydowanie za dużo. Jakiś rok temu kupowałem ojcu Panasonica TX-40AS640E i jest bardzo zadowolony. Mnie również odpowiada, stąd też myślę o czymś z matrycą VA. Do Samsunga jakoś nie mam przekonania. Cena Sony 50W755C jak najbardziej do akceptacji. Pytanie jakie są jego główne zalety? Dlaczego warto go kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3000  to tylko  Panasonic  40 z 4k  matryca  VA  i 100hz.   O ile pamiętam to jest 2799zł.Ten Panas  40AS640E to na długo będzie  bardzo dobry.      Sony także   jest HBBTV       edge led jak zawsze  SONY jest niereformowalene pod twym względem.    Gdyby SONY  oferował  40  z 100hz  w cenach Panasonica to sam bym wziął także 1  by mieć różne TV.   Sony ma przewage na  TV z 2015r    jednak to widz decyduje.  

 

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kdl-40w705c.bhtml#opis        gdyby np ten model był 100 . Widze jest netflix   mnie już rodzinka pyta o to .  Tymczasem na Szajsungu  czytałem iż mimo iż jest netflix  to brak pl audio/subów a na youtubie ktoś zrobił  nagranie że są nie podał jednak na czym badał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

Problem jest tylko na samsungach ze starym hubem...na tizenie wszystko działa i nie ukrywajmy ale lg ze swoim webos jest lata świetlne za samsungowym smartem,nie wiem jak reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że potrzebne mi będzie raczej 50" niż 40"... Patrzyłem na Sony 50W755C, którego proponował misieq, ale martwi mnie trochę Android. Patrząc chociażby na smartfony, dwuletnie urządzenia ze średniej półki, obecnie po aktualizacjach strasznie zamulają. Mam obawy czy nie będzie tak samo w przypadku tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe lata świetle na przodzie jest Android. Chyba nawet iOS, który był pierwszym systemem, który wprowadził coś takiego jak sklep z aplikacjami nie ma tylu dobrego softu w zaopatrzeniu jak system Google.

Edytowane przez rarab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wątek zszedł na SmartTV. Chciałem zakomunikować, że nie ma co się obawiać Androida. Jego wersje są instalowane na systemach dwu lub czterordzeniowych, a jeśli chciałbyś autorze brać pod uwagę dobre smartTV to ja polecam ten system. Bez problemów z konfiguracją, podłączeniem laptopa czy zgrywaniem na USB, po prostu instalujesz apkę i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Zastanawiam się nad zakupem TV 48"-50" w cenie do 2500 zł. Co państwo proponujecie? Myślałem nad Samsung, seria UH6400, ale czytałem opinie i coś kiepsko.

Proszę o radę. Dziękuję, pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Post napisany bardzo niechlujnie! Wyjątkowo poprawiono pisownię w poście. Następnym razem będzie od razu Kosz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolega optymista! Nie licz, że TV kupiony teraz będzie Ci działał kilkanaście lat. To nie te czasy, gdzie elektronika pracuje bezawaryjnie tyle czasu. Po drugie za kilka lat ten TV będzie technologicznie przestarzały. Twoje pieniądze, ale nie wydałbym 6-7 tys. PLN na TV. 2-3 tys. PLNów to max. W styczniu 2016 kupiłem LG 43LF631V za niecałe 2 tys. Na matrycy pojawiły się poziome linie (prawie niewidoczne, dopiero z kilkunastu cm je widać) - serwis LG zaproponował wymianę na nowy. Dostanę inny o bardzo zbliżonych parametrach. Rada - jeśli rzeczywiście chcesz TV za 6-7 tys to dokup sobie dodatkową gwarancję na 5 lat. Ew. wymiana matrycy w serwisie to około 80% wartości TV (w przypadku serwisu LG). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do serwisu LG to nie byłbym tak negatywnie nastawiony. Co prawda, miałem z nim styczność z powodu smartfona, jakiś rok temu spadł mi na ziemie telefon LG, rozlał się trochę ekran, ale nie był zbity, było to ewidentnie uszkodzenie z mojej winy, zdjąłem folie, wysłałem do serwisu LG, po 2 tygodniach dostałem naprawiony telefon, który śmiga do dzisiaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trwają  targi   IFA. Dowiemy się dużo.     Dla tych co liczą na jakość   ilość     i chcą więcej niż zwykły Kowalski  to  zapewne pojawienie się złącza   HDMI  2.1  dla metadanych   HDR10. Ciekawe ile sobie policzą za ten  marketingowy dodatek. Zważywszy że 30% Blu Ray Ultra  w ogóle jest masteryzowanych w 4k  nie mówiąc już  ile z nich będzie włąsnie w HDR zmiennym.  Wiem tylko o Evereście   a nic nie wiem o Polskim wydaniu nowego Batman  vs SUperman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...