Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze jedna kwestia. Mam 15 miesięcy do końca umowy i moduł cam + multiroom. Aby dziś mieć dostęp musiałbym podpisać nową umowę, ale musiałbym wymienić moduł cam na dekoder. Ale gdy zostanie mi 12 miesięcy do końca umowy mogę dokupić pakiet Go za 5 zł, przy obecnych warunkach sprzętowych. Porażka 

info od konsultanta CP

Edytowane przez xyno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start tej aplikacji to porażka. Szumne zapowiedzi, konferencja specjalnie zwołana na tą okoliczność. A okazuje się że CP GO tylko dla bardzo małej garstki klientów,  Nie przygotowali softu z CP GO na pozostałe dekodery w dniu startu ( nie rozumiem tego ) choć wyjaśnia to trochę informacja że aplikacja CP GO została przygotowana przez programistów z Cyfrowego Polsatu :curious:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie informacje tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/cpgo/

 

Swoją drogą wolałbym też zrezygnować z IPLA MIX na rzecz CPGO, a do końca umowy 14 miesięcy... ale poczekam na telefon z Polsatu albo się przejdę do APSu i zapytam jak można by to ogarnąć już teraz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrome - nie działa (brak wsparcia SilverLight), to samo wszystkie nowe przegląrki łącznie z Edge, jeżeli mamy zainstalowany Windows 10 na komputerze to musimy wejść w Akcesoria i uruchomić archiwalny Internet Explorer :)

Klikamy po po prostu start i zaczynamy pisać: Inter...

Nie trzeba w ogóle szperać w jakiś akcesoriach

 

Panowie On The Go pięknie działa bez siłverlight. Aplikacja android na smartfony I tablety przecież z niego nie korzysta :)

Powinny przesunąć premierę o tydzień i ogarnąć aplikacje na wszystkie systemy, a nie tak na odwal się, że jest tylko android.

Pozbycie się Silverlight nie jest takie proste, nawet Onet nadal z tego korzysta przy transmisjach na żywo.

 

Z najwyższym priorytetem powinny zrobić aplikację uniwersalną na Windows. Wtedy działałoby na PC bez potrzeby uruchamiania archaicznego IE, a jednocześnie dedykowana aplikacja byłaby wygodniejsza w obsłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na razie nie zlikwidowali Ipli i to dobra wiadomość. Jednak z tego co czytam to zwyczajne [beep]two. Skoro Państwo podpisali umowę na CP z Iplą to ona powinna być do końca zobowiązania,a jak nie to ta nowa aplikacja w zamian,a tu już każą przedłużać umowy na zaś by to otrzymać.. Masakra a'la Polsat.

Jak to było z Iplą bo ja jak wchodziłem do niej to były dwie ceny dla pakietów : dla abonentów CP i innych. Czy była możliwość wzięcia CP i korzystania z Ipli na innych urządzeniach bez płacenia tej opłaty za treści, które się miało w swoim abonamencie telewizyjnym?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP GO nie jest złym rozwiązaniem, dla kogoś kto chce mieć sporą część oferty CP przez internet na urządzeniach mobilnych. Zawsze to jakiś rodzaj multiroomu, który można zabrać gdzie się chce. Oferta kanałów dość bogata w porównaniu z Iplą, i znacznie tańsza dla abonentów. Mnie wystarcza dostęp do kanałów sportowych online, ale pewnie wiele osób skorzysta z oferty CP GO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak mówili i mówili że chcą 11, więc Cyfrowy Polsat postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zaoferować swoje GO za mniej niż połowę, czyli zamiast 11zł za 5zł ;)

A swoją drogą strasznie mnie zawiedli, NC+ początkowo dawałA nc+go za 3zł/mies., ale odkąd jest nowa bardzo rozbudowana wersja NC+GO to zarząd podjął decyzję o zniesieniu opłaty i każdy może korzystać za darmo po 100 albo i więcej godzin miesięcznie nawet na 4 urządzeniach. Tego samego oczekiwałem od Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę i mam ON THE GO. W związku z tym mam pytanie, czy jeśli korzystam z tego serwisu i oglądam TV na komputerze, czy tablecie to czy za transfer danych jest pobierany pakiet gigabajtów? Jak korzystałem z Ipli to nie ubywało mi gigabajtów. Jak jest z CP GO i ON THE GO? Niby mam internet bez limitu w zasięgu LTE, ale czasami zabieram router HUAWEi B593-22 do rodziny i korzystam tylko w zasięgu HSPA+. Z Ipli nie ubywało mi pakietu w zasięgu HSPA+ i zwykłym 3g/2g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem aplikację androidową Polsatu GO, zalogowałem się również w wersji internetowej. W ICOKu, w sekcji "Urządzenia Cyfrowy Polsat GO" mam oba urządzenia (telefon i komputer). Próba usunięcia któregokolwiek z nich kończy się komunikatem: "W tej chwili nie możesz usunąć żadnego urządzenia. Operacja usuwania możliwa od 21-03-2016 00:00:00".

Czy oznacza to, że Polsat GO ruszyć miałby dopiero od tej daty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, ja tam mam kasowanie historii i ciasteczek po wyłączeniu przeglądarki i za każdym razem gdy się loguję muszę dodawać nowe urządzenie do nc+go i zastęppować nim jedno z listy moich 4 urządzeń. Za każdym razem zastępuję swój PC ale tych podmian w miesiącu było już sporo, więc to nie prawda że tylko dwie podmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim to będzię na pozimie IPLA to minie 2 lata, po pierwsze muszą wywalić Silerlight (na PC mało która przeglądarka tego używa, archiwalna technologia), po drugie muszą uzupełnić kontent i zrobić wiekszy niż w IPLA, po trzecie musi to zaczać normalnie działać czyli minimum 5 urządzeń, bezproblemowe dodawanie/usuwania, po czwarte jeżeli to będzie opłatna usługa to niestety nie przyjmie się. HBO GO jak była płatną usługą to miała bardzo mało aktywacji, a od czasu jak jest bezpłatna razem z HBO to wszyscy używają, NC+ GO też jest bezpłatna, jeżeli Polsat GO jest odpłatny to nie ma to sensu, a podpisywanie czy przedłużanie umowy tylko dla tej usługi to trzeba być *R#R34*.

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...