Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem to forum i widzę że można tu się zwracać z problemami. Czy odbieracie może stacje NBC? ja fabrycznie na kanale 88 gdzie na pasku się pojawia właśnie NBC łapię niemiecką stacje "Das Vierte". Czy to normalne? Raz już wyszukiwałem od nowa kanały i tak samo znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy,

 

mam pytanie o jakość kanałów Kino Polska i TV Puls. Zdarza się, że obraz jest tak "zlewający się", żę trudno jest rozróżnic twarze aktorów lub szczegóły scenografii. Zauważyłem to na KP podczas "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" w zeszłym tygodniu i jakoś przypadkiem na Pulsie podczas MacGyver'a. Wygląda to trochę jak zbyt duża kompresja obrazu.Problem jest znany szerzej, czy mam to nieszczęście że występuje tylko w mojej kombinacji sprzętu ?

Dekoder Samsung, tv Samsung 37" lcd, połączenie scart RGB (niedlugo przepnę na component, tylko kabel kupię odpowiedni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość TV Puls nie jest dużo, nadaje on z już i tak zapchanego transpondera Cyfry i jakość nie jest dobra, rozdzielczość 544x576 ze średnim video bitrate około 1,5 Mbps a dźwięk 128 kb/s, gdy ten kanał był na TP CP jakość była lepsza. A taka jakość nie jest tylko w Twoim sprzęcie. Co do jakości Kino Polska to nie wypowiem się, bo nie oglądam tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...