Skocz do zawartości

Kanały erotyczne FTA


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie FTA można oglądać kanał Penthouse HD na Eurobird 9A (9.0E) - 12054.00 H 27500 2/3 Program typu soft cos jak Blue Hustler na Cyfrowym Polsacie ale według mnie o wiele ciekawszy :) filmiki lecą od godziny 0-4 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, widzę, że chłopcy zawsze lubią oglądać takie programy.

Ja ostanio natknęłam się na parę a kiedyś widziałam (pół roku temu), że były zupełnie gdzie indziej. Czyli się zmieniają.

Nawet kilka mi się spodobało, hm, wstyd się przyznać, że dziewczyny też czasem oglądają takie rzeczy.

 

anaturka@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Sexy Sat 1 z Astry już po raz kolejny w ciągu kilku dni ma awarię. Obraz pikselizuje i pojawia się tylko co kilkadziesiąt sekund i znika po kilku sekundach. Dźwięk przerywa a właściwie to prawie go nie ma. Kanały Sexy Sat to jedna z największych prowizorek na orbicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Ofcom zamierza zamknąć trzy kanały erotyczne od Bang International Channels z Londynu. Mowa o kanałach Tease on TV, Tease on TV 2 i Tease on TV 3. Powód: W czasie dnia emitowane były reklamy premium, zachęcające do dzwonienia do dziewczyn: Desperate Housebabes, czy coś takiego. Kara wyniosła 157 tys. funtów. Kanały są emitowane na platformie Sky Digital w Wielkiej Brytanii, jako niekodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@leonk- na dekoderze od Tadzia też jest erotyka fta tyle tylko że z astry ;). To mu nic nie da ;D.

 

@sam e250- wiem że chodzi o anglie bo czytałem cały wątek, ale mi się wydaje to głupie żeby takie kary solić. Obecnie chyba każdy dekoder posiada funkcje blokady, więc to problem osoby która odbiera te kanały, a nie nadawcy. No cóż zawsze szukają dziury w całym,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny kanał erotyczny, w którym panienka znowu pokazała całe swoje ciało, bez majtek. Emisja tego programu była w nocy na kanale Sexstation

 

Toż to zbrodnia !!! :evil: Naga kobieta w środku nocy na kanale erotycznym ??? Apokalipsa !!! :twisted: Przecież małe dzieci mogą to oglądać !! :>

 

Takich kanałów nie powinno być wcale,a jeżeli już to wszystkie powinny być KODOWANE!

 

W ogóle nie powinno być żadnych kanałów !!! Telewizja demoralizuje młodzież :!::oops: Jeśli już to tylko transmisje mszy świętej... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, mamy mały przyrost naturalny a dzięki tym kanałom może nam się zwiększy. Popatrzy sobie chłop na taki film i nabierze ochoty i chop na zonę/dziewczynę. Ja jestem za tym że wszystkie tego typu kanały powinny być free :brawo: . Znacie ta reklamę w tv informującą o małej liczbie urodzeń w Polsce? ,kto na nas będzie robił jak my będziemy emerytami? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Całkiem niezłe filmy w wersji - nazwałbym ją XX - są po 23:00 na kanale Redspot 10,815H - HB oczywiście. Oczywiście na dole pasek z reklamami sex telefonów, ale w nadmierny sposób nie przeszkadzają w oglądaniu.

 

Krótko pisząc stara, dobra włoska szkoła z pod znaku Tinto Brassa (dla wtajemniczonych "Mężczyzna, który patrzy").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...