Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli chcesz, żeby leciała jeszcze przez całe okrągłe 20 lat na tym kanale? To proponuję jedną emisję w dzień, jeśli koncesja na to pozwoli. Tak chciałbym, bo skoro wymogi koncesyjne, to serial też aż taki dobry jest. A tak poza tym to ja nawet sam nie wiem po co im ta koncesja... Żeby podnieść oglądalność MUX4? Cóż, mogła być koncesja czeska.

Mi to osobiście zwisa, ile lat będą dawać "Rodzinę zastępczą" na Nickelodeonie, może być nawet przez 50 następnych lat. A jak masz propozycje, to napisz do nich i zobaczymy, co oni odpowiedzą :D

 

Co do kar - racja, w tej kwestii KRRiT jest skrupulatna, całkiem niedawno za niedopełnienie limitów koncesyjnych po 10 tysięcy złotych otrzymały 3 kanały tematyczne TVP, a wcześniej jeszcze Stopklatka TV. Niby 10 tysięcy to może nie wydawać się drastyczną karą, ale lepiej być czystym w Radzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wreszcie zdejmą z anteny "Rodzinę zastępczą"? Szczerze to obawiam się, że nigdy, i chyba chcecie, żeby ten serial był puszczany jeszcze w dzień akurat.

Ale Ty nudny jesteś z tą Rodziną zastępczą. Już któryś raz o tym nudzisz. Aż tak bardzo namiętnie i codziennie dzień w dzień oglądasz ten słaby kanał i szczególnie w nocy, że Ci ten serial przeszkadza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zrozum, że my nie mamy nic do gadania. A Twoje kolejne narzekanie tym bardziej nic nie pomoże. Zwłaszcza, że z tego co pamiętam, to i tak o tej porze już śpisz ;)

 

A wydawanie koncesji nie jest na seriale, a na cały kanał, który musi spełniać pewne wymogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ale z drugiej strony, większość bajek na Nick  to pikseloza na dużym ekranie i HD w tym nie pomoże, choc nie ukrywam, że ja jestem zdania że każdy kanał w XXI wieku powinien nadawać w HD, inaczej nie powinien mieć dostępu do transponderów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym i ty też to wiesz, ale to są dwa różne kanały. :P

 

 

2017-06-25_100355.jpg

Screena nie musiałeś dawać, bo po co. Obsesja jakaś?

 

U mnie córka ogląda obydwa kanały. Dla mnie jako rodzica lepiej to wygląda w HD :P

U Ciebie wszystko mogłoby być w HD, nawet jeżeli tego nie oglądasz ;)

 

Oprócz tego jeszcze obraz rozciągnięty do proporcji 14:9 to też przesada

Nie tyle co rozciągnięty, a powiększony do 14:9. To samo ma miejsce na Comedy Central z naszymi serialami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

U Ciebie wszystko mogłoby być w HD, nawet jeżeli tego nie oglądasz ;)

Oglądam bo jestem rodzicem, trzeba mieć wgląd i kontrolować, bo nie wszystkie bajki są dla córki :P

 

Może ktoś wrzucić ....screeny.....nowej oprawy?

Specjalnie dla ciebie ;)

 

2017-06-25_162207.jpg

 

2017-06-25_162700.jpg

 

2017-06-25_162649.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...