Jump to content
Matthías

Multiroom Cyfrowego Polsatu

Recommended Posts

1. można dokupić, do obecnej umowy doliczy się nowy okres 29 mies.

2. tak

3. po zakończeniu umowy, możesz zdać dekoder do multiroom

1. można dokupić, do obecnej umowy doliczy się nowy okres 29 mies.

2. tak

3. po zakończeniu umowy, możesz zdać dekoder do multiroom

1. Bzdura. Dobranie Multiroom w CP zawsze odbywa się przez przedłużenie umowy i w zależności od miesięcy pozostających do końca obecnej umowy i sposobu zabrania się za tę sprawę, może to być oprócz 29 miesięcy nowej umowy, 24 i 15 nowej umowy, które się nie dodają do obecnej umowy. Obecna umowa zostanie anulowana wraz z pozostałymi jej miesiącami i zastąpiona nową.

2. Według oficjalnego komunikatu CP jest to 3-14 dni.

3. Aby zdać, trzeba najpierw wypowiedzieć usługę Multiroom lub przed przedłużeniem umowy poprzez DUK odesłać dekoder dodatkowy do CP na Łubinową z informacją, że jest to zwrot w celu przedłużenia umowy bez dekodera/ów dodatkowego/ych.

Edited by swojadroga

1. Bzdura. Dobranie Multiroom w CP zawsze odbywa się przez przedłużenie umowy i w zależności od miesięcy pozostających do końca obecnej umowy i sposobu zabrania się za tę sprawę, może to być oprócz 29 miesięcy nowej umowy, 24 i 15 nowej umowy, które się nie dodają do obecnej umowy. Obecna umowa zostanie anulowana wraz z pozostałymi jej miesiącami i zastąpiona nową.

Czyli właściwie dzwonić na 222 127 128 i nowa umowa zastąpi mi obecną??? Mam 14mc obecnie do końca, czyli nie ma szans na multiroom na ten okres.///

- jeśli mniej niż 6-12mc umowy do końca, wtedy aneks na przedłużenie,

mam 14mc więc tylko dodatkowo 15 lub 29mc, bez darmowych mc, ale pakiet premium max i podmianka hbo na eleven.... (?!)

koszty sprzętu jak przy nowej umowę, dekoder 1 hd  + 2x29zł, ale multiroom za dwa dekodery + 15zł/mc (10+5) - nowy ma za 5z/szt, antena twin 50zł.

kiszka... bo lepiej wychodzi wziąć nową ofertę za 99zł+10multiroom i jest wszystko.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

nie mogę edytować - może moderator połączy posty.

dziś dałem im ostatnią szansę i ktoś kumaty załatwił sprawę :)

aneks: pełen pakiet, BEZ eleven i xxx :) 3x hd6000 = 99,99zł/mc umowa na 15mc

No to już ja w takim razie wolałbym dotychczasowy sposób multiroomu, gdyż internetu poprzez WiFi może czasem nie być.

Czy ktoś wynegocjował 2 dekodery Evobox zamiast tego wolnego w multiroom?

Edited by Barti
Przeniesiono post i poniższą odpowiedź na niego do odpowiedniego wątku.

Nie. W usłudze Multiroom Cyfrowego Polsatu jako dekoder dodatkowy mogą być wyłącznie wybrane modele serii HDxx00.

To czy mogę wypowiedzieć (UCH), wziąć Evobox i zostawić ten, co mam, HD6000 do MR?

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Witam serdecznie jako nowy na forum. Zamówiłem właśnie CP i mam pytanie jaki dekoder dobrać do Multiroomu zaproponowali mi HD5000, HD5500s lub HD6000, główny dekoder to Evobox. Dziękuję za odpowiedzi

Edited by Mr. Orbita
Zły wątek, przenoszę.

Dzięki za odpowiedź, możesz mi napisać jakieś uzasadnienie w czym jest lepszy? i jeszcze jedno rodzice mają też CP i dekoder HD3000 który ciągle się wiesza (był 2 razy wymieniany) dzisiaj napisali mi że można go wymienić na HD 5000, 6000, 5500s, czy również wybrać jako główny dekoder 5500s?

Edited by Xysio

Jest to najnowszy dekoder z serii HDxxxx i również ma niektóre podzespoły lepsze, jedyna wada, to chyba głos, który jest trochę cichszy. Też wybierz HD5500s.

Dzięki zamawiam

Jest to najnowszy dekoder z serii HDxxxx i również ma niektóre podzespoły lepsze, jedyna wada, to chyba głos, który jest trochę cichszy. Też wybierz HD5500s.

Dzięki, zamawiam

Z tego co zaobserwowalem do multiroom daja tylko hd5500s , ja przy zamawianiu CP nie miałem wpływu na to co dostanę i z automatu dostalem wlasnie hd5500s

Tak, ale wiąże się to z podpisaniem aneksu do umowy, a to wiąże się z tym, że do końca umowy będziesz miał 24 mieś. a nie jak masz teraz 17 mieś.