Jump to content
Matthías

Multiroom Cyfrowego Polsatu

Recommended Posts

Zaletą mr CP jest fakt, że działa nawet kilka dni bez przekładania kart a wadą szybsze zużycie sprzętu.

No już nie przesadzaj że kilka, u mnie to jest co 2 tygodnie a wielu ma to jeszcze rzadziej

Mam pytanie, czy jeśli będę przekładał kartę profilaktycznie średnio raz w tygodniu (bez wyskakującego komunikatu) to licznik wtedy się kasuje i zlicza od nowa? Chodzi o to, że trzeci dekoder stałby u teścia kilometr dalej i po prostu będąc u niego co tydzień mógłbym przełożyć kartę, ale nie wiem czy to ma sens. Niechce takiej sytuacji, że oglądając mecz wyskoczy mu koniunkat o przełożeniu karty i będę musiał drałować...

Tak, licznik leci od nowa. Tylko licz się z tym, że możesz mieć czasem na krócej niż tydzień przedłużone uprawnienia.

W nc+ znajomy też przekłada karty, ale jak wyłączy się prąd to uprawnienia szlag trafia. Jak jest w Cyfrowym Polsacie?

W tunerach CPT wyłączenie prądu nie blokuje tunera dodatkowego.

Witam. Mam pytanie, czy mając moduł dostępu i pakiet Rodzinny, można dobrać multiroom?

Multiroom można aktywować tylko kartą z dekodera,Ty masz moduł więc d*** mokra :(

Edited by OlafS

Witam. Mam pytanie, czy mając moduł dostępu i pakiet Rodzinny, można dobrać multiroom?

Od jakiegoś czasu w Cyfrowym Polsacie, abonent decydujący się na moduł CAM zamiast dekodera dedykowanego, nie ma już możliwości korzystania wówczas z usługi Multiroom.

Ta możliwość pozostaje jednak nadal dla tych abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy mieli już Multiroom i moduł CAM jako tzw. urządzenie główne przed wprowadzeniem wyżej wspomnianych zmian.

Witam mam pakiet premium max i 2x multiroom za kazdy place 5 zl jesli zejde na najnizszy pakiet czyli ten za 20 zl to za jeden multiroom bede placil 10 zl ? Z gory dzieki za odpowiedz.

Problem jest taki: mam dekoder HD 3000 jako dekoder dodatkowy, na którym nie da się normalnie odblokować multiroomu. Tak jest już od 2 lat jakoś, ale teraz mam już tego dość  :razz:  Muszę włożyć kartę z dekodera podstawowego i włączyć do prądu HD 3000 (dekoder czyta kartę dopiero po resecie!), potem poczekać ok. 10 min, żeby komunikat zmienił się "dekoder odblokowany", potem zmiana karty i reset wtyczkowy i powinno działać...

Jest to dość problematyczne, myślę że taka sytuacja nie jest normalna i dekoder kwalifikuje się do wymiany? 

Jak najbardziej nienormalna, całe odblokowanie u mnie trwa max10-15 sekund, dekoder do wymiany

na wszelki wypadek jakby w APS mieli jakieś wonty i twierdzili że dekoder jest sprawny to radził bym ci nagrać film z całej tej operacji, myślę że dłużej niż minutę oglądać nie będą.

Witam

Kończy mi się umowa z nc+ z koncem miesiąca, nigdy nie miałem cp i mam zamiar wziąść evoboxa i 1 lub 2 dekodery dodatkowe. Z opisów widzę że najlepsze do evoboxa tunery w multiroomie to 5500 czy się mylę? Pytanie czy z tymi tunerami jest wszystko ok typu czy nic nie przycina czy hbo go działa?

I mam pytanie odnośnie przekładania karty. Czy jest jakaś informacja wcześniej na dekoderze dodatkowym kiedy będzie wymagana następna autoryzacja? Jakaś informacja chociaż 5 minut przed zablokowaniem lub cokolwiek?

Dobrze myślisz, 5500S najlepszy do MR. :) wszystko z nimi w porządku.

Co do info z przekładaniem karty. W zakładce Ustawienia - Diagnostyka - Multiroom jest taka informacja 2h przed planowaną autoryzacją. Jednak żadne okienko samoistnie nie wyskakuje.

To przepraszam, nigdy tego nie widziałem u siebie. :) Może za rzadko korzystam.

Edited by Vsat

Mój przypadek zakończył się tak, że dziś wymieniłem dekoder bez żadnego problemu w APS. :)

Nawet się zablokował dziś, po raz pierwszy mogłem normalnie odblokować dekoder. :P

Zwróciłem na to uwagę wczoraj bo zablokowało mi dekoder multiroom. Oglądałem program i dekoder został zablokowany bez żadnego paska czy innej wcześniejszej informacji . Może to wina nowego softu. Przedtem na sofcie pomarańczowym był zawsze ten pasek informujący o blokadzie 15 min. wcześniej.

Przedtem na sofcie pomarańczowym był zawsze ten pasek informujący o blokadzie 15 min. wcześniej.

Na nowym też to jest. Nawet jest chyba lekko zmodyfikowane, bo ostatnio wyskoczył mi pasek z napisami, że ze względu na trwające nagranie dekoder zablokuje się o xx:xx.

Witam,

A spotkal sie ktoś z sytuacja ze dekoder nie wola o doładowanie juz kilka miesiecy? :) niby mnie to nie martwi ale bardzo ciekawi.

Z reka na sercu moge stwiedzic ze ostatnie przekladanie kart odbylo sie jakos na poczatku zimy a potem cisza. Dodam ze wczesniej srednia przez rok wytrzymywal tydzień

Zdarza się błąd po stronie CP i wtedy odbiornik nie prosi o kartę. Ja przekładam co 14-17 dni.

U mnie też przekładanie kart do 14 dni.Na początku umowy to nawet z rok nie przekładałem.

Witam 

Mam Moduł cam Cyfrowego Polsatu, w związku że mój stary dekoder Ferduson HF 8800 HD , ma już swoje lata i dogorywa , planuję zakup nowego dekoder. Mam do was pytanie co polecacie zakupić . Jaki dekoder jest najlepszy do Modułu cam cyfrowego polsatu? By dekoder się nie zawieszał i szybko przełanczał kanały. Z góry dziękuję za pomoc.

Edited by krzysztoffff