Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam syna (12) i córę (9) lat ale kanał nadaje się dla młodzieży a nie dla dzieci to jest moje prywatne zdanie. Dzieci u mnie ten kanał maja zablokowany. Pozdrawiam.

Pogratulować tatusiowi :roll:, Nickelodeon ma naprawdę kilka dobrych pozycji dla dzieci, to lepiej żeby oglądały Cartoon Network ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha - Cartoon Network juz dawno nie ma bajek odpowiednich dla dzieci (to co leci na tym kanale jest bezdennie glupie), podobnie jak Nickelodeon ktory puszcza [beep] (nawet nowych Pingwinow im sie nie chce wyemitowac). Porzadne bajki byly kiedys i lepiej nimi sie zajac niz wciskac na sile dzieciom ten populistyczny [beep] i przemoc jakie leca aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "przemocą" bym nie przesadzał, o ile taka "przemoc" jaką prezentują te kanały niekoniecznie jest odpowiednia dla trzylatków, natomiast 12 lat... to już wiek, w którym nie takie rzeczy już się widywało. Za moich czasów na przykład hitem zerówki była Drużyna A, tak więc nie popadajmy w przesadę, bo od takiego myślenia stacje TV świrują i nie widzą nic poza Reksiem i Bolkiem i Lolkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Ogranicznik znika po tym jak Nick zabiera swoje logo z ekranu (najczęściej po czołówce lub w środku audycji - tam gdzie w usa wypadałaby przerwa reklamowa), gdy logo po kilku sekundach wraca, ogranicznik już nie.

To w tym tygodniu musiało im się zepsuć, dotąd normalnie gdy logo wracało na ekran to znaczek wiekowy też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niedawno w Nicku pojawił się serial "Inwazja Kórlików".

Obejrzałem parę odcinków i podejrzewam że ten serial jest strasznie śmieszny te kórliki robią rzeczy których ludziom nawet się nie śniło

Ale godzina serialu też idelanie pasuje to 16:40 o tej godzinie od poniedziałku do piątku możemy się spotkaćz Kórlikami które bawią nas swoim poczuciem humoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam.

Jestem osobą mało obeznaną na temat telewizji, więc nie wszystko jednak rozumiem. Chodzi mi o to, że bardzo zależy mi (a raczej dla córki), abym w swojej ofercie programowej miała program Nickelodeon. Trochę poczytałam w internecie, ale nie znalazłam konkretnej odpowiedzi. Kupuję nowy telewizor który będzie miał trzy wbudowane tunery

 

1. DVB-T (MPEG-4) - cyfrowy naziemny

2. DVB-C - cyfrowy kablowy

3. DVB-S - cyfrowy satelitarny, analogowy, DVB-S2

 

Czy możliwe jest miała tą stacje ? Dodam tylko, że CP i C+ raczej nie wchodzą w grę tylko kablówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odp. :) Tego się obawiałam, mieszkam daleko na wschodzie, podlasie. Więc kablówka raczej odpada. Chyba jedyną opcją pozostaje Cyfrowy Polsat. Jednak mam jeszcze pytanie dotyczące zagranicznych kanałów fta, które mogę odbierać dzięki tym tunerom, jak mogę sprawdzić jaka jest u mnie satelita (chodzi mi o Mux 1, 2, 3, Astra, Hot Birds) zależy mi na odbieraniu kanałów z Hot Birds). Jeśli coś poplątałam to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...