Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obaj się zgadzacie. Cheeese może zostać, ale Rodzina zastępcza... jak ktoś jej nie znosi, to likwidować. Po co nam to?

Wiem już, że koncesja, ale ja tak chciałem MTV Cribs i VIVA Mjuzik Kłiiiz... a nie mogą zlikwidować tego serialu.

Ehhh ten KRRiT... po wszystkich odcinkach Rodziny zastępczej plus ja tak chcę, żeby tego serialu już nie było. Poza tym, że można niestety wg mnie od 0:00 do 6:00 tu testcard wsadzić. Powód: wogóle nikt nie ogląda o tej porze Nicka, więc to jest specjalne rozwiązanie. Czarna plansza z logiem ekranowym, o - tak jak u Jetixa ([*], to wszystko przez te [beep]iane Disney XD...).

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie znosi, to likwidować... nie żeby coś, ale to tak nie działa. Gdyby tak było, to praktycznie nic by praktycznie nie leciało, bo zawsze się znajdzie ktoś, kto danej pozycji nie znosi.

A co do testcardu - wszystko fajnie, gdyby nie jeden haczyk. Jeśli stacja nadawałaby testcard, to tak naprawdę nie nadawałaby programu. A tego nie może zrobić, bo to jest stacja całodobowa. Gdyby mieli 6 godzin przerwy, to nie byliby już stacją całodobową. A to by automatycznie oznaczało zmianę ilości czasu, który ma być poświęcony na audycje w języku polskim. Nadal byłoby to 25% w ciągu kwartalnego czasu emisji, godzinowo zmniejszyłoby się to do około 4,5 godziny, ale z racji tego, że od 00:00 do 6:00 byłaby przerwa techniczna, to i tak by dawali "Rodzinę zastępczą", i to pewnie w dzień. A reakcja widzów (przynajmniej tych zapalonych, którzy by nawet w nocy Nickelodeon oglądali) byłaby niezbyt pozytywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, i chodzi mi o to, żeby już od 2:00 lub 3:00 byłby testcard aż do 6:00, a od 21:00 stare seriale i polskie produkcje (nawet Roztańczony Nick, który wg mnie ma wrócić :D ). Cóż, niby coś, ale Nick mógłby utworzyć coś polskiego, jakąś produkcję, ale niemałe pieniądze się na to przydadzą. I tak powtórzą te "VIVA Mjuzik Kłiiiz" zamiast "Rodziny zastępczej", która już po ponad 4 latach zrobiła się nudna, a już wszystkie odcinki powtórzyli...

A Cheeese to też musi wrócić, bo był fajny, nawet sposób prowadzenia Musiała. Lecz jak już mówiłem - muszą zarobić kasę, żeby premierowe odcinki wyemitować.

 

A czy wiecie co z Disney Channel w nocy? Też emituje powtórki, nawet własnego serialu "Do dzwonka/Cafe". Więc też tak jest, że polska koncesja = jakaś nasza produkcja mogła by być, bo inaczej po koncesji (ale za kilka lat już tak będzie ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, i chodzi mi o to, żeby już od 2:00 lub 3:00 byłby testcard aż do 6:00, a od 21:00 stare seriale i polskie produkcje (nawet Roztańczony Nick, który wg mnie ma wrócić :D ). Cóż, niby coś, ale Nick mógłby utworzyć coś polskiego, jakąś produkcję, ale niemałe pieniądze się na to przydadzą. I tak powtórzą te "VIVA Mjuzik Kłiiiz" zamiast "Rodziny zastępczej", która już po ponad 4 latach zrobiła się nudna, a już wszystkie odcinki powtórzyli...

A Cheeese to też musi wrócić, bo był fajny, nawet sposób prowadzenia Musiała. Lecz jak już mówiłem - muszą zarobić kasę, żeby premierowe odcinki wyemitować.

Nickelodeon nic nie musi :) Sam zauważyłeś, że potrzeba pieniędzy na polską produkcję. A one na drzewach nie rosną. Zresztą, mam dla Ciebie propozycję: napisz te swoje plany do Viacomu, zobaczymy co odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też napisałbym do Viacomu, dlaczego tak deformują obraz z seriali nagranych w 4:3, dałbym propozycję, żeby wyłączać WSS w trakcie seriali w 4:3 albo nadawać te seriale z pillarboxem.

Kiedyś niemiecki Nickelodeon wyłączał WSS w trakcie seriali w 4:3, potem przez kilka miesięcy idealnie przycinał do 14:9, a teraz tak samo, jak polski, deformuje obraz 4:3.

