Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za mały OT, ale już nie mogę... Ten zarząd MTV Polska to ma w [beep]ie mózg chyba... Takiej kultowej kreskówki jak "Beavis & Butthead" nie pokazywać, niemalże symbolu MTV(pomijając dobrą muzykę, bo tą pokazują niemalże w takim samym stopniu)? Kiedyś jak miałem Wizję TV normalnie wszystko ładnie pięknie brałem Atomic TV i normalnie oglądałem se to i to jeszcze z polskimi napisami... a teraz [beep]... Jedyny kanał jaki im wyszedł do VH1 Polska i to na razie tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick w dzień dziecka?

Jak podaje serwis Medialink.pl, dziecięcy kanał Nickelodeon ma zostać uruchomiony już 1 czerwca, w dzień dziecka. Kanał ma być przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

 

Stacja ma pokazywać łagodne kreskówki, które nie będą szkodziły dzieciom. Ramówka stacji po mino, że ma nie być agresywna, nie będzie nudna, zapewnia Monika Chojnacka, szefowa kanałów muzycznych i dziecięcych w MTV Networks Polska. Przedstawione zostały tytuły kilku kreskówek, które będą pokazywane w nowym kanale dziecięcym produkowanym przez MTV Networks Polska, będą to m.in. zagraniczne bajki takie jak: Dora poznaje świat i SpongeBob Kanciastoporty oraz polskie: Szkoła rysowania i Szkoła tańca.

 

źródło: medialink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ciekawe czy będzie w C+ jako kolejny kanał Viacomu :?
Należy wierzyć w to, że kanał pojawi się we wszystkich platformach, ponieważ sam Viacom ma takie plany, by ich najnowszy produkt kierowany na polski rynek dotarł do jak najszerszej publiczności. Miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie. Wszyscy pamiętamy parodię z ComedyCentral Polska, kiedy to ni skąd ni zowąd, niczym z choinki spadnięta n-ka grabi sobie ten kanał na wyłączność (dobrze, że nie na długo). :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Nickelodeon Polska (Nick Polska) zarezerwował już swoją stronę internetową, która ruszy 1 czerwca 2008r. http://www.nick.com.pl

Też mi nowość. Domena zarejestrowana już we wrześniu 2007 roku, ale miło że wspomniałeś o tym. To żeby już nikogo nie zaskakiwać dodam, że domena Nickelodeon.pl (oraz z końcówką com.pl) została zarejestrowana przez Viacom już w czerwcu 2001 roku. Nic nadzwyczajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pod adresem http://www.nick.com.pl wystartowała strona internetowa kanału Nickelodeon Polska (Nick Polska). Stacja kierowana dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat ruszy za 17 dni. Pewne jest, że zobaczymy tam reklamy - sprzedażą czasu zajmie się dom AtMedia.

Proponuję zmianę tematu, bo Nickelodeon już nie "chce wejść" a wchodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chce wejść i wejdzie od czerwca. :D

Osoba zajmująca się dystrybucją kanałów Viacom w Polsce odpowiedziała mi drogą elektroniczną, że kanał Nickelodeon Polska od początku będzie kodowany w systemie Cryptoworks.

Są nieoficjalne informacje w mojej miejscowości, że ma on wejść od początku istnienia do naszej miejskiej telewizji kablowej Petrus, ale czy wejdzie to następne tygodnie pokażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.[...]kanał Nickelodeon Polska od początku będzie kodowany w systemie Cryptoworks.

No to było jasne, każdy kanał Viacomu jest kodowany w Cryptoworksie, to może nas upewnić, że kanał będzie nadawany z transpondera należącego do koncernu Viacom. No to ciekawe... będą dawali wersję Europejską, czy lokalną? Chyba pierwszą... chociaż te badania itd. można rozumieć jako, że zostanie utworzona osobna wersją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...