Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

Odpowiadając:

 

Ad.1. Mniej więcej tak wychodzi.

Ad.2. Zawsze przed wyjazdem nawet, jeśli komunikat się nie pojawi, to możesz przełożyć karty i autoryzacja dokona się wcześniej, a co za tym idzie, kolejna przekładanka będzie konieczna za 10-15 dni. Jeśli zapomnisz, dekoder się zablokuje i uruchomisz go po tych  wspomnianych 5 dniach, to nie będzie problemu z jego odblokowaniem. 

Dobra no i tu się uspokoiłem.. Bo czasami będę mógł zapomnieć i potem bym się bał, że po tych 5 dniach nie odblokuję już karty.. Dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Może się zdarzyć (rzadko), że pojawi się Błąd karty zamiast komunikatu o zablokowaniu dekodera, wtedy wystarczy ponowić uprawnienia poprzez infolinię, a najprościej poprzez ICOK (icok.cyfrowypolsat.pl). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyślono to po to, aby stanowiło zabezpieczenie przed cwaniaczkami, którzy biorą jeden abonament i potem się nim dzielą na dwie albo i więcej osób. :D

Mi osobiście to przekładanie kart akurat nie przeszkadza. Wadą takiego rozwiązania jest to, że czytniki kart w tunerach albo i same karty szybciej się przez to zużywają. :wacko:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przykładowo jutro kurier przyjechałby do mnie z przedłużeniem umowy i dekoderem, to jak podpiszę i podłączę wszystko jak należy to od razu będzie można oglądać telewizję po przełożeniu kart? Czy trzeba czekać na ich aktywację jakiś czas po podpisaniu umowy? 

Edytowane przez kamil18239
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bez przełożenia karty- dekodery "fabrycznie" mają ustawiony pakiet techniczny i w szczęśliwym przypadku nawet i miesiąc możesz mieć odblokowany dostęp do całej zawartości nawet jak zawoła ci przełożenie karty, zazwyczaj wszystko wraca do normy z chwilą rozpoczęcia nowego okresu rozliczeniowego.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zamówiłem dekoder HD 5500 jako multiroom.

Mam pytanko: czy to normalne, że działaja mi wszystkie kanały HBO, mimo że nie mam ich w abonamencie i na głównym dekoderze jest info, że tego kanału nie ma w Twoim abonamencie?

Jakim cudem (nie to, że narzekam, hehe) działają one na multiroom'owym dekoderze?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet techniczny na dekoderze, nadany przez serwis CP. Chodzi o to, że dekoder nie dalej niż 30 dni temu był sprawdzany pod kątem prawidłowego jego działania, przed wydaniem na magazyn do sprzedaży.

Teoretycznie pakiet techniczny powinien zostać zastąpiony wykupionym (wynikającym z umowy), w ciągu kilkunastu minut po podłączeniu pod sprawną instalację antenową i zasilanie. W praktyce jest różnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będziesz miał aktywne te kanały do najbliższego okresu rozliczeniowego lub do żonglerki kartami. Albo i dłużej jak to u mnie było na dekoderze multiroom gdy mi go przysłali.Pewnie ktoś zapomniał tam u nich zdezaktywować  :-)

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Krzysiek11:)
7 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

Mogliby też pomyśleć o aktywacji multiroom z dekodera Evobox poprzez sieć Wi-Fi do dekoderów dodatkowych z serii HD XXXX.

Raczej marzenie nie do zrealizowania, choć chciałbym się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2019 o 14:39, OlafS napisał:

 

Jest tu taka tradycja, że podaje się również źródło takiej rewelacji. Chyba, że to news z kapelusza pełnego pobożnych życzeń.

 

Nie wiem czy jest jakiś komunikat oficjalny dot. tej zmiany. Ta informacja jest z portalu wewnętrznego CP.

 

11 godzin temu, 1982misiek napisał:

Czy jest w planach multiroom WI-FI  w konfiguracji Evobox PVR + HD5500 ?

 

Raczej nie, bo seria HD nie ma wbudowanych modułów Wi-Fi, więc raczej gdyby miała być taka zmiana, to nie byłoby Evoboxów Lite i HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...