Skocz do zawartości

Świat według Kiepskich


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie "przeanalizowałem" trzy odcinki i 2. odcinku wypada to jakoś o połowę mniej. W 3. jest blisko do 1. Do tego Halinka wtedy też często mówiła kurde, a później już tak najbardziej inteligentnie. Mam jeszcze parę innych pomysłów, ale robić w pojedynkę to wszystko, to sporo czasu. Sam montaż w iMovie troszkę mi zajął, bo musiałem się zapoznać co i jak działa. Ale jakoś dałem radę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to oglądając ten filmik, wpadła mi do głowy myśl (możliwe że też taką miałeś), by przeanalizować odcinki pod punktem tego, ile razy pojawia się określenie "menda". Przy czym z racji tego, że były odcinki, których nie padało ono ani razu, to zamiast takich osobnych analiz dla każdego epizodu byłby jeden dłuższy film. Ewentualnie, gdyby to było zbyt obszerne, to można by to było na sezony podzielić. Zdaję sobie sprawę, że roboty z tym od groma i ciut ciut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem jak mozna bylo zepsuc tak wspanialy serial pierwszych 280 odcinków poza paroma byly swietne kazda postac byla idealnie dopasowana, pomimo nawet smierci aktorki granej Babke, serial dawal rade najlepsze odcinki dla mnie to telewidz, ogór, serce Chopena,Remoncik pózniej serial zaczal spadac na same dno, niepotrzebny powrót Waldusia i stworzenie watku Jolasi, szkoda bo wprowadzenie Prezesa Kozlowskiego i Badury mialy sens, zmarnowano potencjal nawet Boczka, szkoda gadac oby Polsat poszedl po rozum do glowy i zakonczyl ten serial po tworzenie kolejejnych sezonów tego malo smiesznego juz serialu mija sie z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu wygląda tak, że za Okiła Kiepscy skupiali się na nieco innej formie humoru niż obecnie. Teraz jest więcej ambitniejszych odcinków z "podwójnym dnem", gdzie żart nie jest wykładany na tacy widzowi, tylko musi się on tego żartu doszukać. Choć wcale nie jest tak, że za czasów Okiła nie było takich odcinków, bo były, na przykład "Ferdynand K.". Tutaj jeśli ktoś nie kojarzy "Procesu" Kafki, to będzie miał trochę problem z interpretacją tego odcinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowe odcinki "Świata według Kiepskich" z powodu emisji "Idola" w środy, nowe odcinki w soboty o 19:30.

 

http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=8740

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji itp. piszemy wielką literą i podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Według SE Ryszard Kotys nie zagra już w ogóle w "Kiepskich". :( To już nie będzie ten sam serial. :/

Ten serial to już od dawna nie ten serial.

 

Przykładowo na Facebooku widzimy ten obrazek.

 

17240567_1461515787201735_80735756447125

 

Ferdka już całkiem na bok zepchnęli.

 

A bez Paździocha też dadzą radę. Skupią się wtedy na Jolasi Srasi, Waldku Pantofelku, Andrzeju Prezesu, Paździochowej i Maroli. I tyle. Halinka by się pojawiała czasem. Taki można być żywot tego serialu.

 

A ta Ilczuk, czy jak jej tam, to chyba musi nieźle pod biurkiem reżyserowi majstrować pewne rzeczy, skoro tyle serialu przejęła.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszyscy o tym piszą, więc to na 99% potwierdzona informacja.

 

Widać, że część społeczeństwa przesiąka fakowymi informacjami... I to jest najbardziej przykre.

 

 

 

 

Producent „Świata według Kiepskich” zdementował pojawiające się w plotkarskich mediach informacje o odejściu z serialu Ryszarda Kotysa.

 

– Wszystkich fanów serialowego Mariana Paździocha, których zaniepokoiły plotki o odejściu z serialu grającego go Ryszarda Kotysa, spieszymy uspokoić – informuje producent. – Rzeczywiście, w obecnie emitowanym na antenie Polsatu sezonie „Świata według Kiepskich” aktor nie występuje. Ale nie oznacza to wcale, że znika z obsady. Ryszard Kotys zamierza pozostać w serialu i szykuje się do przyjazdu na plan zdjęciowy do nowego sezonu „Kiepskich”, który rozpocznie się już w maju – wyjaśnia ATM Grupa, producent serialu.

 

Obecnie w soboty o 19:30 w Polsacie jest emitowany 25. sezon serialu. Jesienią zobaczymy 26. serię.

źródło: tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że część społeczeństwa przesiąka fakowymi informacjami... I to jest najbardziej przykre.

 

 

źródło: tvpolsat.info

Tu mamy sprzeczność według RMF FM to koniec Ryszarda Kotysa wogóle w Świecie według Kiepskich  ''została już potwierdzona przez produkcję''

 

http://www.rmf.fm/magazyn/news,8324,to-koniec-mariana-pazdziocha-w-swiecie-wedlug-kiepskich.html

 

W takim razie jadna produkcja pisze tak inne że zostanie czyli jak jest faktycznie???

Edytowane przez franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak się zastanawiam, dlaczego Stasiek Kiepski (brat Ferdka) pojawił się osobiście w serialu tylko raz.

 

W psychiatryku przecież całe życia nie można go trzymać. I tak - wiem, że to jest sitcom, ale i w tym serialu pojawiały się odcinki, w których nawiązywano do poprzednich. Chyba że taki był zamysł, aby wątki dalszych rodzin bohaterów pokazywać tylko raz, jak np. rodzina Boczka, mamusia Paździocha. Ziomka nie liczę, bo to miał być chyba jakiś wypełniacz zamiast Waldka. Jednak wujek Władek z babami pojawiał się kilka razy, a o Staśku wspominano jedynie poprzez pocztę z USA. Chociaż z drugiej to i lepiej się teraz nie pojawi. Patrząc na to jaki syf zrobili z tak świetnego serialu, to taka postać też pewnie byłaby schrzaniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...