Dodam, że odkąd tak się dzieje to seriale Nickelodeon nagrane w 4:3 oglądam na TV Puls.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że odkąd tak się dzieje to seriale Nickelodeon nagrane w 4:3 oglądam na TV Puls.

A nie na Puls 2?

@Kirk: Poproś VistęFana12, to niech on napisze do nich ;) A przecież "Cheeese" był wg mnie świetny.

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do deformacji obrazu, to zróbcie jakąś nagonkę na VIACOM. Np. zasypcie ich skrzynkę na FB mnóstwem takich wiadomości albo obsmarujcie ich w internecie, to może się opamiętają. Ja od roku nie mogę się doprosić usunięcia przez nich białych linii na VH1 POLAND. Proszenie ich o coś to jak grochem o ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, nasi sąsiedzi po prostu - kanały które są na całym świecie, są przez nich właśnie koncesjonowane.

A tak poza tym - kiedy zlikwidują te Rodzinę zastępczą? Bo coś mi się zdaje, że nigdy... :(

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viacom z "Rodziny zastępczej" nie zrezygnuje, ponieważ to łatwy i tani sposób (czyli to co Viacom lubi najbardziej) na wypełnienie warunków polskiej koncesji, z której również nie zrezygnuje, ponieważ wtedy Nickelodeon wyleciałby z TV Moblilnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że te zielone światło to mogli postawić ci z Nicka na VIVA Mjuzik Kłiiiz (wiem, że to muzyczny program, ale też pasuje doskonale do tej stacji i mogli do niego powrócić!!!)... powód? Wszystkie odcinki Rodziny zastępczej na tej stacji były już puszczane, więc po co wałkować to samo i to samo, i to samo i nadal od nowa to samo, skoro to już wogóle lata po ramówce niczym ptak dookoła wieży?

I tak nikt nie ogląda tego, więc wyniki mocno na samym końcu o tej porze. Oby jeszcze nie byli stacją całodobową... A poza tym - Nickelodeon w TV Mobilnej. Możecie się pytać czasami, dlaczego tak jest? To ja odpowiem. Cyfrowy Polsat pewnie dość mocno reklamuje ten kanał jak i inne z Viacomu, więc oby poszło to coś. Polska koncesja może by być, ale od KRRiT aż po wielkie ręce Telewizji Polsat? Zaraz na pewno oczekuję zmiany nazwy całego Viacomu w kraju na Polsat Nickelodeon, Polsat VIVA, Polsat Comedy Central... ale tak się nigdy nie stanie! Hahahah!  :mrgreen: A z kanałami Viasatu już było zrobione coś takiego, że w 100% przejął je Solorz. I tyle. Po prostu nie można zlikwidować czegoś, co jest bardzo znane np. na świecie nawet. Disney Channel to już rozpoznawalna marka, i nie zmienią jej nigdy nazwy, ale logo, oprawę i ofertę trochę tak. Po prostu ten Disney to rozpuszczona przez ciepło polewa jak z czekolady. Chwalę ten kanał tylko za Star Butterfly, Miraculum, Lolirock... ale reszta seriali to już naprawdę robi ludzkie przegięcie. Dobrze, że mój ulubiony CN nie zgapia pomysłów i akurat wymyśla swoje pomysły na seriale animowane. Np. uwielbiam tam oglądać Gumballa czy Steven Universe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie wymogi mają ustalone, to po ostatnim odcinku Rodziny zastępczej plus niech puszczają sobie co innego - nawet nie mam pomysłu, co. Macie jakiś pomysł? Napiszcie mi.

A przecież CN wg mnie jest kurde trochę lepszy, bo sam go oglądam, i tam fajne kreskówki, ale Disney Channel... muszę się z tym akurat zgodzić - jeszcze gorszy od Cartoon Network.

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, trochę chyba za bardzo to wałkujesz, tak jakby kwestia tego, co Nickelodeon puszcza w nocy, była fundamentalna i strasznie istotna. Skoro i tak wtedy nie oglądasz, bo śpisz, to jaką Ci to robi różnicę, czy będzie "Rodzina zastępcza" czy też nie? To tak jakbyś miał gdzieś całą ramówkę dzienną i skupiał się tylko na tym, co będzie w nocy nadane. A to, że wszystkie odcinki już Nickelodeon nadał, to żaden argument, bo na takiej samej zasadzie by można było powiedzieć, że Polsat 2 też to wałkuje.

 

Sam nawet stwierdziłeś, że wyniki oglądalności w nocy są mizerne. To dlatego, że stacja o takim profilu jak Nickelodeon nie musi dbać o nocną ramówkę.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...