Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.04.2022 o 20:32, bafik2004 napisał:

Bardzo ładnie to opisałeś ale czy doczytałeś dokładnie co piszę? Sprawa z ich pomocą ciągnie się JUŻ 19 dni!! I kilkunastu konsultantow/pracowników działu technicznego na infolinii nie jest w stanie mi pomóc. Do tego kilka wycieczek do stacjonarnego punktu polsatu w celu uzyskania pomocy. Czas i koszty podróży ja ponoszę dodatkowo. Wiec jak mam się nie frustrować? Telewizja wzięta była w 80% pod oglądanie meczy wraz z możliwością oglądania ich na telefonie z uwagi na charakter mojej pracy (często w godzinach 18-23) jeszcze jestem poza domem i oglądałem wiele meczy na apce. Teraz tego nie mam. Zwykle kanaly pakietu L mnie nie podnicają z uwagi na ilość reklam jaka jest serwowana telewidzowi. Ja bym tego nie nazwał częścią umowy. To tak jakbyś pracował i pracodawcą dawał ci 60% wynagrodzenia i zwodził cię cały czas obiecując że pieniądze jutro będą dopłacone, a na kolejny dzień dalej ich brak i tak od 3 tygodni i zanosi się że prędko ci ich nie dopłaci. Dalej chciałbyś u niego pracować? Czy szukałbyś sposobu aby zakończyć współpracę? Rzecznik w moim mieście niestety dopiero w poniedziałek będzie dostępny a to juz nowy miesiąc rozliczeniowy więc dlatego napisałem tutaj prośbę o poradę bo nie chce zrywać umowy bez przyczyny. Chcę dostęp do mojego pakietu wg umowy.

Prześpię się z tematem i jutro raczej złożę rezygnację z ich winy z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia z dopiskiem że pozostanę tylko jak przywrócą mi moje dostępy. Tylko jakoś to ładnie muszę ułożyć stylistycznie w tym piśmie. ;)

 

 

W dniu 28.04.2022 o 20:32, bafik2004 napisał:

 

 

Miałem tak jak bafik2004. Pomogła aktualizacja aplikacji Polsat Box Go przez infolinię- ważne!- musiałem się wylogować z aplikacji  w telefonie

Edytowane przez Jarekm511
Podwójny wpis- ta wiadomość do usuniecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko korzystam z PBG. Włączyłem dzisiaj Puchar Polski na Polsat Sport przez Android TV i matko boska, co za katastrofa jeśli chodzi o jakość, a przede wszystkim płynność obrazu. Obraz ziarnisty, płynność szarpana jakby zawodnicy byli podłączeni do silnika krokowego. Co to ma w ogóle być? Full HD jedynie z nazwy, bo Viaplay w 720p wygląda o niebo lepiej, już nie mówiąc o Canal+online który prezentuje się 3 razy lepiej na kanałach sportowych. Dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić Polsat. Wreszcie zrobili porządek w kafelkach i teraz są ułożone wg. jakiegoś ładu. Teraz tylko aktualizacja na Apple TV, żeby EPG było jak na Apple TV i niech dodadzą 7 dniowe cofanie i nagrywanie w chmurze to nawet mogę dopłacić.

 

Odwołuję pochwałę. Znowu jest bałagan 😂

Edytowane przez regedit32
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, czerstwy napisał:

Czyli tak jak się spodziewałem nie mogę sie zalogować do tego dziadostwa na Android tv. Na lapku tak właśnie się loguję i przechodzi na tv za każdym razem błędny login lub hasło. W sumie to i na Apce konkurencji zalogowałem się może za 10 razem bo było to samo.

Polsat box go pobierz, nie Polsat go. U mnie sony android tv i działa logowanie z icok polsatu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
23 godziny temu, tomik1 napisał:

Abonenci PB nie maja dostępu do Eleven Sports 4. Musiałbyś wykupić pakiet sport na PBGo

 

 

Tylko ze ja w Moje DOSTEPY mam : katalog  ELEVEN SPORT.

 

 

Ja mam pełny pakiet telewizji satelitarnej.

To co w przez satelitę bede miał kanal ELEVEN SPORT 4 a przez Polsat Box Go nie ?

 

Przecież mi przedtem działało.

 

Czy oni cos wprowadzili I nie poinformowali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Na wstępie zaznaczę, że nie jestem abonentem PB, jednak często subskrybuję pakiet premium na stronie polsatboxgo.pl za 30 zł i dzisiaj wyskoczyły mi kanały, których wcześniej nie było u mnie: HG TV, TVN Style HD, TVN 24 HD...pierwszy z nich działa, 2 ostatnie mam zablokowane i jest napisane, że nie mogę wykupić dostępu do tych kanałów..czy tak już zostanie? Czy może jednak pozwolą na dostęp do tych kanałów osobom, które nie są abonentami PB? 

Edytowane przez RETROJAM500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O Tyle że dla zalogowanych niepłacących oprócz HGTV odbiera Zoom TV oraz CBS Reality oraz przedłużona promocja. Dla mnie mnie oferta nietrafiona. Oferta i ceny przypomina mi początki połączenia platformy N z Cyfrą+ i tu jest podobnie, ceny wyregulowane w górę za wyjątkiem abonamentów. Tylko klienci Polsatbox nie płacą dodatkowo. Oferta nie co uboga Brak TVN-ów, TVP, Polsat Seriale, Rodzina, Film, Fokus TV.

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...