Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ha ha gra na zwłoke, wy jeszcze wierzycie że Nka się wyrobi z czymkolwiek ?? Znaleźć czarny dekoder to trzeba mieć farta, jest kolejny zastój, opuźnienie na magazynach i nie dojeżdżaja, a te bajki z zaprzyjaźnionym kolegą i wymianą za 39 pln :brawo::mrgreen::brawo: nie chce mi sie komentować bo promocje dla stałych klientów miały być w styczniu, po 2 gie DOPÓKI nie skończą się jaja z wymianami w promocji Wyższy Standart NIE liczcie na jakiekolwiek ulgi na czarne, jest to towar deficytowy i wszędzie ich brakuje, nie muszą podnosić sprzedaży obniżając ich cene skoro i tak sie nie wyrabiają z dystrybucją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że biznes się kręci ;-) Ostatnio Cyfrowy Polsat chwalił się, że przyciągnął 120 tys. abonentów. Prowadzę statystykę sprzedaży TNK i N i okazuje się, że w tym samym czasie TNK urosła o ok. 85 tys, a N o 25 tys., razem 110 tys. przyłączeń. W gruncie rzeczy lichych, ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na stronie n.pl widnieje nadal reklama "przez internet umowa na 12 miesiecy". Zastanawiam sie zatem czy nie kupic n w ktorej przez pol roku za 38 zl bede mial pelny pakiet. Chcialbym prosic o rade czy brac nboxa z dyskiem czy bez. Widze ze jak sie bierze recordera to nie ma mozliwosci rezygnacji z kolekcji VOD. Czyli dochodzi przez 6 miesiecy po 30 zl wiecej jak dobrze rozumiem. Akurat to nie jest mi az tak starsznie potrzebne. Czy dekodery w n sa tylko wynjamowane na okres umowy czy po tym okresie przechodza na wlasnosc w co watpie ale lepiej zapytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musisz wziąć VOD na 6 miesięcy, a przed ich końcem wypowiedzieć tą usługę. Dekoder oczywiście do zwrotu przy wygaśnięciu umowy. Jeżeli jesteś abonentem innej platfomy , to od czasu do czasu pojawia się promocja " Korzystna zmiana"- warunki masz tutaj;

https://satkurier.pl/news/45378/promocja ... miana.html

Najlepiej szukać informacji o niej na forum n-ki- ja tak to znalazłem, bo żadnych informacji nie było na ten temat na stronie oficjalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem n-kę w zeszłym tygodniu. Wersja z nagrywarką, więc z anteny mam 2 kable. Muszę powiedzieć, że funkcjonalności nagrywarki bardzo mi się podobają. Po pierwsze można zatrzymać mecz i wyjść po browar do lodówki - na pewno nie przegapi się baboli Boruca - BEZCENNE :brawo:

Można cofać, jeśli się dostatecznie nie nabrechtało z tego gościa. No i można nagrywać cokolwiek w nocy, gdy normalni ludzie już śpią.

 

Jest także VOD, przymusowe przez 6 miesięcy po 30zł dla nagrywarki. W zamian są różne kolekcje filmów i seriali, premiery płatne po około 11zł, reszta za free (tzn. za te 30zł).

 

Ja przy kupnie uruchomiłem też HBO i podobne za darmo do 2 miesięcy. UWAGA - trzeba to wypowiedzieć LISTOWNIE przed upływem tych 2 miesięcy. I tu ciekawostka. Miesiące liczą się tak, że ja np. robiąc aktywację 27 III mam za free HBO tylko w marcu i kwietniu. Czyli cierpliwy poczekałby do początku kwietnia z aktywacją, bo wtedy będzie kwiecień i maj.

 

Można sobie dekoder podpiąć do internetu i ma się onet.pl w okrojonej wersji w TV.

 

No a jakość HD po HDMI na plaźmie 46 cali ..... uuuuuaaaa - tego mi było trzeba.

 

Minus to pobór mocy, nawet w czuwaniu ponoć 30W, tak jak przy zwykłej pracy. Trochę także go słychać, ale nie za bardzo. Może ewentualnie przeszkadzać przy spaniu z głową przy dekoderze, no ale można go zupełnie wyłączyć z prądu (tyle że nastepnego dnia będzie dość długo się uruchamiał). Jak sobie coś przypomnę to dopiszę.

 

Aha - warto sobie od razu dopiąć do talerza konwerter na Astrę, w sumie mam teraz prawie 900 programów (kilka na Astrze też jest w HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Minus to pobór mocy, nawet w czuwaniu ponoć 30W, tak jak przy zwykłej pracy. Trochę także go słychać, ale nie za bardzo.

Jeszcze Ci ciągnie VODę, to dlatego. Jak już pobierze wszystko, to dysk po paru minutach od włączenia stand-by Ci się wyłączy i buczenia nie budziet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przechodze z cyfry do nki "uraczony" wysoka jakoscia obslugi abonenta, w zwiazku z czym chce zamowic nrecordera bez anteny poprzez sklep online. Nie wiecie na jaki okres podpisuje sie umowe? Szukalem tej informacji na stronie n, ale niestety nie znalazlem. W majowej promocji umowe zawieralo sie na 12 miechow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recorder warto wziac, ale bez zadnych dodatkowych opcji typu kolekcje, tylko po to aby uwolnic sie od nagrywania na jakis zewnetrznych nagrywarkach czy poczciwym video VHS :D

 

tyle tylko, ze recorder jest zdecydowanie za drogi jezeli to jest cena wylacznie za wynajem ... na wynajem to powinien byc za darmo, ewentualnie za jakies 100 pln jako oplata za gwarancje na czas uzywania :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak go kupisz to jestes paserem a i tak go do niczego nie uzyjesz bo zazwyczaj sa zablokowane wszelkie funkcje chyba ze chcesz na czesci dla dysku twardego ale jaki to sens... na tym forum nie pisze sie o piraceniu wiec tez nie bede udzielal takich odpowiedzi ale mimo wszystko mozliwosci zeby odpalic fta sa bardzo ograniczone jesli mozna powiedziec ze w ogole mozna :D

 

PS: na allegro znalazlem nawet takiego sprzedawce z 4 zoltymi gwiazdkami co faktury vat wystawia na nboxy :) to sie mozna usmiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...