Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy jeśli będę przekładał kartę profilaktycznie średnio raz w tygodniu (bez wyskakującego komunikatu) to licznik wtedy się kasuje i zlicza od nowa? Chodzi o to, że trzeci dekoder stałby u teścia kilometr dalej i po prostu będąc u niego co tydzień mógłbym przełożyć kartę, ale nie wiem czy to ma sens. Niechce takiej sytuacji, że oglądając mecz wyskoczy mu koniunkat o przełożeniu karty i będę musiał drałować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, czy mając moduł dostępu i pakiet Rodzinny, można dobrać multiroom?

 

Od jakiegoś czasu w Cyfrowym Polsacie, abonent decydujący się na moduł CAM zamiast dekodera dedykowanego, nie ma już możliwości korzystania wówczas z usługi Multiroom.

Ta możliwość pozostaje jednak nadal dla tych abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy mieli już Multiroom i moduł CAM jako tzw. urządzenie główne przed wprowadzeniem wyżej wspomnianych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem jest taki: mam dekoder HD 3000 jako dekoder dodatkowy, na którym nie da się normalnie odblokować multiroomu. Tak jest już od 2 lat jakoś, ale teraz mam już tego dość  :razz:  Muszę włożyć kartę z dekodera podstawowego i włączyć do prądu HD 3000 (dekoder czyta kartę dopiero po resecie!), potem poczekać ok. 10 min, żeby komunikat zmienił się "dekoder odblokowany", potem zmiana karty i reset wtyczkowy i powinno działać...

 

Jest to dość problematyczne, myślę że taka sytuacja nie jest normalna i dekoder kwalifikuje się do wymiany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej nienormalna, całe odblokowanie u mnie trwa max10-15 sekund, dekoder do wymiany

na wszelki wypadek jakby w APS mieli jakieś wonty i twierdzili że dekoder jest sprawny to radził bym ci nagrać film z całej tej operacji, myślę że dłużej niż minutę oglądać nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kończy mi się umowa z nc+ z koncem miesiąca, nigdy nie miałem cp i mam zamiar wziąść evoboxa i 1 lub 2 dekodery dodatkowe. Z opisów widzę że najlepsze do evoboxa tunery w multiroomie to 5500 czy się mylę? Pytanie czy z tymi tunerami jest wszystko ok typu czy nic nie przycina czy hbo go działa?

I mam pytanie odnośnie przekładania karty. Czy jest jakaś informacja wcześniej na dekoderze dodatkowym kiedy będzie wymagana następna autoryzacja? Jakaś informacja chociaż 5 minut przed zablokowaniem lub cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze myślisz, 5500S najlepszy do MR. :) wszystko z nimi w porządku.

Co do info z przekładaniem karty. W zakładce Ustawienia - Diagnostyka - Multiroom jest taka informacja 2h przed planowaną autoryzacją. Jednak żadne okienko samoistnie nie wyskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem na to uwagę wczoraj bo zablokowało mi dekoder multiroom. Oglądałem program i dekoder został zablokowany bez żadnego paska czy innej wcześniejszej informacji . Może to wina nowego softu. Przedtem na sofcie pomarańczowym był zawsze ten pasek informujący o blokadzie 15 min. wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przedtem na sofcie pomarańczowym był zawsze ten pasek informujący o blokadzie 15 min. wcześniej.

Na nowym też to jest. Nawet jest chyba lekko zmodyfikowane, bo ostatnio wyskoczył mi pasek z napisami, że ze względu na trwające nagranie dekoder zablokuje się o xx:xx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

A spotkal sie ktoś z sytuacja ze dekoder nie wola o doładowanie juz kilka miesiecy? :) niby mnie to nie martwi ale bardzo ciekawi.

 

Z reka na sercu moge stwiedzic ze ostatnie przekladanie kart odbylo sie jakos na poczatku zimy a potem cisza. Dodam ze wczesniej srednia przez rok wytrzymywal tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam Moduł cam Cyfrowego Polsatu, w związku że mój stary dekoder Ferduson HF 8800 HD , ma już swoje lata i dogorywa , planuję zakup nowego dekoder. Mam do was pytanie co polecacie zakupić . Jaki dekoder jest najlepszy do Modułu cam cyfrowego polsatu? By dekoder się nie zawieszał i szybko przełanczał kanały. Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez krzysztoffff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...