Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oznaczenie powinno być wielkości takiej jak na kanałach od MWE i po przeciwnej stronie logo, ewentualnie jakoś jak muszą to niech lepiej połączą logotyp z oznaczeniem wiekowym.

 

Ja bym chyba wolał w oryginale 4:3 obraz starych bajek np. SpongeBoba z możliwością samodzielnego rozciągnięcia do 16:9 , ja bym sobie rozciągał , a wielbiciele formatu oglądali w oryginale i wszyscy by byli zadowoleni.

Oprawa graficzna jest dobra, ale nadal ucinają napisy końcowe w kreskówkach oraz serialach.

Nie tylko oni tak robią, inne kanały Viacomu też, np Paramount, Comedy Central przy Pingwinach z Madagaskaru Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego co zauważyłem na poprzednich stronach toczyła się ostra walka o Rodzinę Zastępczą. Równie dobrze mogli by zrobić nocne pasmo pt. Bolek i Lolek na Nickelodeonie, ale to by się raczej nie sprawdziło. W nocy mogli by puścić szkołę rysowania i np. wyżej wspomnianego Bolka i Lolka. Ale jak wiadomo raczej nikt telewizji w nocy nie ogląda. W nocy się śpi. Ja nie rozumiem dlaczego na poprzednich stronach kłóciliście się o to co leci w nocy. Gdyby to leciało w godzinach 18-20 to byłoby to zrozumiałe, ale nie leci.

 

A teraz moje propozycje dla tych którzy wolą stare seriale Nickelodeona. Na głównym nicku można by było zrobić pasmo TeenNick, albo The Splat.

TeenNick to kanał którego ramówkę stanowią seriale fabularne. The Splat - to pasmo, które leciało na amerykańskim TeenNicku, a tam leciały wszystkie stare seriale Nickelodeona.

Można by było zrobić też oddzielny kanał TeenNick, który byłby w godzinach np. 10-23, a od 23 do 10 stworzyć pasmo RetroNick na którym leciałyby wszystkie seriale Nickelodeona z lat 90 i z okresu 2000-2010. Tylko trzeba też wziąć pod uwagę, że te seriale trzeba by było zdubbingować, albo dodać do nich lektora. TeenNick jest też w krajach poza USA więc myślę, że jego koncepcja się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na "Nicku" właśnie leci reklama: "26 sierpnia [...] od 12:00 do 17:00 wrzucamy CZARNY EKRAN." Lektor to wypowiedział w taki sposób jakby to była groźba w jakimś horrorze, to było dziwne, jak pokazali ten czarny ekran. Ale mówił też "pomysłów na super zabawy szukajcie na nick.com.pl" aha, czyli dzieci mają wyjść z domu, wylączyć telewizor, ale wejść na internet, i pewnie włączą sobie gry i czy tak, czy tak, będą przy ekranie. Wg. mnie to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka akcja by się sprawdziła - ale jakieś 10-15 lat temu, na dodatek w ramach współpracy wszystkich stacji o tematyce dziecięcej (czyt. wspólne wyłączenie sygnału na kilka godzin). Jeśli chodzi o Nickelodeon - oni nie robią tego aby zachęcić do wyjścia z domu, a tylko żeby wypromować jakiś event w Warszawie (no bo oczywiście Viacom interesuje się tylko stolicą, reszta im obojętna) w pierwszym lepszym parku. W dobie internetu potencjalny widz Nickelodeonu przełączy na podobny kanał albo włączy sobie np. "Spongeboba" w Internecie.

Edytowane przez manieq01
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba już tradycyjnie przy tej okazji to piszę, że obecnie zbytnio nie ma to sensu, bo albo sobie ktoś przełączy na inny kanał (w końcu konkurencja jest spora), albo obejrzy w Internecie. To już by prędzej właśnie musiało być porozumienie wszystkich bez wyjątku.

Wiadomo że ludziom od Nickelodeona nie zależy na tym by dzieci wychodziły z domu, ale w taki sposób sobie kreują PR i wizerunek.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nickelodeon nadaje bez logo i OZNACZENIA.

Screen będzie pewnie duży przez Tapatalka:

935c86c1e0465f7db7065de0a8f9e4f1.jpg

Jestem u rodziny na wyjeździe sorki za słabą jakość.

A zwykle było w tym miejscu:d47c9f5df467d8fd42df362450b47924.jpg

Czyżby awaria?

Edit 7:25:

To pewnie awaria, w czołówce "Alvina! I Wiewiórek" oznaczenie i logo było, a po czołówce znikło i sié nie pojawiło.

Dla porównania tak to wygląda(ło) z logiem (nie zdążyłem uchwycić czołówki ale wcześniej złapałem zapowiedzi)a2eefb215763a28d8670280cfb9f99f2.jpg

Proszę administratorów o zmniejszenie obrazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto film prezentujący jak wyglądało rozpoczęcie Dnia Zabawy 2017 z Nickelodeon:

 

https://youtu.be/xjpzeXw1ONg

 

Jak dla mnie - odjazd, jest lepiej niż w  tamtym roku.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu stanowiący odniesienie do treści innego, usuniętego już postu. Poza tym, odpowiadając na czyiś post, nie edytujemy swojego poprzedniego postu, tylko piszemy nowy pod postem, na który odpowiadamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...