Skocz do zawartości

Kanały erotyczne FTA


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie zarówno na Astrze jak i na Hot Birdzie jest mało erotycznych niekodowanych kanałów. Eurotic TV nadaje z Hot Birda (11 200 V i SR= 27 500) i z Astry (12 551 V i SR= 22 000. Na Astrze jest jeszcze Sexy Sat TV który nadaje na częstotliwości 12 633 H i SR= 22 000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na Hot Birdzie już chyba ze trzeci raz z rzędu we wtorek albo w środę nie pamiętam dokładnie ale w każdym bądz razie był okienko na darinq tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zarówno na Astrze jak i na Hot Birdzie jest mało erotycznych niekodowanych kanałów. Eurotic TV nadaje z Hot Birda (11 200 V i SR= 27 500) i z Astry (12 551 V i SR= 22 000. Na Astrze jest jeszcze Sexy Sat TV który nadaje na częstotliwości 12 633 H i SR= 22 000.

 

Kanały, do których podałeś częstotliwości, to są takie bardziej "reklamowe sex-telefony"?, czy więcej filmów erotycznych leci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Szkoda, że nie ma kanałów erotycznych FTA z dobrymi filami za free...

Eurotic TV wyszukałem, ale nic specjalnego na nim nie leci, a Sexy sat TV nie chce odbierać...

 

Sexy jest jest na słabym transponderze,podobnie jak TV Trwam...u mnie sygnał poniżej 40% ale da się oglądać bez pikselowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj podobno miał wystartować nowy niemiecki erotyczny kanał FTA - Babestation24 Germany, miał się pojawić na częstotliwości 12 633 h i SR=27 500. Ja przeszukałem tą częstotliwość i tego kanału nie znalazłem, czy ktoś odbiera ten kanał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wcześniejszych zapowiedzi na stronie internetowej wynikało , że będzie to kanał 24-godzinny, ale z tego co zauważyłem to nadaje od 23.00 do 6.00 rano, później pojawia się plansza Smile TV, więc pewnie ten kanał będzie nadawał tylko w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Nie wiem czy ktoś już o tym napisał ale jak nie to ja napisze -

Na satelicie EUROBIRD - Astra 28.5E jest kilka kanałow ktore sie nazywają

Redline chyba ładne panienki sie tam rozbierają jest jeszcze wiecej kanałow z tym samym na tym satelicie ale kryją sie pod inna nazwą no i przedewszystkim są w 16/9 i w dobrej jakośći 720/576 niektore podkreślam, nie to co na hb pixeloza 352 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...