Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja podpisałem umowę w grudniu ubiegłego roku na 29 miesięcy na familijny hd, była dostępna opcja MR i z niej skorzystałem z tym że:

1. musiałem wziąć pakiet wyższy od tego z którego korzystałem wcześniej tak więc fam hd +1 (pierwsze 11 miesięcy za 39.90, później 59,90)

2. musiałem wziąć kartę sim w multiofercie... - 60pln (bo bez tego w samym MR był dostępny w systemie tylko pakiet premium)

 

cała umowa na dekoderze podstawowym 29m, na drugim 24 m. opłata za mr 5zł i tyle w temacie ;)

 

nierzetelny dystrybutor nie przekazał mi załącznika do umowy w postaci PWU (promocyjne warunki umowy), twierdził, że zagwarantowane mam kanały, które znajdują się na ulotce ;p mało prawdopodobne, zważywszy na fakt, że w materiale promocyjnym widnieje jeszcze tvn hd +1..... stąd pytanie: gdzie mogę pozyskać brakujący załącznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu ubiegłego roku NIE BYŁO Multiroom w Cyfrowym Polsacie tylko dodatkowy dekoder z pakietem Mini lub Mini Extra/Rodzinnym do wyboru przez klienta na cały okres umowy. Z tego co piszesz na pierwszym dekoderze masz Familijny z jednym pakietem dodatkowym jako obowiązek a na drugim dekoderze pakiet Mini.

 

W grudniu ubiegłego roku kanał TVN+1 HD ani nie widniał w ulotkach ani w PWU, ponieważ nie był dostępny ten kanał w ofercie Cyfrowego Polsatu w tamtym czasie (również TVN HD nie był wtedy dostępny). Oba kanały ITI dołączyły do oferty Cyfrowego Polsatu 5.05.2011 roku.

 

PWU do Twojej umowy (archiwalne) wydrukuje i udostępni Ci kazdy APS (a właściwie pracownik APS, który potrafi korzystać z serwisu DLA DYSTRYBUTORÓW.

 

Uotka nie stanowi oferty handlowej i tym samym nie gwarantuje dostępu do żadnych kanałów. Na ulotkach jest informacja stosowna, że szczegóły określa Umowa, Regulamin i Regulamin Promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie zapytanie wziolem poraz piewszy cyfrowy polsat , pakiet docelowy familijny plus jeden dodatkowy , mam pytanie jakie kanały moge ogladac przez pół roku za darmo wszytskie jakie są w ofercie czy tylko familijny plus sport i hd? bo co innego mówił sprzedawca a co innego jest :roll: , i pytanie drugie bardziej w temacie jakie kanały powinienem mieć w multiroom na drugim dekoderze (dekoder sd) oczywiscie oprócz kanałów hd :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie musiał być aktywny dekoder wydany. Może być na miesiąc katalog Vod, HBO i Cinemax promocyjnie włączony. Od drugiego miesiąca płatność 61zł jeśli nie zostanie złożona deklaracja wyłączenia usług dodatkowych. Czy są włączone Usługi Dodatkowe można sprawdzić na pierwszej stronie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpisałem umowę z CP z opcją multiroom. Dekoder główny zainstalowany, wszystko działa. Chciałbym się dowiedzieć jak mam połączyć dodatkowy dekoder? Wiem, że potrzebuję konwertera oraz kabla do anteny. Mógłby mi ktoś podesłać linka do allegro z w/w przedmiotami? Nie znam się na tym, w punkcie obsługi klienta zawołali za konwerter 69 zł a wydaję mi się , że można kupić lepszy i tańszy. Prosił bym jeszcze o krótki opis co należy potem z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...