Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cyfrowy Polsat GO

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
718 odpowiedzi w tym temacie

#701 EVO Z BOXU

EVO Z BOXU

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 11 postów
  • Od: 08 gru 2017

Napisano 29 kwiecień 2018 - 17:37

Witam.

Mam w pakiecie ,,Cyfrowy Polsat Go,,  i nie mogę odtworzyć na kompie i na laptopie  np. Nowości lub Odkodowane wyskakuje    ,,Wystąpił błąd - BŁĄD : 9502 .,,reszta działa . Czy ma ktoś taki problem i jak go usunąć  ?

Wystąp błąd - BŁĄD: 9502

#702 Gebius

Gebius

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Od: 17 lip 2017

Napisano 29 kwiecień 2018 - 18:04

Cześć.
Widzieliście w vod jest opcje HBO film, HBO seriale, HBO Kids film, HBO Kids bajki. Widzie za darmo jest każdy tak ma czy tylko co mają pakiet HBO go.

#703 Specjalista Cyfrowy Polsat

Specjalista Cyfrowy Polsat

Czasami wpadam

• Konto oficjalne
  • PipPip
  • 246 postów
  • Od: 27 cze 2017

Napisano 30 kwiecień 2018 - 08:46

Cześć.
Widzieliście w vod jest opcje HBO film, HBO seriale, HBO Kids film, HBO Kids bajki. Widzie za darmo jest każdy tak ma czy tylko co mają pakiet HBO go.

Witaj, aby móc korzystać z tych opcji za darmo, należy posiadać umowę, w której będzie dostępny serwis HBO GO w cenie, np. Pakiet Premium Max HD. W innym przypadku koszt uzależniony jest od warunków posiadanej oferty.

Witam.

Mam w pakiecie ,,Cyfrowy Polsat Go,,  i nie mogę odtworzyć na kompie i na laptopie  np. Nowości lub Odkodowane wyskakuje    ,,Wystąpił błąd - BŁĄD : 9502 .,,reszta działa . Czy ma ktoś taki problem i jak go usunąć  ?

Witaj, zweryfikuj, czy Twoje urządzenia posiadają minimalne wymagania sprzętowe. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/cpgo/

Użytkownik Specjalista Cyfrowy Polsat edytował ten post 30 kwiecień 2018 - 08:50

#704 EVO Z BOXU

EVO Z BOXU

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 13:52

Witaj, aby móc korzystać z tych opcji za darmo, należy posiadać umowę, w której będzie dostępny serwis HBO GO w cenie, np. Pakiet Premium Max HD. W innym przypadku koszt uzależniony jest od warunków posiadanej oferty.

Witaj, zweryfikuj, czy Twoje urządzenia posiadają minimalne wymagania sprzętowe. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/cpgo/

Witam.

Dzięki za info.

Wymagania mam wysokie bo komputer  nowy i sterowniki sprawdzałem są aktualne . Sprawdziłem z tego linku i wszystko mam zainstalowane .Nie mam pojęcia jaka może być przyczyna.Dziwne jest to że z zakładki ,,Popularne,, i ,,Ostatnia szansa,, działa.

#705 Wodzu

Wodzu

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 56 postów
  • Od: 27 gru 2015

Napisano 30 kwiecień 2018 - 15:10

A jak często będzie aktualizowana zakładka HBO Seriale bo np brak jest serialu Gomorra a w HBO GO sa 3 sezony na dekoderze evobox?

A z tego co zauwazylem to VOD ma lepsza jakosc niz HBO GO na evoboxie.

#706 Specjalista Cyfrowy Polsat

Czasami wpadam

• Konto oficjalne
  • PipPip
  • 246 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 18:19

Witam.

Dzięki za info.

Wymagania mam wysokie bo komputer  nowy i sterowniki sprawdzałem są aktualne . Sprawdziłem z tego linku i wszystko mam zainstalowane .Nie mam pojęcia jaka może być przyczyna.Dziwne jest to że z zakładki ,,Popularne,, i ,,Ostatnia szansa,, działa.

