Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak...będzie bieganie z kartą do drugiego tunera.A w tym czasie na pierwszym nic nie będziemy oglądać.A co w przypadku jak te uprawnienia będą "szły" 10-15 minut?Na obu telewizorach...ciemność?

W czasie gdy kupno N przez C+ i powstanie dużej konkurencyjnej platformy jest bardzo możliwe to ta zagrywka CP jest totalnym niewypałem niestety.W dzisiejszych czasach oferowanie abonentom dekoderów SD i w dodatku made by CPT oraz tak długie umowy to chyba żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka z tym dodatkowym dekoderem SD :/:x:cry::crazy:

 

Cytat z ulotki:

Multiroom - bogactwo tych samych kanałów na dwóch telewizorach

Sprawa dla UOK :?: Chyba, że wycofają 8)

 

Hmm w sumie ciekawa Twoja opinia, ale jedno mi nie pasuje. Co prawda treści przeważnie na kanałach SD i HD są te same ale i mamy też wyjątki w postaci chociażby oferty programowej Animal Planet czy też braku Showcase HD w wersji SD... Może by tak napisać do UOiK faktycznie zapytanie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. To po prostu reklama. Można za to spróbować zgłosić niezgodność towaru/usługi z umową przed upływem sześciu miesięcy od podpisania. W przypadku towaru taką niezgodnością objęte są też zapewnienia sprzedawcy i materiały reklamowe. Nie wiem jak w przypadku usług (prawnikiem nie jestem) ale spróbować zawsze można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w umowie będzie zapis (tak jak teraz w umowach na MiniHD i FamHD), że dostęp do kanałów HD wymaga posiadania dekodera HD, a że obecnie nie będzie oferty na dodatkowy dekoder HD to tylko kwestia promocji, za miesiąc, dwa po sprawdzeniu jak w praktyce się sprawdza multiroom i pozbyciu się zalegających w magazynach dekoderów SD dadzą możliwość wydzierżawienia też drugiego dekodera HD i wtedy będą na obu kanały HD, wszystko zgodnie z prawem i nawet z logiką, a niektórzy na siłe problemów szukają i chcą walczyć z wiatrakami.

Mnie osobiście bardziej interesuje co jaki czas trzeba będzie wkładać kartę główną do dekodera dodatkowego i na jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...