Jump to content
Matthías

Multiroom Cyfrowego Polsatu

Recommended Posts

Mam takie pytanie, nie wiem który dekoder wybrać jako do multiroomu? Mam hd2000, ale chcę jakiś nowszy, który jest najnowszy i najlepszy? Czy hd5500s będzie dobry? Pozdrawiam :)

Edited by pastelove

Dzięki za odpowiedź :) Jeszcze mam pytanie odnośnie HD7000, czy mogę go zostawić jako dekoder dodatkowy do multiroomu ? Jeśli tak to czy warto, czy lepiej wziąć HD5500s czy HD6000? I ieszcze pytanie czy lepszy HD5500s czy HD6000? Do tych dekoderów można podłączyć dysk? Przejrzałam forum, ale nie wiem, który dekoder wybrać.

Edited by pastelove

Poświęć 30 minut i na prawdę przejrzyj forum, jest wyszukiwarka, są wątki od każdego dekodera. Uwierz, wystarczy się cofnąć kilka stron wstecz w każdym z nich i wszystko będzie jasne...

Dzięki za odpowiedź :) Jeszcze mam pytanie odnośnie HD7000, czy mogę go zostawić jako dekoder dodatkowy do multiroomu ? Jeśli tak to czy warto, czy lepiej wziąć HD5500s czy HD6000? I ieszcze pytanie czy lepszy HD5500s czy HD6000? Do tych dekoderów można podłączyć dysk? Przejrzałam forum, ale nie wiem, który dekoder wybrać.

Nie można zostawić HD 7000 jako multiroom. Kiedyś była taka możliwość, ale już nie ma.

IMHO, lepiej wziąć HD5500s.

Dekodera do MR nie wymieniaj przy przedłużeniu, bo trzeba za aktywację płacić. Lepiej spróbuj jako wymianę serwisową, że obecny się psuje.

Mam obecnie dwa HD5500s i polecam, małe, mają wyświetlacz i dwa gniazda USB.

Witam serdecznie, 

domownicy od marca 2017r. mają wykupioną telewizję CP z pakietem Premium MAX + 1 dekoder do multiroom. 

Dekodery to Evobox + HD5500s. 

W mieszkaniu doszedł jeszcze jeden telewizor w związku z czym mam pytanie czy możliwe jest dołożenie jeszcze jednego dekodera z multiroomem do obecnej umowy?  

Tylko poprzez podpisanie nowego przedłużenia umowy. Skoro jest to taka świeża umowa, to będzie to tylko oferta z długą umową i bez miesięcy gratis. Co najwyżej tylko rabat przez krótki czas. Szczegóły w temacie o ofertach dla obecnych abonentów.

Edited by swojadroga

... to jakie dekodery w MR do evoboxa daja teraz ??  powiedzcie mi prosze co ile trzeba aktywowac karte z dekodera MR w glownym dekoderze ( evobox ) aby MR działał ?

Co do opcji HD7000 jako Multiroom, chyba można przejść z umową na czas nieokreślony, a wtedy dekoder zapewne zostanie. Fakt, że nie mamy gratisowych miesięcy.

Czy jest możliwość dobrać dekoder do multroom z nagrywarką np Sagemcom ESI 88. ?

Edited by ronnie84

Nie. Dekodery z nagrywarką m.in. Sagemcom ESI88,PVR7000, EVOBOX PVR nie są dostępne w usłudze Multiroom jako dekodery dodatkowe. Do usługi Multiroom oferowane są dekodery z serii HDxx00. W dekoderach tych można używać dysków zewnętrznych i nagrywać programy.

Dzięki za odpowiedź, a jak wygląda sprawa z własnym dekoderem, który ma dysk twardy? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

W Cyfrowym Polsacie niestety nie. Tzn. można, ale wiąże się to z obowiązkiem podpisania aneksu przedłużającego obecną umowę.

Witam, jak długo trwa aktywacja dekodera dodatkowego po przełożeniu do niego karty z dekodera podstawowego? Bo z tego co doczytałem, takiej zamiany w celu aktywacji dokonuje się tak około co 14 dni.