Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dnia aktywacji do końca miesiąca płacisz proporcjonalnie tyle ile pozostało dni. Czyli np. 8/30 jeśli aktywujesz 22-go.

Data sprzedaży nie ma tutaj znaczenia. Teoretycznie masz tydzień na aktywację, jednak jak mi kiedyś wyjaśnił sprzedawca, możesz nawet poczekać z tym dwa tygodnie ( w międzyczasie, po tygodniu, dostaniesz jedynie telefon z telecentrum z pytaniem czemu boks jeszcze nie aktywowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak podpisuje umowe, np. 15 listopada, mam 7 dni na aktywację .....aktywuję w ostatnim dniu, to płacę, od 22 list........?? jaką stawkę na dzień........

 

po prostu ile zapłacę......??

 

Za listopad zapłacisz tylko za te dni, które będziesz oglądał czyli w tym przypadku 8/30 abonamentu, czyli jak wybierzesz 2 pakiety po 32 zł to za listopad zapłacisz ok 9 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odległość, to przez infolinię. Wtedy masz opcję 12 miesięczną.

W punkcie sprzedaży możesz podpisać na 15 miesięcy i jeszcze na bodajże 24.

 

Na drugie pytanie może ktoś inny odpowie, bo nie jestem pewny jak to jest, a nie chcę Cię w błąd wprowadzać.

Wydaje mi się, że zapłacisz 8/30 kwoty za listopad.

 

 

a jeżeli chodzi o tą umowę, na 12 mies. czyli "na odległośc"

 

to w/g was nie jest strach jej podpisywac, i dostac dekoder kurierem.....

 

a co z gwarancją, i innymi rzeczami, które załatwiam w punkcie obsł.

 

 

???

 

tenks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancji nie masz bo nie jesteś właścicielem boxa, więc jak się zepsuje to idziesz go wymienić do jakiegoś punktu sprzedaży zamiast czekać na naprawę. Umowę podpisujesz chyba u kuriera. Powinieneś też w jego obecności sprawdzić zawartość przesyłki, w której powinien być boks, zasilacz, instrukcja, kabel SCART. Box nie powinien nosić śladów uszkodzeń mechanicznych. Z kurierami to różnie bywa, często nie chcą poczekać itp. Trzeba ich sprowadzać do pionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzeba mieć aż 3 pakiety i VOD, a jak będę chciał jeszcze HBO lub NonstopKino to jeszcze dopłacić. Drożej niż Cyfra nawet w prestiżu w promocji. I gdzie tu rewelacja??? Że zjechali z astronomicznej ceny rekordera? Przecież to tylko na wynajem a jak go uszkodzisz to płacisz słone kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kilka dni temu podpisałem umowe z "n" gdzie otrzymałen nbox za 0 zł. Od dzisiaj jest nowa promocja nbox recorder za 0zł. Czy ktoś się orientuje czy można wymienić nboxa na recordera? Czy istnieje możliwość utworzenia aneksu do umowy?

 

I czy to się w ogóle opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie lubi seriali z nScren to brałbym recordera bez promocji. Swoją drogą w tym roku zrezygnowali w ogóle z opłat za białego boxa, to może być tak że za 2 lata tak samo będzie z recorderem, koszty produkcji spadają, wcześniej wyprodukowane się amortyzują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze korzyści przy promocji „nbox 0 zł”:

 

• aktywacja nbox HDTV za 0 zł (dotychczas 99 zł)

• przez pierwsze 3 miesiące wszystkie pakiety za darmo*

• przez kolejne 3 miesiące wszystkie pakiety o 40% taniej

 

* Dotyczy umów zawartych na 24 miesiące, przy umowach na 12 lub 15 miesięcy – darmowy dostęp do wszystkich pakietów do końca 2007 r.

 

 

Wszystko ok! Czekalem na taka promocje! Ale teraz pytanie czy wystarczy jak zamowie 2 pakiety czy musze tak jak w poprzedniej aby zalapac sie do promocji 3 pakiety. Jezeli 2 to jutro lece po nBoxa :D

 

3 miesiace gratis, aktywacja o zl, pozniej abonament 32 (sport+hity filmowe). Lepiej jak w CP.

 

Ale trzeba meic 3 pakiety czy wystarcza 2 aby byc w tej promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć 3 pakiety i na dodatek 2 kolekcje VOD za 40 PLN.

 

Czyli w sumie 48+40=88PLN

 

Taka to promocja.

 

Czyli nic bez zmian, no może trochę coś drgnęło u N.

Według mnie to jest promocja dobra dla osób będących przed ukończeniem umowy Cyfra+. Wtedy mozna zdecydować, rozwiązuje umowę z Cyfra+ i przechodze do N. Płacąc 88PLN w N, nie płacę za dzierżawę dekodera HD, albo w Cyfra+ 58+29+6+20=113PLN

 

To przemawia za N. Niestety, a wolałbym zostać w Cyfra+.