Jeśli na komputerze oraz laptopie korzystasz z takiej samej przeglądarki internetowej, to zweryfikuj sytuację na innej.

A jak często będzie aktualizowana zakładka HBO Seriale bo np brak jest serialu Gomorra a w HBO GO sa 3 sezony na dekoderze evobox?

A z tego co zauwazylem to VOD ma lepsza jakosc niz HBO GO na evoboxie.

Na dekoderze Evobox PVR i pozostałych urządzeniach są dostępne 3 sezony serialu Gomorra po 12 odcinków. Jakość obrazu jest uzależniona od prędkości Internetu, rekomendowana przepustowość łącza dla usługi HBO GO to 2 Mb/s (1 Mb/s na urządzeniu mobilnym).

#707 Wodzu

Wodzu

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 56 postów
  • Od: 27 gru 2015

Napisano 30 kwiecień 2018 - 18:28

No tak zgadza się że w HBO GO są dostępne bo oglądam.

Internet mam 50mb/s i HBO GO na komputerze ma lepszą jakość niż na Evoboxie.

Mi chodzi kiedy będzie na vod w zakładce HBO Seriale w evoboxie

Bo np film Słoneczny Patrol na HBO GO w evoboxie ma gorszą jakość niż na VOD w zakładce HBO FILM również w evoboxie. Chodzi o to że VOD są filmy i seriale w 720p większość a w Hbo go na evoboxie wygląda jakby były w 576p

#708 EVO Z BOXU

EVO Z BOXU

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 02 maj 2018 - 11:37

Jeśli na komputerze oraz laptopie korzystasz z takiej samej przeglądarki internetowej, to zweryfikuj sytuację na innej.

Na dekoderze Evobox PVR i pozostałych urządzeniach są dostępne 3 sezony serialu Gomorra po 12 odcinków. Jakość obrazu jest uzależniona od prędkości Internetu, rekomendowana przepustowość łącza dla usługi HBO GO to 2 Mb/s (1 Mb/s na urządzeniu mobilnym).

Witam.

Sprawdzałem na wszystkich przeglądarkach , wył/wł   . adblock plus , antivirus , JavaScript i dalej nic.

#709 Specjalista Cyfrowy Polsat

Czasami wpadam

• Konto oficjalne
  • PipPip
  • 246 postów

Napisano 07 maj 2018 - 16:25

No tak zgadza się że w HBO GO są dostępne bo oglądam.

Internet mam 50mb/s i HBO GO na komputerze ma lepszą jakość niż na Evoboxie.

Mi chodzi kiedy będzie na vod w zakładce HBO Seriale w evoboxie

Bo np film Słoneczny Patrol na HBO GO w evoboxie ma gorszą jakość niż na VOD w zakładce HBO FILM również w evoboxie. Chodzi o to że VOD są filmy i seriale w 720p większość a w Hbo go na evoboxie wygląda jakby były w 576p

CP GO oraz HBO GO to dwa różne serwisy, przez co jakość obrazu na każdym z nich może być inna. Przekazałem informacje do odpowiedniego działu na temat dodatnia serialu Gomorra do VOD.

Witam.

Sprawdzałem na wszystkich przeglądarkach , wył/wł   . adblock plus , antivirus , JavaScript i dalej nic.

Witaj. Jeżeli sytuacja nadal występuje, to proszę o dodanie zgłoszenia w Internetowym Centrum Obsługi Klienta w zakładce Kontakt z Cyfrowym Polsatem -> Napisz do nas.

#710 BODEK510

BODEK510

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Od: 03 maj 2008
  • LokalizacjaRoztocze Środkowe

Napisano 08 maj 2018 - 22:22

4 tyg temu zgłaszałem na infolinię CP, że zamiast kolejnego odcinka Magików lecą Bibliotekarze, 2 tyg temu oddzwonili do mnie że już jest naprawione, niestety znowu to samo. Czy ci technicy z CP sprawdzają czasami co jest włączone?

