Skocz do zawartości

Świat według Kiepskich


Rekomendowane odpowiedzi

Serial ma nadal zadowalającą dla Polsatu oglądalność, to go emitują. Tu widzę,że komentarze w stylu nie oglądam by za chwilę opisywać wady nowych odcinków , więc jednak wbrew deklaracjom - nie oglądam, oglądacie . W ogóle nie oglądam to i nie mogę się wypowiadać na ich temat. Więc to trochę jak z PSP- jazda na nich,ale gramy o kody by móc je oglądać :D lub prosimy o kody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

A powinni dzisiaj wyemitować ten odcinek wraz z okazjonalną oprawą graficzną. Nieważne, że dzisiaj jest sobota i że w weekendy już nie ma Kiepskich na Polsacie. Są pewne okazje, dla których można zrobić wyjątek.

 

Inne odcinki, które były wyemitowane 16 marca to Tryptyk dolnośląski, część III – Moje wielkie wrocławskie wesele (2011) oraz Cyceron (2016).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie będę ukrywał, że postać syna Paździocha wnosi trochę życia do tej dość martwej scenerii serialu. Tylko szkoda, że praktycznie Drabiński i scenarzyści proponują nam jakieś obyczajowe opowieści dziwnej treści, szczególnie że nowa postać wymaga jakiegoś bardziej ambitnego zarysowania, dzięki czemu można byłoby ją pokazać w wielu ciekawych sytuacjach, a nie traktować jako kolejny zapychacz niezbędny do wprowadzenia przy okazji każdego odcinka. O obiadkach i złomiarzach to już nawet nie wspominam, bo to już jest absolutne marnotrawstwo czasu i energii.

Jest jednak światło w tunelu... odcinki "Hotel" i nadchodzący "Alternatywy 3/4" daje jakąś nadzieję na to, że coś może się zmienić. Mniej filozofującego Ferdynanda, mniej żulersko-wieśniackiego Boczka i ciekawe dialogi, a przede wszystkim zalążek akcji! Oby to nie były tylko momenty dobrego widowiska w odniesieniu do całego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 14.03.2019 o 01:20, Emil.1603 napisał:

obecnie sam Ryszard Kotys nie jest już w najlepszej formie.

Plotkują w mediach że może być to ostatni sezon( nie jest jeszcze pewne )ale może być to ostatni sezon  z udziałem Ryszarda Kotysa który ma już 87 lat i widać że podłupadł na zdrowiu ,choć sam chce grać dalej ,(myślał już o odejściu z serialu rok wcześniej ale czekał do 20 lecia serialu )media spekulują że aktor z racji swojego wieku zapomina się i jest coraz słabszy fizycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest wieczny, więc nic dziwnego że 87-letni Ryszard Kotys ma problemy zdrowotne. Zresztą nie tylko on z obsady serialu, ale również serialowy Arnold Boczek czyli Dariusz Gnatowski, który choruje na cukrzyce (nawet też miał z tego powodu problemy ze wzrokiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że Gnatowski jest o wiele młodszy, a o jego cukrzycy wiemy od kilku ładnych lat. Mimo wszystko, obsiada powoli się wykrusza. Sam serial też już traci swój sens, a na pewno stracił już dawno temu to coś w sobie, za co się go właśnie uwielbiało i krytykowało jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z tego co się dowiedziałem, to zmienił się scenarzysta ''Kiepskich''. Sobiszewskich zastąpił Doman Nowakowski, który jest autorem scenariuszy do takich seriali jak ''Miodowe lata'', ''Święta wojna'', ''39 i pół'', ''BarON24'' i ''Bodo''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Z jednej strony smutno by mi było trochę gdyby to zakończyli, ale z drugiej strony dla mnie te najnowsze odcinki są tak słabe i tak drastycznie straciły swój klimat default_sad.png lubiłem nawet ta jolaśkę, chama ferdka i waldusia pantofla, ale jak wprowadzili coś tam ze jolaska jest youtuberką i w ogóle to po prostu żałosne. Pan Kotys coraz mniej występuje w serialu, nie ma tez śp. Pana Smolenia i tych jego rymowanek, tak samo pani śp. Zofia jako Malinowska. Od jakiegoś czasu Kiepscy się strasznie sypią i w ogóle nudy

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...