Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od 19 września mam evoboxa Dzisiaj oby swa dekodery multiroom  się zablokowały i  oczywiście  kartę z echostara chciały.którego już nie mam.Po telefonie  na infolinie  HD2000 zaczął działać po godzinie ,a hd 5500 do  tej pory nie działa  :evil:  Już dzwoniłem drugi raz i nawet z prądu wyłączyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie ma.

Gdy mój ojciec podczas ostatniego przedłużania umowy wymieniał posiadanego dotychczas Sagemcom'a ESI-88 na Evoboksa to była dokładnie ta sama sytuacja. Na umowie tej też jest Multiroom z jednym dekoderem dodatkowym (HD 3000). Gdy po wymianie dekodera podstawowego dekoder HD 3000 ponownie się zablokował to też nadal "wołał" o kartę z byłego Sagemcom'a. I nic nie dało się zrobić. Wkładanie do niego karty z Evoboksa nie pomagało. Dopiero kontakt z infolinią Cyfrowego Polsatu i "zresetowanie" usługi Multiroom przez konsultanta przyniosło żądany efekt. Po tej operacji przez dłuższy czas na dekoderze dodatkowym usługa Multiroom była nawet nieaktywna, dzięki czemu działał on cały czas bez potrzeby "wachlowania" kartami. :) Ale po kilku tygodniach wszystko wróciło już do normy. Od tego czasu działa już poprawnie odblokowywanie dekodera dodatkowego za pomocą karty od Evoboksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zepsula mi sie karta z multiroomu. Nie widac jej w menu dekodera. Nie pomaga wyczyszczenie chipa. Czy Polsat wydaje [beep]likat karty ?

Jesteś pewien, że to jest karta? Dasz sobie głowę obciąć? Bo ja bym był skłonny jednak prędzej stwierdzić usterkę czytnika kart, tak w ciemno.

Wymień całość w APS od ręki, a nie kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem że ma dwie opcje :)

Jako że jest to multi room przypuszczam że kolega sprawdził kwestię i jest pewien, bo dekoder pewno poprawnie widzi główną.

Nie widzę powodu lecieć po całą wymianę jeśli np kolega ma dekoder których może ciężko otrzymać w aps a się np do niego przyzwyczaił lub ktoś z domowników. Zamawia na info samą kartę i już. Chyba że się mylę i tak nie jest i czekać nie chce to do aps :)

Edytowane przez lesi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie nikt mnie nie naliczy, bo sprzęt jest mój własnościowy :). Tamte stare karty zostały dezaktywowane i poleciały do kosza, a nowe zostały uaktywnione.
Wymieniłem karty już dla wszystkich swoich kontraktów (10 sztuk) i nikt mnie z tego tytułu nie naliczył.
Koniec off-topu....

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrałem nie dawno mr z modelem hd5500s, po koło 3-tyg pojawiła się zakładka mr a także zablokowanie bez żadnego info wcześniej.

Teraz po odblokowaniu w tejże zakładce jest tylko nr karty z dekodera gł oraz że mr akywny.

Czy pojawi się tam jakieś info o czasie ponownego zablokowania? podobno miało takie coś być.

Czy będzie takie blokowanie nie wiadomo kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oglądanym programie na kilkanaście minut przed wyłączeniem uprawnień pojawia się przewijający pasek u dołu ekranu że o tej godzinie (dokładnie co do sekundy) zostanie wyłączony Multiroom prosimy włożyć kartę o nr xxx. U mnie przekładka od ok 2 miechów wynosi co 17 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam nową umowę i wymieniłem główny dekoder na Evobox, a wraz z nim dostałem nową kartę dekodującą. Problem mam jednak z HD5500, który oczywiście został zablokowany, a do odblokowania woła kartę ze starego głównego dekodera. W ustawieniach dekodera również widzę jako kartę główną numer karty, którą zabrał kurier, który przywiózł nowy dekoder i aneks do umowy. Da się to jakoś załatwić bez dzwonienia do BOK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...