Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mariolka i Mikołaj Kopernik powiedzą sobie „tak”.
O matko... Zidiociałe M jak miłość nam się szykuje. Jak nie zniszczenie serialu przez Jolasię, to teraz kolejna parka będzie psuła.

O tym co zrobili z postacią Boczka, to tylko płakać się chce z żenady. Nie wiem co za niespełna rozumu człowiek wpadł na tak [tutaj ocenę sobie domyślcie sami] pomysł, aby z bohatera, który przez sporo odcinków był normalny i w miarę ogarniętym i sympatycznym gościem, zrobić takie coś z tekstami, których nawet na wsi nie usłyszmy, zachowaniem gorszym od przedszkolaka i traktowanym jak śmiecia. Jeszcze ta fryzura, jak u zapuszczonego bezdomnego. Przykre… :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już dawno powinni zaprzestać emisji tego trupa. No ale cóż, oglądalność w miarę jest to będą to ciągnąć w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze są stare odcinki.Te najnowsze są mało śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze 3 odcinki nowego sezonu ŚWK, ogląda tylko 1,06 mln widzów. Serial stracił ok. 330 tys widzów. Drugi odcinek zanotował najgorszą oglądalność historii serialu - tylko 868 tys widzów.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/swiat-wedlug-kiepskich-ogladalnosc-serial-polsatu-ogladalnosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż... To zdaje się tylko potwierdzać to, o czym już wcześniej zostało wspomniane. :roll:

Stare odcinki serialu "Świat według Kiepskich", te sprzed wielu lat, są znacznie lepsze, fajniejsze i śmieszniejsze, niż te, które są emitowane obecnie.

Mój tato i mój brat są fanami tego serialu, praktycznie codziennie wieczorem go oglądają i ja mimowolnie czasami również. I też widzę, że obecne odcinki to już nie jest to samo, co te sprzed lat... Te obecne praktycznie w ogóle mnie nie śmieszą.  :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę, że "Kiepscy" przeszli zdecydowaną ewolucję. Co do starych odcinków, to faktycznie są one o wiele lepsze, niż te nowsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wrażenie, że chyba chcą dociągnąć z serialem do 20 urodzin, żeby go właśnie wtedy może skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nudne to wiadomo. Miałem nadzieje, że po zmianie reżysera będzie lepiej, a raczej bez zmian. Mnóstwo greensceen, głupie teksty Jolaśki itd. Ale Polsat to kręci ze względu na to, że w 2016 zarobił najwięcej na reklamach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze że nowych ''Kiepskich'' wogóle już nie oglądam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie po zmianie reżysera jest ciut lepiej niż było, ale czego też oczekujecie, 15 lat temu wszyscy byli młodzi, teraz wszyscy są starzy - nie chce im się wydurniać lub nie mogą 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chodzi też o to, aby było tak jak te 10 lat temu i więcej. A żeby po prostu nie było takich dureństw jakie są teraz od paru lat, które są znacznie gorsze i bez jakiegokolwiek przesłania, jak to było kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i chyba ze względu na wiek i stan zdrowia Paździocha, Helena już po nim nie jeździ jak po burej kobyle 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi