Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź masz kilka wpisów wcześniej.

 "W oficjalnym komunikacie jest to okres od 3 do 15 dni. Forumowicze piszą tutaj nawet o 17-18 dniach."

 

Pytam czy raz może to być 3 dni a raz 18 ? Bo jak mam co 3 dni latać z 3 kartami to dzięki za takie cudo i jak ma mi córka przylatywać o 22 przekładać kartę.

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 "W oficjalnym komunikacie jest to okres od 3 do 15 dni. Forumowicze piszą tutaj nawet o 17-18 dniach."

 

Pytam czy raz może to być 3 dni a raz 18 ? Bo jak mam co 3 dni latać z 3 kartami to dzięki za takie cudo i jak ma mi córka przylatywać o 22 przekładać kartę.

 

Wystarczyło (w kontekście zacytowanego zdania), przyjąć do wiadomości pierwsze zdanie, które wyciąłeś z cytatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopaki, chciałbym prosić o radę. Obecnie posiadam pakiet Familijny max hd z dekoderem evobox. Chciałbym dokupić do tego multiroom, ale zależałoby mi na tym, żeby dekoder dodatkowy miał możliwość nagrania programów, wbudowany dysk. Jest w ogóle to możliwe dostać taki dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopaki, chciałbym prosić o radę. Obecnie posiadam pakiet Familijny max hd z dekoderem evobox. Chciałbym dokupić do tego multiroom, ale zależałoby mi na tym, żeby dekoder dodatkowy miał możliwość nagrania programów, wbudowany dysk. Jest w ogóle to możliwe dostać taki dekoder?

Zawsze możesz dokupić do dekodera multiroom dysk twardy i w ten sposób nagrywać programy. Co prawda mocno ograniczasz wtedy możliwości na tym dekoderze, bo jeśli coś nagrywasz, to w tym momencie nic innego już nie możesz oglądać. Ale to i tak lepiej, niż całkowity brak możliwości nagrywania.

 

Ja np. posiadam dysk twaryd podpięty pod HD5500s. Działa bez zarzutu :)

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, a jest może jakaś alternatywa, np dokupienie własnego dekodera?

Tylko dekodery HD2000/3000/5500s/6000 wchodzą w rachubę, do których jak wspomnieli koledzy można dokupić zewnętrzny dysk twardy i nagrywać oglądany kanał i zyskać Timeshift. Listę działających dysków znajdziesz w tematach o konkretnych modelach dekoderów i w ogólnym temacie o odbiornikach działu CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 10 dni mam CP i 3 dekodery HD6000 do Evobox-a. Wczoraj musiałem wkładać do nich kartę z dekodera głównego. Czy to nie ma być odwrotnie i karty multiroom-u trzeba co jakiś czas włożyć do Evobox-a?

 

Wszystko u ciebie działa poprawnie. W usłudze Multiroom, celem odblokowania dekodera dodatkowego, wkładasz do niego kartę z dekodera głównego, a nie kartę z dekodera dodatkowego do głównego. To ostatnie byłoby wręcz nielogiczne, gdyż to właśnie sam dekoder dodatkowy co jakiś czas się blokuje, a nie znajdująca się w nim karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika:

 

1 - multiroom mogę dokupić w trakcie umowy i owa umowa się nie wydłuża?

2 - latanie z kartami co 7-14dni

3 - mogę zrezygnować z multiroom i zostać przy pierwotnym dekoderze?

 

mam obecnie hd 6000, a drugi podłączę pod osobą antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...