Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie odpowiedzi na pytania ofertowe dla obecnych abonentów można znaleźć we właściwym temacie: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/

PS. Za 4,99zł jest pakiet Rodzinny HD, który zdecydowanie jest inny od Familijnego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

HD5500s to aktualnie najlepszy dekoder do usługi Multiroom.

A z czym jest on lepszy np. od HD6000 i czym się różni ?

 

Dlaczego nie można w CP wziąć tak jak w nc+ np. dekodera głównego i 5 multiroomów tylko 3 a akurat 1 mi brakuje do obsługi całego domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam takie techniczne pytanko. Posiadam pakiet Premium MAX z Evo i jednym dekoderem dodatkowym. Do końca umowy zostało mi 11 miesięcy. Czy mogę dobrać sobie multiroom? Zapewne ta umowa anuluje się i wchodzi w życie nowa, bodajże 29 miesięcy. Zamiast tych 29 miesięcy nie można ugrać trochę krótszej z miesiącami darmowymi? Z kim wtedy rozmawiać? Infolinia czy DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomo dlaczego nie można dobrać drugiego dekodera z nagrywarką ? Nawet posiadając go na własność ? Mam główny Evobox w grę więc wchodziły by Sagemcom ESI-88 lub PVR HD 7000 i właśnie chciałbym któryś z nich dobrać ale z tego co widzę to chyba marne szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą, jak można było stać się właścicielem polsatowskiego PVR?

 

Sądziłem, że dekodery można było posiadać na udostępnienie jak również na własność a czy PVR HD 7000 można czy nie można mieć na własność... tego nie wiem ale w dobie EVOBOXA może istnieje taka możliwość :)

 

Za PVR HD7000 są jakieś dodatkowe miesięczne opłaty w zależności od pakietu w jakim jest oferowany ?

Edytowane przez kx11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Za każdym razem gdy wyjmuje kartę z głównego EVOBOX i ponownie wkładam mam błąd 02. Tylko reset pomaga.

Czy da się to poprawić, czy tak będzie cały czas?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

 

Prosimy, spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne urządzenia, jeśli ponownie pojawi Ci się taki komunikat. Jeżeli nadal po przełożeniu karty zauważysz ten błąd i pomaga tylko reset zasilania dekodera (odłączenie i podłączenia do prądu), to udaj się do najbliższego punktu Cyfrowego Polsatu wraz ze sprzętem oraz akcesoriami, aby go zdiagnozować i ewentualnie wymienić na nowy.

 

Pozdrawiam,

Specjalista Cyfrowy Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Sprawdzę przy najbliższej okazji.

Jeżeli nie pomoże to do APS się udam.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki .Pani  z  Plusa  twierdziła  ze  wydają  go  i  że  nie  ma problemów  z  współpracą   z Evoboxem.  Ja  już  wymieniłem -  HD5000  na  inny , z powodu  nie odczytania  karty  z  Evoboxa . A  czytałem  tu  wcześniej  o   tych problemach   i mówię  jej    ale pani  twierdzi  że  go  wydają  z  Evoboxami  i  nie  ma  problemów,  no to  myślę  że  może  to  już  naprawili.  No  i  w  moim  przypadku  był  problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś przerabiał ten temat. Ale czy można by było mieć dwa dekodery na jedną umowe? Nie chodzi o multiroom ale o dwa dekodery żyjące własnym życiem na jedną umowe. Ewentualnie dwie umowy ale z jakimś rabatem tak żeby cena była niewiele większa od jednego dekodera z dobranym multiroomem. Wtedy nie było by potrzeby przekładania kart co dla mnie byłoby rozwiązaniem uciążliwym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wtedy nie było by potrzeby przekładania kart co dla mnie byłoby rozwiązaniem uciążliwym.

Panie, gdyby się tak dało, to nie tylko Ty byś skorzystał :P

 

A tak serio, to poczytaj forum, zorientuj się co możesz ugrać z Polsatem ;) Da się podpisywać umowy tak, aby średnia miesięczna opłata wyniosła mniej więcej 3/5 abonamentu. Więc jakbyś tak bawił się z dwoma umowami, to za trochę więcej niż jeden abonament miesięcznie możesz mieć dwa niezależne dekodery :)

 

Ale ja wolę multiroom i płacić za dwa(a nawet trzy) dekodery 3/5 ceny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam doświadczenia od samego początku funkcjonowania multiroomu najpierw w N potem w nc+. Miałem multiroom premium przez wiele lat. I muszę powiedzieć, że praktycznie nie było dnia by dekodery się nie wieszały albo zrywały połączenia między sobą. Miałem je podłączone bezpośrednio kablem sieciowym bez internetu. Uważam, że tamten multiroom to było DNO.

 

Teraz już 3 rok w CP latam co 17 dni z kartą i w kilka sekund mam odnowione uprawnienia dla dekoderów multiroom. Nie ma żadnych problemów w działaniu. Wolę latać z kartą nawet co tydzień niż mieć multiroom konkurencji.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom premium jest bardzo wymagający co do użytych materiałów w instalacji, np cały sygnał z sat do dodatkowego dekodera przechodził skrętka co wymagało użycia dobrych jakościowo kabli. Jakoś nigdy nie miałem problemu z tym mr przy moich instalacjach. Obecny mr w nc+ jest inny, dekodery tylko wymieniają ze sobą uprawnienia raz na jakiś czas.

 

Zaletą mr CP jest fakt, że działa nawet kilka dni bez przekładania kart a wadą szybsze zużycie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...