Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądając mecz w barze z dekodera CP w przerwie meczu w trakcie reklam w pewnej chwili obraz zaczął śnieżyć jakby ktoś wyjął zasilacz od anteny siatkowej. W drugiej połowie zbladły kolory i pojawiały sie takie przebłyski ekranu (tzn. tak jakby obraz podzielić na 4 części). Mieliście coś takiego lub to zaobserwowaliście. Dodam, że w barze jest Echostar 616.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... pewnie sobie popili w CP - bo w inny sposób nie mogę sobie tego wytłumaczyć :/ obraz był tak tragicznie słaby, że klepisko w Kielcach wyglądało jak dywanik a piłka była jednym wielkim pikselem... mój deko Sagem więc to nie od naszego sprzętu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kanały CP prócz niekodowanych FTA zostały u mnie zakodowane.Znany napis "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" chociaż mam opłacony.Na BOKu mówili ,że instalują obecnie kanały i jest przerwa.Czy u was też tak jest??Proszę o szybko odpowiedź bo zrobię w BOKu awanturę jak u was jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj ogladajac Mistrozstwa Tanca IDSF na PS, obraz zaczal przycinac i pokazywaly sie piksele, posprawdzalem wiekszosc kanalow i okazalo sie to samo wystepuje na wszystkich kanalach z TP 11158V. Nigdy nie mialem takich klopotow. Mam dwa dekodery Thomsona DSI50PO i Echostara 616 i na obu jest to samo, oba sa do jednego konwentera Twin podpiete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...