Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. można dokupić, do obecnej umowy doliczy się nowy okres 29 mies.

2. tak

3. po zakończeniu umowy, możesz zdać dekoder do multiroom

1. Bzdura. Dobranie Multiroom w CP zawsze odbywa się przez przedłużenie umowy i w zależności od miesięcy pozostających do końca obecnej umowy i sposobu zabrania się za tę sprawę, może to być oprócz 29 miesięcy nowej umowy, 24 i 15 nowej umowy, które się nie dodają do obecnej umowy. Obecna umowa zostanie anulowana wraz z pozostałymi jej miesiącami i zastąpiona nową.

2. Według oficjalnego komunikatu CP jest to 3-14 dni.

3. Aby zdać, trzeba najpierw wypowiedzieć usługę Multiroom lub przed przedłużeniem umowy poprzez DUK odesłać dekoder dodatkowy do CP na Łubinową z informacją, że jest to zwrot w celu przedłużenia umowy bez dekodera/ów dodatkowego/ych.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bzdura. Dobranie Multiroom w CP zawsze odbywa się przez przedłużenie umowy i w zależności od miesięcy pozostających do końca obecnej umowy i sposobu zabrania się za tę sprawę, może to być oprócz 29 miesięcy nowej umowy, 24 i 15 nowej umowy, które się nie dodają do obecnej umowy. Obecna umowa zostanie anulowana wraz z pozostałymi jej miesiącami i zastąpiona nową.

 

Czyli właściwie dzwonić na 222 127 128 i nowa umowa zastąpi mi obecną??? Mam 14mc obecnie do końca, czyli nie ma szans na multiroom na ten okres.///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jeśli mniej niż 6-12mc umowy do końca, wtedy aneks na przedłużenie,

mam 14mc więc tylko dodatkowo 15 lub 29mc, bez darmowych mc, ale pakiet premium max i podmianka hbo na eleven.... (?!)

koszty sprzętu jak przy nowej umowę, dekoder 1 hd  + 2x29zł, ale multiroom za dwa dekodery + 15zł/mc (10+5) - nowy ma za 5z/szt, antena twin 50zł.

 

 

kiszka... bo lepiej wychodzi wziąć nową ofertę za 99zł+10multiroom i jest wszystko.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jako nowy na forum. Zamówiłem właśnie CP i mam pytanie jaki dekoder dobrać do Multiroomu zaproponowali mi HD5000, HD5500s lub HD6000, główny dekoder to Evobox. Dziękuję za odpowiedzi

Edytowane przez Mr. Orbita
Zły wątek, przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, możesz mi napisać jakieś uzasadnienie w czym jest lepszy? i jeszcze jedno rodzice mają też CP i dekoder HD3000 który ciągle się wiesza (był 2 razy wymieniany) dzisiaj napisali mi że można go wymienić na HD 5000, 6000, 5500s, czy również wybrać jako główny dekoder 5500s?

Edytowane przez Xysio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...