Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość filolog

A jak odblokowujesz ten jeszcze niezablokowany to wcześniej wchodzisz w menu multirom czy od razu przekładasz kartę? Wyświetla się coś na ekranie?

Edytowane przez filolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder HD3000 i chciałbym teraz wziąć przy przedłużeniu umowy Evobox'a, a ten mój obecny dekoder żeby był jako Multiroom. Tylko chciałbym się spytać o opinie, jak ten Multiroom od Polsatu się sprawuje? Jak z tym przekładaniem kart, czy to mocno uciążliwe? Jeśli są problemy to będzie trzeba spróbować z NC+ i ich Multiroomem po LANie.

Ja w marcu dobierałem multiroom przy przedłużeniu umowy i od tego czasu ani razu nie przekładałem karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder multiroom powinien być aktywny od razu po odblokowaniu czy dopiero w nowym okresie rozliczeniowym?
Przy przedłużaniu umowy wziąłem multiroom z dekoderem Mini HD 2000, który przyszedł wczoraj kurierem.
Podłączyłem go, odblokowałem kartą z głównego, jednak do chwili obecnej mam komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" mimo ustawieniu na kanale 24 i kilkukrotnym ponawianiu sygnału.
Nie posiadam zaległości, rachunki zapłacone na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A czy ktoś mając już Evoboxa jako dekoder główny + 3 dekodery dodatkowe HD2000, może zamienić jeden z dekoderów dodatkowych na kolejny Evobox? Czyli żeby mieć 2 Evoboxy i 2 HD2000?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post i odpowiedź na niego do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jak się dobrze zastanowić, to @telewidz85 napisał prawdę, ale ciężko do ogarnięcia. :P

No niestety, będzie trzeba aneksować umowę i to głównie na długi okres (24/29 raczej 29).

Co gorsza, najczęściej będziesz musiał zwiększyć swój pakiet podstawowy (czyt minimum 10zł więcej + MR, napisałem najczęściej, bo to nie jest reguła).

 

No, chyba że masz umowę, gdzie masz możliwość dobrania sobie MR w każdej chwili trwania umowy w APS (takie też były, chyba dobrze prawię?).

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 18 lipca dzwoniłem do BOK w sprawie MR (9 miesięcy do końca starej umowy) to faktycznie jedynie co mi mogli zaproponować to nowa umowa na 29 miesięcy. Lekko :censored:, zajrzałem wtedy do umowy (z października 2014), i tam były takie zapisy, które w żaden sposób nie ograniczyły posiadania MR od podpisania nowej umowy, natomiast nic nie wspominały o tym że trzeba to załatwiać w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzilo o taki TYP umowy ktory umozliwia Ci dobranie multiroomu w kazdej chwili trwania umowy bez aneksowania jej(byla taka mozliwosc). I dobor tego multiroomu byl bodajze tylko w APS(jak cos krece to przepraszam ale taki typ umowy byl kiedys).

No a w Twoim przypadku coz, mozesz odstapic od umowy i zawrzec ja z multiroomem przeciez.

Bo widze ze przedluzyles[stopka].

 

Nie mam polskich znakow bo nie jestem Polakiem i rzadko pisze na polskich forach.

Edytowane przez Barti
OK, polskich znaków można nie mieć, ale Shift na klawiaturze chyba masz? Wyrażenie "Polak", jako przedstawiciel narodu, piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@telewidz Ty się akurat nie znasz w ogóle, a z tego co wnioskuję jesteś człowiekiem, który prowadzi APS a to już w ogóle szczyt, że masz taką słabą wiedzę, a co do dobierania multi do umów bez lojalki to ja się nie spotkałem z czymś takim w CP, ale @swojadroga pewnie rozwieje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myster, słuchaj tych co się znają, czyli na przykład mnie.

Od dawna są zasady w CP, MR jest przy przedłużaniu umowy, a te oferty co mówi kyczniker juz są legendą i mało kto takie umowy posiada. Na tą chwilę nie ma opcji dostać MR bez nowej umowy, co było tłumaczone n razy na tym forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na dodatkowym dekoderze (5500) przed wygaśnięciem uprawnień pokazuje sie wam jakiś komunikat czy też tak jak u mnie włączam i mam zdziwienie i musze ganiać do evoboxa po kartę ... czy jest jakiś komunikat ze uprawnienia skończą sie za  XXX ??

 

Jeśli coś oglądam na kilka godzin przed zablokowaniem to wyskakuje czarny pasek z informacją, że dekoder zostanie zablokowany o godzinie XX:XX. Jeśli czas zablokowania już nadszedł a ja dopiero włączam dekoder, to wtedy mam od razu info o blokadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...