Jump to content
mpotasznik

Kanały erotyczne FTA

Recommended Posts

Podaj dokładnie parametry tego kanału bo może mówimy o dwóch różnych stacjach: częstotliwość i PID-y.

Nie ma takiego kanału jak Arab Sex. Są Sexy - Arab TV, Arab Sex Club, Hot Arab Sex, Sexty9 Arab dlatego podaj dokładnie o który kanał chodzi: częstotliwość i jego PID-y a nie powtarzasz jak papuga, że nie ma obrazu. U mnie na wszystkich wymienionych wyżej jest zarówno obraz jak i dźwięk. Wyjmij wtyczkę z gniazdka i włóż ponownie, może pomóc.

Nasza dyskusja jest jak rozmowa ślepego z głuchym. Nie mam nboksa i nie mogę sam sprawdzić parametrów nadawania tego co jest na kanale 762. Jeśli Ciebie przerasta napisanie częstotliwości tego kanału i jego PID-ów to musisz zaczekać na jakiegoś użytkownika platformy n bo tak jak Ci napisałem nie istnieje taki kanał jak Arab Sex. W nboksie podawana jest błędna lub niepełna nazwa tego kanału. Są takie jak napisałem wyżej i wszystkie z nich działają poprawnie.

Nie mam nboksa więc nie wiem dokładnie. Może pod przyciskiem OK lub Info. Pokombinuj. Chcę Ci tylko powiedzieć, że wszystkie kanały z Hot Birda, które mają w nazwie "Arab" i "Sex" działają poprawnie. Mam nadzieję, że wyjąłeś nboksa z gniazdka tak jak Ci radziłem i podłączyłeś ponownie.

od kiedy Diva futura koduje sygnał wczoraj patrzylem ok godz 21 30 i był zakodowany teraz nie wiem

Diva Futura nigdy nie kodowała sygnału, może po raz kolejny ten kanał zniknął z Hot Birda.

Nie sądzę by Diva Futura zakodowała swój sygnał chociaż w miejscu tego kanału rzeczywiście nie ma obrazu i dźwięku oraz pojawił się identyfikator systemu Irdeto. Podejrzewam, że ten kanał zalicza przerwę w emisji lub został przeniesiony w inne miejsce.

mozliwe ze ma przerwe u mnie na tunerze pokazało ze kanał jest zakodowany a u kuzyna był czarny obraz

Tak to prawda, bo nawet reklamuje kartę potrzebną do odbioru tych filmów, informację tą można przeczytać na pasku który jest emitowany w środkowej części ekranu.

Przy jakości jaką prezentuje Diva Futura to przy "dynamicznych scenach" pewnie nie wiele co widać więc siłą rzeczy filmy są soft.

Arab Sex na n nie ma obrazu ...

Faktycznie jest dzwięk ale nie ma obrazu :roll: coś mi sie wydaje (ale moge sie też mylić) że niedługo w miejsce Arab Sex pozycja 762 pojawi się jakiś inny kanał erotyczny :) jestem ciekawy jaki to będzie :).

Edit: Godzina: 17:39 już jest normalnie obraz i dzwięk :).

Pozdrawiam.

Wszystkie erotyczne kanały planszowe z Hot Birda mają zarówno obraz jak i dźwięk. Coś musi być z nboksem jeśli użytkownicy n narzekają na brak obrazu. Z innej beczki: bardzo często zdarza się, że na planszowych kanałach erotycznych obraz wskakuje z dużym opóźnieniem. Zauważyłem to na różnych modelach tunerów. Co jest tego przyczyną?

Zdradź nam tę tajemnicę co to za kanał hard nadaje FTA na Eurobirdzie 9 i podaj jego parametry.

Witam na tej częstotliwości jest więcej programów może podasz nazwę czy się wstydzisz? Że podałeś namiar na sam transponder

Może ja odpowiem. Ten kanał to Tu TV Local. Już od listopada wiem o istnieniu tego "pasma nocnego". A miał polecieć do śmieci, bo w dzień leci tarot... :) A z tym zasłanianiem to po chwili się zapomina o tym "pasku" 8)