Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby mieć dostęp do MTV 80's w apce, jaki minimalny pakiet telewizyjny musi być wykupiony?

Na razie mam pełny dostęp do oferty tv w aplikacji.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czytnik napisał:

To gdzie mogę znaleść kanały HBO , chodzi mi o kanały lineralne.

Kanały HBO są w aplikacji HBO MAX  np: w telewizorach  na androidzie wystarczy zaistalować aplikację a już w aplikacji to na samym dole strony głównej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Kanały HBO są w aplikacji HBO MAX  np: w telewizorach  na androidzie wystarczy zaistalować aplikację a już w aplikacji to na samym dole strony głównej.


Tak samo jak było w HBO GO.
A tak w ogóle to kanały HBO można również znaleźć u konkurencyjnych operatorów: Canal+ i Playera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, biguslogus napisał:

Mam polsat box go od niedawna i ogladam na apple tv. Ma ktos pojęcie jak mozna przewinąć do przodu lub do tylu jakis program z ich biblioteki bo za zadna [beep]e nie dziala taka funkcja

Musisz nacisnąć środkowy, potem w dół, żeby zejść na oś czasu i potem pocierając dotykiem przesuwać. Musisz mieć włączoną powierzchnię dotykową, najlepiej na najniższą czułość bo lekki ruch przewija o bardzo duży interwał. Powinni to poprawić bo ciężko precyzyjnie „wycelować”

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oprócz pakietu TV (Familijny HD) mam też opcję ON THE GO + katalog treści online. Czy w takim razie mogę korzystać z aplikacji Polsat Box Go (tej rozszerzonej) bez dodatkowych opłat? Może ktoś pomoże wyjaśnić, co wchodzi w skład opcji ON THE GO, a co w skład katalogu treści online. Umowa już mi się prawie kończy, a ja jeszcze nie miałem okazji (czasu) skorzystać z tych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tim_26 napisał:

Może ktoś pomoże wyjaśnić, co wchodzi w skład opcji ON THE GO, a co w skład katalogu treści online. Umowa już mi się prawie kończy, a ja jeszcze nie miałem okazji (czasu) skorzystać z tych opcji.

ON THE GO to umożliwia oglądanie kanałów online oraz treści Polsatu z Polsatu GO ale w wersji bez reklam plus jakieś podstawowe bajery. Natomiast to nie jest ten pakiet obejmujący Polsat Box Go za 30 zł, więc niektóre treści nie będą dostępne.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2022 o 19:35, biguslogus napisał:

Mam polsat box go od niedawna i ogladam na apple tv. Ma ktos pojęcie jak mozna przewinąć do przodu lub do tylu 

Ja mam podobny problem z aplikacją na Samsung Tv. Po wyświetleniu paska postępu w żaden sposób nie mogę na nim cofnąć czy przesunąć do przodu. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale korzystam z pilota Smart (nie ma guzików tylko kółko, które w teorii zastępuje 4 przyciski kierunkowe oraz środkowy OK, ale nie zawsze działa). Bardzo brakuje mi tej funkcji w kanałach TV, które wcześniej w aplikacji na komputerze oraz telefonie i cofałam bez problemu o 3h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno?

Przed chwilką sprawdziłem na Apple TV i kanał działał.

Porównywałem dwie apki bo jeszcze UPC TV GO

Przy okazji lepiej w moim odczuciu mecz wyglądał u konkurencji.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest tak jak gra Polska. Nie mają praw do Internetu i tyle.

Tylko zamiast zrobić tak jak być powinno czyli planszę z informacją to po chamsku usuwają kanał na parę godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...