Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Gupik

Nie. Obecnie, biorąc moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu zamiast dekodera dedykowanego, w ogóle nie ma już możliwości dobrania przy tym usługi Multiroom.

W usłudze Multiroom aktualnie mogą być tylko i wyłącznie dekodery dedykowane. I to zarówno jako urządzenie główne, jak i dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gupik

Jeśli masz na myśli bezpośrednią, "satelitarną" konkurencję Cyfrowego Polsatu, czyli Platformę CANAL+ to tam jest podobnie. Multiroom również tylko w oparciu o same dekodery dedykowane. :wacko:

W Cyfrowym Polsacie dawniej było tak, że można było wziąć Multiroom z modułem CAM, ale tylko na zasadzie, że moduł CAM jest jako tzw. urządzenie główne, ale już dodatkowym mógł być tylko dekoder dedykowany. Nie można było w ramach usługi Multiroom wziąć np. dwóch modułów CAM. Ja posiadam właśnie usługę Multiroom w Cyfrowym Polsacie jeszcze na "starych" zasadach. :)

Szkoda, że w Cyfrowym Polsacie obecnie nie jest już możliwe wzięcie usługi Multiroom przy wyborze modułu CAM zamiast dekodera dedykowanego. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A u mnie właśnie po kilku latach zdechł dekoder od multiroom HD 2000. Chciałem dzisiaj odblokować go kartą z głównego dekodera, gdyż już z rana jeszcze działał i się zablokował. Pod wieczór chciałem go uruchomić, a tu kaplica. Żadnych reakcji ani na pilota, ani na główny przycisk na panelu dekodera od uruchomienia. Błyska tylko czerwona dioda i nic po za tym. Nie uruchamia się. Z ciekawości podłączyłem inny zasilacz od dekodera HD 3000 po umowie z kanałami fta, i to samo. Czyli wina dekodera. Na dniach planuję dekoder zawieść do punktu CP. Ale bez wymiany, to raczej marne szanse będą na wskrzeszenie go. Może będzie szansa na uzyskanie jakiegoś HD 5500 s, lub HD 6000. Miał już ktoś z was podobną sytuację? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś wymieniłem na HD  5000, Pani w APS  twierdziła że tylko na ten sam, to powiedziałem że zależy mi na zegarku żeby babcia widziała godzinę w nocy ?  i wiem że system puści wymianę.

@ARTIPAPK to zależy co będzie na stanie w APS to jeden z modeli HD X00 mogą Ci wydać w ramach wymiany serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 minut temu, Kamil :D napisał:

Co 17 dni :)

 

Dzięki. :)

 

To jest dokładnie co 17 dni co do godziny czy mniej więcej tyle? 

 

Jeszcze jedno pytanie, co jeśli np. po tygodniu się znów włoży kartę główną do dodatkowego dekodera... termin się wtedy wydłuży do 17 dni czy nie?

 

4 minuty temu, PawelTSW napisał:

Zawsze może zrobić połączenie vpn i mieć spokój w drugim mieszkaniu ?

 

Jakiś własny vpn trzeba zrobić aby był ten sam IP na obu dekoderach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, aster napisał:

 

 

To jest dokładnie co 17 dni co do godziny czy mniej więcej tyle? 

 

Jeszcze jedno pytanie, co jeśli np. po tygodniu się znów włoży kartę główną do dodatkowego dekodera... termin się wtedy wydłuży do 17 dni czy nie?

 

 

 

1. Tak dokładnie co 17 dni co do godziny .
2. Wtedy licznik się resetuje i liczy dni od nowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy to normalne, że dekoder dodatkowy jako Evobox Lite nie ma już w ogóle karty? Wymienialem wczoraj dekodery aneksem do umowy i jako nowe dekodery dostałem Evobox HD główny /Lite dodatkowy i w Lite nie ma w ogóle karty. Wiem, że autoryzacja multiroom odbywa się teraz przez sieć, ale trochę mnie zdziwił fakt braku fizycznej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie,

 

jaki jest koszt Multiroomu HD do pakietu Familijny HD?

Na czym technicznie to polega *) - jest potrzeba, aby na

2-gim TV oglądać niezależnie programy - 2 dekodery?

 

Wysłałem zapytanie do specjalisty - czekam na jego ofertę.

 

*) nie zagłębiałem się w szczegóły techniczne

   - czy wymagane jest posiadanie sieci domowej WiFi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic w cenniku nie uległo zmianie, to cena 10 zł miesięcznie za multiroom do pakietów które kosztują poniżej 60 zł. Do pakietów powyżej 60 zł tj. Familijny Max HD to już tylko 5 zł miesięcznie. Aktywacja dekodera 29 zł. 

Proszę poprawić jeśli się mylę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy multiroom będzie działać bez internetu? Wystarczy podpiąć podpiąć dekodery do sieci wewnętrznej nie połączonej z internetem?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy chce zawrzeć nową umowę wraz z jednym dekoderem multiroom. Dekoder główny będzie prawdopodobnie Evobox HD, a do multiroom chyba Evobox Lite. Jako, że to starszy człowiek, więc odpada latanie z kartami. Obydwa dekodery mają Wi-Fi, więc jak to wygląda? Dekodery będą się komunikować poprzez swoje Wi-Fi, czy trzeba jeszcze jakiś dodatkowy router?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...