Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

A ja znajduje się w górnej granicy tej grupy i nic nie mam do seriali Nickelodeon'a. Fabuła jest, tylko humor nie dla nas (polaków) - jeśli chodzi o seriale typu: iCarly. A jeśli chodzi o seriale animowane to nie lubię bardzo SpongeBoba i według mnie powinien on być puszczany na Nick Jr. bo bajka jest na poziomie przedszkolaków, niestety. Mam dzieci w wieku przedszkolnym w rodzinie i one się jarają SpongeBobem, nawet dzieciaki z klas młodszych podstawówki nie przepadają za tą kreskówką. A więc na kiego leci to na MTV? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepszy z nich jest oczywiście Rico - mistrz wyżygiwania dosłownie wszystkiego :mrgreen:

Z produkcji Nicka najbardziej nie lubię seriali walki czyli między innymi "Super Ninja" czy "Power Rangers" za to nie mają niczego sobie produkcja z gatunku sci-fi dla młodzieży czyli "Brygada" oraz seriale typowo familijne pokroju "iCarly" czy "Victorii znaczy zwycięstwo" jak również komediowo-muzyczny serial "Big Time Rush" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepszy z nich jest oczywiście Rico - mistrz wyżygiwania dosłownie wszystkiego :mrgreen:

 

Zgadza się, a co do tych seriali walki też tego nie lubię zawsze coś takiego kojarzyło mi się z innymi stacjami.

Oraz młodym widzom zawsze robi to tzw. ,,pranie mózgów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiecie skąd to się dzieje ? Oglądają takie bajki i mają wtedy w głowie poprzekręcane.

Dobra zgodzę się że widzą też rówieśników ale nie tylko to jest powodem.

A co do bajek to niektóre powinny być np od 12 lat, ale myślicie że rodzice przypilnują ? jak dziecko powie że ogląda bajkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do bajek to niektóre powinny być np od 12 lat, ale myślicie że rodzice przypilnują ? jak dziecko powie że ogląda bajkę.

Buhahaha. Skąd ja to znam... :D No ale ja mam olej w głowie. A rodzice raczej nie przypilnują bo jak dzieci wracają ze szkoły to oni są wtedy w pracy albo im się nie chce bo są wielce zmęczeni po pracy... :)

Niektóre bajki te zmieniają mózgi na galaretę.

Dokładnie, ale to wina rodziców bo nie chcę im się wytłumaczyć... Mnie na przykład wytłumaczono jak miałem 5 lat , że nie wolno naśladować ich bo może się komuś krzywda stać itp. itd. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na tym forum sami "rodzice"? W takim razie wbijcie sobie do głów, że kanały takie jak Nickelodeon czy Disney Channel NIE są przeznaczone dla widzów w wieku 0-5, tylko 7-12 ew. 7-15. Niestety w tym kraju ciągle pokutuje jakiś dziwny mit, że na "dobranockach" niepełnoletnia widownia kończy przygodę z telewizją, przez co rynek młodego widza kontrolują stacje zachodnie, nie zawsze odpowiadające gustom lokalnego widza.

 

Dla przedszkolaków są JimJam/MiniMini/Disney Junior/Nick jr. Zapamiętać i przestać [beep]yć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gustuję w Pingwinach z Madagaskaru..

 

To trochę na zoofilię zakrawa ;)

 

Przepraszam, ale tak mi się spodobało to zdanie, że nie umiałem się powstrzymać ;)

 

Gustującym w pingwinach polecam Comedy Central - od czasu przejścia na 16:9 można oglądać animację w bardzo ładnej jakości, o wiele lepszej niż na Nicku SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...