Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Montowałem dzisiaj zestaw CP z drugim dekoderem multiroom.Klient posiadał wczesniej umowe z dekoderem SD na pakiet familijny a teraz wymienił go na dekoder HD z poszerzoną ofertą + multiroom.

Po zainstalowaniu anteny odpaliliśmy dekoder "matkę"wszystko pięknie działa.Po uruchomieniu drugiego dekodera pojawił się komunikat:proszę włożyć karte o numerze xxxxxxxxxxxx ,przekładamy karte z dekodera matki i okazuje sie że to nie ta karta - nie ten numer.Klient znalazł starą karte i o dziwo jej numer zgadza się z żądaniami dekodera.Po włożeniu pojawia sie komunikat : dekoder odblokowany , włóż kartę dodatkowa, a po chwili : tego kanału niema w twoim abonamencie.Sytuacja tak trwa już dobre 3 godziny i nic. Czy to normalne?Nowy dekoder HD działa tylko z nową kartą główną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła niespodzianka dla klientów jest możliwość migracji z dekodera dodatkowego do dekodera multiroom wystarczy telefon na infolinię i w ciągu trzech godzin mamy zamiast dodatkowego multirpom dostępne w każdym momencie umowy wiąże się z aneksem do umowy i najczęściej podwyższeniem pakietu ale w praktyce koszt wzrasta o 5zl i jest więcej kanałów na obu dekoderach

 

Klienci bez dekoderach mogą zamówić dokupić multiroom zamówienie tylko na infolinii również tylko przy powiekszaniu pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu ojciec podpisał umowę przedłużeniową(wcześniejsza umowa podpisana w maju tego roku, dekoder SAGEMCOM ESI-88)jako dodatkowy dekoder dostał familijny D1 , przez pół roku będzie płacił 69.99 a przez reszte umowy 99.99(wcześniej płacił 64.90) do pakietu familijnego HD + ekstra HD dostał opcje sport HD +hbo/cinemax. I teraz niby wszystko jest dobrze ale na głównym dekoderze brak hbo/cinemax i pakietu sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby działał multiroom CP na dekoderze dodatkowym konieczne jest po jego aktywacji kartą glowną wlozenie karty głównej z powrotem do dekodera glownego, czy tez wystarczy po aktywacji włożyć tylko samą kartę dodatkowa do dekodera dodatkowego (a karta główna może być NIE umieszczona w dekoderze głównym)? Innymi słowy czy dla poprawnego działania multiroomu CP na dekoderze dodatkowym OBIE karty muszą być umieszczone w odpowiednich dekoderach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem dlaczego wykasowano mój post - nie zlamałem nigdzie regulaminu.ponawiam swoja wypowiedź-czyżby pracownicy cp otrzymwyali wynagrodzenie za cenzure forum ?

Ten multiroom to jeden wielki niewypał.Wczoraj niestety zdecydowałem się na premium z multiroom sugerując sie stroną cp oraz ich ulotką promocyjną-'Bogactwo takich samych kanałów na dwóch telewizorach-w jednym abonamencie".Tak niestety nie jest- na dekoderze dodatkowym brak kanałów hd- w sumie 20 kanałów - to nie wazne ,że część z nich to kopia identycznych kanałów w sd wazne jest to-że POLSAT CYFROWY SWIADOMIE WPROWADZA KLIENTÓW W BŁĄD.Ok ja rozumiem,że tan multiroom nazywa sie nawet sd ale to nie daje im (polsatowi) prawa do wyciecia 20 kanałów-niech nie będą w jakości hd ale niech będą . Wpieniło mnie to - jutro dzwonie do UOKiK-u i wysyłam im odstapienie od umowy z powodu celowego wprowadzenia wbłąd-zgodnie z informacją na ich stronie internetowej na 2 dekoderze nie ma tylko dostepu do VOD nie zas do 20 kanałów hd- ciekawe jak na to zareagują ? Więc jeśli chcecie pełny-prawdziwy multiroom to na 100% n-ka nie wiem jak jest w cyfrze ale za polsat po takim [beep] numerze dziękuje.( sorki za pisownię ale lewy alt świruje a to kurna laptop)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba podłączyć poprzez hdmi np. z nagrywarki, hihi A tak na poważnie to ja tam jestem zadowolony z tego MR, wiedziałem, że jest SD. Może trochę za często trzeba przekładać karty. Fakt było by fajnie gdyby był to dekoder hd i dodatkowo programy hd, ale i tak sd na plaźmie super wygląda, a sam MR jest w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to jest bardzo możliwe. I dlatego do odbioru przede wszystkim tv sd jak i oczywiście hd moim zdaniem lepsze są plazmy, choć na hd różnice te nie są aż tak duże i tu raczej powinno się mówić o preferencjach, gustach, a sd to nie ma co porównywać.

A dobry kabel euro masz? Moze zrób też, test z tą nagrywarką DVD (czy coś podobnego) z wyjściem hdmi i podłączeniem tv i nagrywarki kablem hdmi, moim zdaniem powinno być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

muszą polsatowcy upchać ze swoich przepełnionych stocków badziewiaste sdeki, wtedy może wprowadzą hd, tylko większość będzie czekać na hd tak jak ja i sytuacja patowa będzie trwać do .... śmierci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...