 

Cyfra+ sama prowokuje, żeby odchodzić. Szkoda. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kurde?! Przeciez nic nie pisze o tym w promocji „nbox 0 zł”

. Ten VOD itd. jest w promocji „recorder 0 zł”

 

15.11.2007

 

Telewizja nowej generacji wprowadza dwie nowe promocje: recorder za 0zł i nbox za 0ł.

 

Najważniejsze korzyści przy promocji „recorder 0 zł”:

 

• nbox HDTV recorder aktywowany za 0 zł (dotychczas 449 zł)

• przez pierwsze 3 miesiące wszystkie pakiety i 2 kolekcje VOD – filmy i programy na życzenie („Picture Box” oraz „nScreen”) za darmo*

• przez kolejne 3 miesiące wszystkie pakiety o 40% taniej

• do końca trwania umowy 2 kolekcje VOD („Picture Box” oraz „nScreen”) o 33% taniej

 

* Dotyczy umów zawartych na 24 miesiące, przy umowach na 12 lub 15 miesięcy – darmowy dostęp do wszystkich pakietów i dwóch kolekcji VOD do końca 2007 r.

 

 

Najważniejsze korzyści przy promocji „nbox 0 zł”:

 

• aktywacja nbox HDTV za 0 zł (dotychczas 99 zł)

• przez pierwsze 3 miesiące wszystkie pakiety za darmo*

• przez kolejne 3 miesiące wszystkie pakiety o 40% taniej

 

* Dotyczy umów zawartych na 24 miesiące, przy umowach na 12 lub 15 miesięcy – darmowy dostęp do wszystkich pakietów do końca 2007 r.

 

Ja chce nboxa nie nrecordera.. Wiec jak to jest z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz nboxa za 0zł to min.3 pakiety za 48, a jak rekordera to DODATKOWO obowiązkowo ten VOD. Kolega nieźle namieszał. Reszta warunków tak jak pisano wcześniej.

Dlaczego podajecie ceny z Cyfry bez promocji??? Tu też za przedłużenie można wytargować 25% zniżki tak jak dla nowych abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie tez tylko 2 interesuja ale wnerwia mnie takie "wkrecanie" ludzi.. Ja az tak glupi nie jestem i nie nabiore sie, przeczytam wszystko itd.. No ale kto inny widzi ze 0 z za nboxa, 3 miechy gratis - pasuje bierze, przychodzi do sklepu i gebe otwiera.. Bierze 3 pakiety albo daje stowke i nie ma gratisow. Polsat ma inna taktyke, jeszcze mniej widoczna. Wszytskie gratisy ok.. pasuje ale ludzie po pewnym czasie gdy maja tylko familijny no nudzi im sie bo w familijnym jest wszytko i nic .. PS ciagle siatkowka widza ze PSE jest ciekwaszy.. Mysla, decyduja sie na sport ale okazuje sie ze moga troche doplacic i miec full real mix oki. Placa wiecej mimo ze intersuje ich tylko sport. Polsat podstepnie naciga ludzi. O ciaglych reklamach nie wspomnie ale to juz inny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vovov - To weź te 2 pakiety i dekoder za 99zł i po problemie. Normalnie tragedia :lol:

 

Naprawdę uwielbiam takie gadanie - powinno być za 0zł przez pół roku, do dekodera powinni jeszcze 150zł dodawać no i żeby można było oczywiście wybierać pojedyncze kanały - bo ja chcę tylko 4 kanały oglądać a nie całe pakiety :lol:

 

A... zapomniałbym - dekoder za 0zł oczywiście powinien być na własność 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vovov - To weź te 2 pakiety i dekoder za 99zł i po problemie. Normalnie tragedia :lol:

 

Naprawdę uwielbiam takie gadanie - powinno być za 0zł przez pół roku, do dekodera powinni jeszcze 150zł dodawać no i żeby można było oczywiście wybierać pojedyncze kanały - bo ja chcę tylko 4 kanały oglądać a nie całe pakiety :lol:

 

A... zapomniałbym - dekoder za 0zł oczywiście powinien być na własność 8)

 

No a jak, ze inaczej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze n-ka musi trochę popracować aby mnie odwieść od Cyfry 8)

Podstawowy z Canal+ lub HBO 50zł z oboma 70zł

Komfortowy z Canal+ lub HBO 65zł z oboma 86 zł

HD póki co mnie nie interesuje ani tym bardziej rekordery.

W n-ce jak do 3 pakietów dołożyć HBO to będzie ok. 70zł, do dwóch ok. 54zł (ale ilu ciekawych kanałów będzie brakować!)

Sami widzicie że oferta jest co najmniej ze wskazaniem na Cyfre i dodatkowo umowa tylko na 13 m-cy i rozpoczęty m-c gratis. (nie wspomnę o Strongu za 79PLN :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...