Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@james_b Proszę, napisz mi, na których kanałach zauważyłeś zacinanie obrazu w usłudze CP ON THE GO oraz na jakich urządzeniach.

Ja właśnie mam włączone "Szkiełko" na TVN24 zacina co jakiś czas,na sekundę dwie od czasu do czasu, momentami nawet z dwa razy na minutę :/

EDIT: Internet wi-fi

Download           Ping

41.96 Mb/s         10 ms

 

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś dlaczego kanał Romance TV nie działa w aplikacji Cyfrowy Polsat GO bo jak wejdę na kanał Romance TV w aplikacji Cyfrowy Polsat GO to pojawia się logo Ipla a pod nim napis Przerwa?

Witaj. Przepraszam za niedogodności. Technicy pracują nad rozwiązaniem tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Premium bez Rozrywki, na CP GO zablokowało mi kanał Fight box HD i Arthouse FilmboxHD, z czy może to być związane? Czy były jakieś zmiany o których nie wiem?Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie.

Jeśli chcesz go oglądać, zadzwoń do Centrum Obsługi Klienta i sprawdź ofertę przygotowaną dla Ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Premium bez Rozrywki, na CP GO zablokowało mi kanał Fight box HD i Arthouse FilmboxHD, z czy może to być związane? Czy były jakieś zmiany o których nie wiem?Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie.

Jeśli chcesz go oglądać, zadzwoń do Centrum Obsługi Klienta i sprawdź ofertę przygotowaną dla Ciebie!

Jeśli korzystasz z serwisu na urządzeniu mobilnym, spróbuj ponownie zainstalować aplikację i zweryfikuj, czy sytuacja nadal występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dalej to samo i na laptopie i na komórce. W smartphonie usunąłem apkę, wyłączyłem fona, po uruchomieniu zainstalowałem od nowa apkę i to samo. Myślałem, że jest to związane z holenderskim IP, ale na polskim też te 2 kanały zablokowane.

Edytowane przez BODEK510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na tabletach na Android można ustawić odpowiednią jakość, jaka mi odpowiada. Czy na Windows też można, bo tego nie widzę. Jak nie, to w jakiej jakości jest na Windows to odtwarzane? Bo nie chcę za dużo tracić internetu.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem,i zauważyłem że na czele listy pojawił się Polsat HD - nie działa oraz 50p Test- bez prawa dostępu,

wyświetla mi też komunikat

 

Błąd połączenia z serwerem. Kod błędu: 5000/13614::b6b57cdf-4ee4-44b9-b391-833baf722712-8

a kafelki kanałów na szaro,o co z tym błędem chodzi :?:

TVN24 czy HBO działa normalnie

 

edit: w/w kanały znikły, kod błędu również,ikony w kolorze

teraz zauważyłem że była też ikona Duck tv,ale również zniknęła

  Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem Polsat To Go na IOS ( ipad pro ) i od dziś nie działa mi apps . Po kliknięciu na ikonkę od razu znika , próbowałam na ipadzie syna i dzieje się to samo , czy ktoś też ma problemy z aplikacją w I OS od dziś /

 

Bardzo dziękuję za ewentualną pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...