#711 Specjalista Cyfrowy Polsat

Czasami wpadam

• Konto oficjalne
  • PipPip
  • 246 postów

Napisano 09 maj 2018 - 10:20

Czy możesz doprecyzować, którego odcinka dotyczy powyższa sytuacja?

#712 BODEK510

BODEK510

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Od: 03 maj 2008
  • LokalizacjaRoztocze Środkowe

Napisano 11 maj 2018 - 11:09

Chodziło mi o odcinek 7, ale jest już ok.

#713 EVO Z BOXU

EVO Z BOXU

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 12 maj 2018 - 12:13

Witam.

W dn. dzisiejszym wszystko działa, było to z winy operatora.

dzięki za porady.

#714 aro

aro

Król SK Bukmacher 17

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4349 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 23 maj 2018 - 18:28

Po jakim czasie od zmiany urządzenia, aplikacja jest dostępna na nowym sprzęcie?

Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W

#715 Barti

Barti

Moderator

• Moderacja
  • 6518 postów
  • Od: 12 maj 2007
  • LokalizacjaOpolszczyzna

Napisano 23 maj 2018 - 20:13

Od razu. :) Wystarczy zalogować się na nowym urządzeniu w aplikacji "Cyfrowy Polsat GO". Wówczas jest ono automatycznie dodawane do listy urządzeń przypisanych w tej usłudze. Jeśli jednak usuniemy jakieś swoje urządzenie z listy to kolejne możemy usunąć dopiero za tydzień.

barti_skforum_sign_ipb.pngbarti_skforum_qrcode.png
Nie udzielam porad za pomocą Prywatnych Wiadomości (PW). Masz problem? Masz jakieś pytania? Pisz na forum w odpowiednim dziale i wątku.

#716 aro

aro

Król SK Bukmacher 17

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4349 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 23 maj 2018 - 21:39

Czy ktoś z Was na telefonie Xiaomi Mi Max ma zainstalowaną tę apkę?

Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W

#717 radziosko

radziosko

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 10 postów
  • Od: 14 gru 2009
  • LokalizacjaWarszawa / Skarżysko-Kam

Napisano 03 czerwiec 2018 - 13:39

Czesc. Czy Wam tez co jakis czas bardzo mocno tnie przekaz TVN24 na CP Go?

Użytkownik Barti edytował ten post 04 czerwiec 2018 - 13:02
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

CP= Familijny MAX HD+HBO HD+Cinemax HD+HB13'E(FTA)
Dekoder : Samsung DSB-H370 HD

Laptop=TunerDVB-T Conceptronic CTVDIGUSB2(MUX-1 i MUX-3)+IPLA MIX

#718 OlafS

OlafS

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 211 postów
  • Od: 30 sty 2018

Napisano 03 czerwiec 2018 - 16:57

No widzisz- ja myślałem że to coś z wi-fi na moim laptopie(często tak podglądam Szkiełko jak na TV leci film) i od kilku dni właśnie zauważyłem te problemy z pikselozą i nawet zatrzymaniem obrazu, skoro Ty masz to też czyli coś jest z nadawanym sygnałem.

Ps. wyłącz tę dopiskę oTapatalku bo "opr" dostaniesz

#719 radziosko

radziosko

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 10 postów
  • Od: 14 gru 2009
  • LokalizacjaWarszawa / Skarżysko-Kam

Napisano 03 czerwiec 2018 - 17:56

Usunąłem. Dziękuję za potwierdzenie, że masz to samo.

Użytkownik Barti edytował ten post 04 czerwiec 2018 - 13:02
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

CP= Familijny MAX HD+HBO HD+Cinemax HD+HB13'E(FTA)
Dekoder : Samsung DSB-H370 HD

Laptop=TunerDVB-T Conceptronic CTVDIGUSB2(MUX-1 i MUX-3)+IPLA MIX